7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот HANIBAL » 20 авг 2017 10:32

Всеки който очаква лесна победа се заблуждава много яко.Тия ще се наредят,гъз до гъз в наказателното си поле и ще бъде трудно да се пробие.Дано да вкараме ранен гол и да продължим да натискаме.Защото ако вкараме и се дръпнем,както обикновено правим,пак ще треперим.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот ogrizko » 20 авг 2017 10:46

Да, мен повече ме притеснява даже на Септември да поведем 2:0 отколкото Тирета, Левскита и Лудогорец ...щото срещу тия трите ще са концентрирани и мотивирани всяка секунда и може 2:0 да си свърши, докато срещу Септември ще се отпуснат, ония ще вкарат гол някакъв измислен като Ботев из оняден и ще треперим до последно :lol:
Изображение

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот Marlboro » 20 авг 2017 13:39

До първия гол ще е много трудно,дано не го вкарат Септември само,пу-пу да не ме чуе дявола плебейски.Вече всички разбрахме че нищо не прогнозирам вярно,затова няма да пиша каквото си мисля :geek:

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот guglata » 20 авг 2017 16:16

Лидери сме и такива мачове трябва да си ги вземаме с лекота, дано се забавляват нашите момчета и вкарат повечко голове.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот Готвача » 20 авг 2017 16:25

Винаги сме имали проблеми с отбори от този тип и то защото нямаме истински крила и типичен таран.Пак ще гледаме един безразборен натиск до евентуален първи гол.Дано не е в нашата врата,А и да не забравяме "услужливите" на тирето съдии,които ще направят всичко възможно за да помогнат за рефрена "Кой сега е номер 1".Видяхме какъв ЖК дадоха на Кузма и какви изпълнения спести на Ботев преди и след това.Не обвинявам жълтите,това не беше в тяхна полза.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот ti4a70 » 20 авг 2017 22:45

Сами можем да си направим мача труден. Би трябвало да нямаме проблем с отбори като Септември и то във Варна. Дано отбележим бърз гол и нещата ще си дойдат на място.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот miro_rz » 21 авг 2017 11:35

На мен ми се върти изненада в този мач . Ако следим логиката трябва да си вземете мача с 2 гола разлика , но 1-1 ми е прогнозата !
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот sicilianecat » 21 авг 2017 12:44

Срещу Септември има какво да се види - непобеденият лидер в класирането, за първи път мач на осветление във Варна след над 20 години и нов титулярен вратар. Очаквам отново сериозно фенско присъствие както предишните ни две домакинства, дори по-сериозно, защото най-накрая домакинският ни мач е в почивните дни. Винаги когато отборът върви и играе добре, това няма как да остане недооценено и от феновете.
Очаквам да победим независимо от това колко ще се затворят гостите и колко надъхани ще са. Отбор съставен от бивши кадри на автентичния Цска и с трима наши бивши футболисти - Даниел Георгиев, Романов и Траян Траянов, със сигурност ще искат да се докажат срещу нашия отбор и разбира се срещу нашия треньор, но очаквам бързо да им свием сърмите. Прогнозирам победа с 2:0 или 2:1.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот Vladislav » 21 авг 2017 13:33

След трите ни трудни домакински мача (две трудни победи срещу Бистрица и Дунав (поне това означава 1:0) и най- слабия ни мач до тук- този със Славия) очаквам да следва ранен гол и лека победа и да почиваме като лидери :) . С изключение на Дани, другите двама наши бивши убавци няма какво да доказват освен некадърността си. Между другото Емо си върши добре работата на вратата и не виждам защо на този етап трябва да се търси промяна. Ако Мартин е готов, Сукуп си отива на титулярната позиция. Божилов ще пропусне и този мач дори и да е възстановен (няма смисъл да се насилват нещата). Крайно време е Балджийски да не заема място в групата.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот sicilianecat » 21 авг 2017 13:36

Vladislav написа: Между другото Емо си върши добре работата на вратата и не виждам защо на този етап трябва да се търси промяна.

Боровик е взет, за да бъде налаган, сам може да се досетиш, че и заплатата му едва ли е такваа, че да стои и да търка пейката вместо да върши работа.

Наставникът на Черно море - Георги Иванов-Гонзо ще налага украинския вратар Евгени Боровик в следващите мачове на тима.

През миналата седмица стражът подписа с варненци, но не попадна в групата за визитата на Ботев Пловдив, защото е изостанал леко с подготовката си. Това ще се случи за предстоящото домакинство на Септември София от следващия кръг, на 27 август (неделя) от 18:45 часа.

До момента избор №1 за поста бе Емил Михайлов, а негова резерва младокът Иван Дюлгеров. Гонзо и щабът му обаче смятат постепенно да налагат бившия вратар на Карпати Лвов, Черноморец Одеса, Днепър, Металург Запорожие и др. Той е пазил изцяло в Украйна през кариерата си.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта