8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Iceberg » 08 сеп 2017 20:22

Гонзо: Закономерна загуба, с тази игра нищо добро не ни чака
https://www.sportal.bg/news.php?news=683201

Старши треньорът на Черно море Георги Иванов бе изключително разочарован след загубата с 0:2 като гост на Берое. “Моряците” не успяха да се противопоставят на домакините и логично се стигна до второто им поредно поражение. Гонзо не спести критиките си по адрес на своите играчи, като заяви, че тимът няма как да защити големите си амбиции, ако се представя по този начин. Специалистът отдаде заслуженото на домакините, като призна, че успехът им е напълно заслужен.
“Закономерно загубихме. Играхме слабо, губихме много топки в средата на терена и като цяло не се представихме добре. Второто полувреме се опитахме да променим нещо, имахме 1-2 ситуации да се върнем в мача, но неуспяхме да ги оползотворим. Проблемът е, че самите играчи не осъзнават, че във всеки един мач трябва да се бият и борят, да са близо до хората си и да дават всичко от себе си. Не бяхме опасни в последните 30 метра. Берое бе далеч по-агресивен и заслужено спечели”, заяви след срещата Иванов.
“Имахме контузии, имахме и национали, подготовката в паузата се наруши, но не е там причината. Футболистите трябва да осъзнаят, че ако искат да бъдат сериозен отбор, трябва винаги да се влагат. Няма значение как си играл вчера или онзи ден, а днес. Разочарован съм, тъй като имаме футболисти, но те не показват истинския си потенциал. Има някакъв страх в тях, не импровизират, залагат само на сигурни пасове и губят елементарно топката. Ако смятаме така да играем, ще имаме много проблеми”, допълни още Гонзо.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот ogrizko » 08 сеп 2017 20:31

KIL написа:Аз не съм против Гонзо,но съм абсолютно съгласен за тотално объркания състав... Надявам се на тотална промяна срещу Микре!
АЙ', МОРЯЦИ!!! :mrgreen:

Успокоявам се с мисълта, че Гонзо вероятно прави финтове на цска--- ...понеже са най-големия му дразнител и иска да ги излъже, че да може да ги размажем следващия кръг. Както те си подготвят мачове чрез съдии, картони и т.н. и Гонзо стратегически вече 2 мача прави големи простотии, за да може здрава моряшка плесница да се стовари върху оранжевите.. :lol: :lol:
Изображение

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Vladislav » 08 сеп 2017 20:58

blue avalanche написа:Пак съдията им е виновен на някои. Нищо учудващо. Вече и Диема стана "левскарска". :mrgreen:
Всичко това го разбрахме. Не разбрахме на кого беше "дългата ръка" този път. И това ли е отборът, дето изплашил до смърт останалите отбори и те взели да го "режат"??? :mrgreen:
ПП. Берое трябваше да ви напълнят кошницата, ама нейсе...

Не знам на кого е "дългата ръка", но очевидно е навряна....... И това явно ти харесва. Щом нон стоп висиш тук и я споменаваш през 10-15 минути така излиза.

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Marlboro » 08 сеп 2017 21:01

Заслужена победа,скромна,за Берое.Надявам се все някога слабите ни мачове да секнат,че за 8 кръга доста станаха.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1515
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот moreto vn » 08 сеп 2017 21:05

ogrizko написа:Успокоявам се с мисълта, че Гонзо вероятно прави финтове на цска--- ...понеже са най-големия му дразнител и иска да ги излъже, че да може да ги размажем следващия кръг. Както те си подготвят мачове чрез съдии, картони и т.н. и Гонзо стратегически вече 2 мача прави големи простотии, за да може здрава моряшка плесница да се стовари върху оранжевите.. :lol: :lol:

Тези не са ЦСКА,огризко припозна ли? :mrgreen: Много повече са Литекс или Етрополе или просто Тире! :mrgreen:

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот icko65 » 08 сеп 2017 21:30

Гонзо е прав...И тирето ще ни го намушка яко на Тича..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот ogrizko » 08 сеп 2017 21:39

moreto vn написа:Тези не са ЦСКА,огризко припозна ли? :mrgreen: Много повече са Литекс или Етрополе или просто Тире! :mrgreen:

Казвам го така да стане по-ясно ..нарочно с малки букви и много тирета :lol:
Но Гонзо като професионалист е длъжен да подходи към тях както му го налагат от БФС .....аз също в темата дето съм пуснал за мача с тях съм написал както трябва името в заглавието, защото така ми го наложиха от форума и ме банваха веднъж заради заглавията дето пусках :lol:
Налага ми се да пускам тема за мача с тях, защото ми налагат да има мач с тях.... абе, сложно е!!!
Обаче ще се зарадвам никой да не иде наистина на стадиона срещу тях!!!
Тоя клуб не трябва да го има.... не с това име, не в тая група и т.н. :evil: :evil: Аман от тарикатлъци и простотии ....търпиш търпиш ама накрая ти писва!!! С търпене само не става работата ....трябва да стане ясно, че не може така!!!
Изображение

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот BEROE_StZ » 08 сеп 2017 22:57

ogrizko написа:
moreto vn написа:Тези не са ЦСКА,огризко припозна ли? :mrgreen: Много повече са Литекс или Етрополе или просто Тире! :mrgreen:

Казвам го така да стане по-ясно ..нарочно с малки букви и много тирета :lol:
Но Гонзо като професионалист е длъжен да подходи към тях както му го налагат от БФС .....аз също в темата дето съм пуснал за мача с тях съм написал както трябва името в заглавието, защото така ми го наложиха от форума и ме банваха веднъж заради заглавията дето пусках :lol:
Налага ми се да пускам тема за мача с тях, защото ми налагат да има мач с тях.... абе, сложно е!!!
Обаче ще се зарадвам никой да не иде наистина на стадиона срещу тях!!!
Тоя клуб не трябва да го има.... не с това име, не в тая група и т.н. :evil: :evil: Аман от тарикатлъци и простотии ....търпиш търпиш ама накрая ти писва!!! С търпене само не става работата ....трябва да стане ясно, че не може така!!!

.....................
"Правенето" трябваше да бъде преди старта на сезон 2016-2017 година с рестарта на ППЛ.
И да не отидете (моряците или ние примерно) онези идват винаги от околните села, от Казанлък, от Хасковско, Ямболско и т.н...Ние преживяхме поредно унижение миналия кръг. Благодарение на любезното съдействие на А.Т. Защото има сто начина да се "даде" един мач....
Днес имаше скандирания на мача с адрес БФС и огромен транспарант на зелен фон, който сте видяли по Диема...
За мача: Не очаквах с такава лекота да спечелим мача. Резултата е минималното с което си тръгна Ч.море от Ст.Загора.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 08 сеп 2017 23:16

Слаб мач , ранния гол опрелено повлия, слаб Старокин. В този мач Гонзо обърка състава. Надявам се срещу Литекс на "Тича" да покажем коренно различна игра и да се поздравим с победа!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Marlboro » 09 сеп 2017 06:31

blue avalanche написа:Гледам, че едни ревльовци(Солета, Шутъри, ала-бала) нещо се скатават... Защо ли???
Дайте нещо там - съдията, БФС, Ганчев, изплашените грандове, това-онова... Излагате се.

Колега,заяждането ти е излишно,,разбирам че нещо те дразни,а по скоро трябва да те развеселява.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта