9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Мляко с ориз » 17 сеп 2017 03:39

nosmoky написа:Бекалка, кой говори с тебе...
3000 Армейци във Варна...у лево мишле.

Какви 3000 бе помак той целият В сектор е 4000. Половината беше ваша не сте повече от 1500 и да искаш

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Мляко с ориз » 17 сеп 2017 03:40

1982 написа:
nosmoky написа:Бекалка, кой говори с тебе...
3000 Армейци във Варна...у лево мишле.


3 000 жалки глорихънтъри от околията ..... къде бяха срещу Септември в центъра на София въпросните .... питам и отговор не искам. :lol: :lol: :lol:

3000 в някой мокър сън. 3 сектора по 500 всеки е 3000, ама в.някоя ловешка глава

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот bsz1916 » 17 сеп 2017 06:42

Varnauser написа:1. "Литекс" не ни надиграха, защото не тръгнахме да се надиграваме. Но ни победиха напълно заслужено.

2. За цял мач имахме едва 3-4 свястно изнесени топки. През останалото време имах чувството, че Божилов прекара повече време във въздуха, в борба за насочените основно към него при "изнасянето" високи топки, отколкото на тревата.

3. На стадиона не видях, но от репортажите виждам, че през 1-то полувреме не се даде дузпа за "Литекс" и им се отмени чист гол, както и че на орангутана Бодуров му беше позволена изключително груба игра - 2 или 3 пъти, без картон, макар че за всяка от ситуациите заслужаваше жълт. Когато му беше показан такъв през 2-то полувреме, той беше вече за 2 червени. Като че ли първият жълт за Чунчуков беше пресилен, но не съм сигурен - може да съм видял така от пристрастие. 2-рият му жълт пък беше за изключително глупава и непрофесионална постъпка.

4. Мисля, че планът на Гонзо вървеше добре до 2-та жълти картона на Чунчуков. Малко преди това "Литекс" показах видими признаци на нервност и започнаха да грешат, съответно нашите да пресичат техни пасове в центъра. Тогава си помислих, че с още малко търпение, дисциплина и хладнокръвие, може дори да спечелим, макар и незаслужено. Картоните на Чунчуков промениха картината.

5. "Литекс" са чудесно подготвени физически и агресивни, не оставят пространства и изключително затрудняват играта на съперника. В това отношение бяха класа над нас.

6. Справедлив резултат. Но дори да бяхме направили равен или дори победа, играта никак не е това, което ми се иска на мен, предполагам и на всички, които обичаме "Черно море". Въпреки това нашите играха наистина мъжки, с пълно раздаване, но показаните възможности бяха видимо по-малки от тези на "Литекс".

7. "Достойнство" е понятие, което не бива дори да бъде изричано от онези, които имат нужда от "Литекс" вместо ЦСКА, само за да се почувстват по-значими - 1-2 пъти годишно на стадиона и може би още няколко пъти пред телевизора. Но моралът и достойнството отдавна не са ценност в България, така че угризения от такива индивиди не бива да се очакват.

Много точен и обективен коментар . Само 1 малко допълнение - с треньор Гонзо , на друго освен мъжество и себераздаване едва ли скоро ще разчитате .

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Marlboro » 17 сеп 2017 08:47

През целия мач ЦСКА търсеше победата,докато ние правихме онова в което сме най добри-пречихме на другия отбор да играе футбол,като съответно в градивен план бяхме кръгла нула,за пореден път.Вече не знам кой е виновен,Гонзо ли,футболистите ли,и изобщо има ли виновни или просто толкова си могат.Ако толкова могат професионалистите,заплатите им трябва да са по около 600 лева.Чета им интервютата след мача,доволни са момчетата,били се раздали.Слаби сме,това е истината.Жалко,селекцията ми изглеждаше читава,и този сезон очаквах да видя игра,хубава игра.....таша ци.....

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот sandi74 » 17 сеп 2017 08:56

По-добрия и по-класния отбор закономерно и заслужено победи.Черно море за пореден мач абсолютно нищо не играе въпреки че снощи повече от 100 минути бе нагло и брутално подпиран срещу Микренската трупа на Шекер ага.Такова чудо и поръчково съдийство рядко се вижда дори по нашите географски ширини.И голове не им зачетоха и дузпи не им дадоха и нарисувани картони ви спестиха за едното нищо.Накрая оставаше само 5-мата съдиии и делегата да застанат на голлинията за да не допуснете гол.Срамна и позорна работа.Подиграхте се с труда на съдиите.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 17 сеп 2017 09:36

Продажните коментатори на Диемите още в началото опищяха света - скандално отменен гол, пребити били тирето, съдийски тесли, мотики, тия от Гонг също се включиха в груповото пищене, на полувремето съдията кой знае какви заплахи е получил по телефона, и то беше повече от ясно - тоя мач ще се играе, докато тирето вкарат... Е, така и стана.

И на Ботев-Левски имаше димка, и на други мачове е имало, играта е била спирана, но повече от 4-5 мин. продължение никой не е дал. Тоя му наредиха да даде 9 и той ги даде. Не бях виждал досега БГ съдия да дава 9 мин. продължение.

Съжалявам за ЧМ, не заслужаваха да паднат служебно !

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот onegavon » 17 сеп 2017 09:48

В този мач според мен бяха хванати страничните.Да оставим настрана засадата при отменения гол! Имаше две отсъдени засади на Каранга ,които не бяха такива. Те ми направиха впечатление защото при едната си излизаше сам на позиция. Те объркваха главния и го заблуждаваха. Същият страничен който прецака гола заблуди главния и при дузпата която беше от неговата страна пред очите му.Второто главният се усети ,че му подлагат динена кора и се взе в ръце.Късният червен картон и то на ЦН принципно не носи кой знае какво предимство на гостуващ отбор така , че едва ли съдията е решил да ни подпира.Просто както казах взе да свири както си трябва.

Относно продължението беше нормално да е 9 мин 5-6 мин пауза и 3-4 мин поради многото прекъсвания и смените.Ако беше влязъл удара на ЧМ преди нашата голова атака пак ли щяхте да ревете?

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Varnauser » 17 сеп 2017 10:57

Опитът за мислене с ход напред в предния пост е признак на мисловно израстване - толкова за "...гостуващ отбор...".

За останалото - нищо ново: "обръщането на свирката" от съдията е равносилно на "вземане в ръце", а явните му и преднамерени отсъждания - грешки, които не влияят на играта. Каква изненада!

Постовете на последния биха били най-стойностни, когато полето вдясно от аватара му е празно. :)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот ogrizko » 17 сеп 2017 11:06

'enki' написа:И аз сьм сьгласен с теб. Много слаб мач за нас. Ние нямахме една смислена атака и единственото ни положение беше преди гола на ЦСКА-София в мисля 91та минута. През цялото време играхме сковано и с грьб кьм тяхната врата. ЦСКА-София тотално ни надиграха. Или бяха много добре подредени, или просто ние бяхме наляли гипса. Такава игра с врьщане кьм вратаря и после шут кьм Божинов и той да свали топката кьм Чунчуков я гледах сигурно над 20 пьти без нито един пьт да даде ефект. Ние тотално изтьрвахме центьра и рядко разменяхме повече от два-три точни паса. М.Костадинов беше най-добрият в нашия отбор и най-странното той беше най-самоувереният. Досега подкрепях сравнително напьлно Гонзо, но след днешното му интервю, в което твьрди че сме играли добре и че сме имали своите шансове почва да ми светва червената лампичка. С тази игра не ни чака нищо добро. Днес ние нямахме ама грам изобретателност и самоувереност.

Не го мисли Гонзо, аз искам да видя дали ще си оправи нещата. Много ме съмнява да не вижда, че нищо не играем ...ама пък как да критикува футболистите, след като са се раздали, а предните мачове - не толкова. Значи трябва да ги поощри за раздаването за пред камерите. Но много ме съмнява да е доволен щом толкова са ни надиграли. Работата е там, че Гонзо тръгна да сменя много играчи и това го накара да погледне към изпълнители чиито качества познава и които познават неговите изисквания. В началото имахме късмет и се вдъхновихме. Но сега се вижда, че играта не тръгва в добра посока и че явно няма да се получат нещата както бяха замислени от Гонзо. Т.е. с опитни и познати играчи. Или зимата, или лятото ще има нова чистка ...поне Гонзо ме кефи как на бързо разкарва тия дето не оправдават очакванията. И вярвам, че ще си направи верните изводи и едва ли ще се предоверява повече на такива познати нему играчи. Може да звучи смешно, ама за мен отбора трябва да се гради наново ...около Мартин Костадинов и Георги Илиев ...просто до зимата който покаже, че има място в отбора - да остава ..ако не - да се търсят наново заместници! Млади и жадни за игра, повратливи, здрави! И поне още един мощен негър! :roll: Дано Боровик и Сукуна се докажат при нас и да ни допаднат с изявите си, че иначе чистката ще е мн голяма...
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот yavorescu » 17 сеп 2017 11:13

Точно така, дай да сменяме по 10-15 човека всеки трансферен прозорец, да градим нов отбор и след паузата (зимната или лятната, както дойде) да показваме "ново лице". Този филм сме го гледали в един друг отбор, със същия режисьор.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта