7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот Vladislav » 30 авг 2017 10:32

yavorescu написа:Точните удари не са задължително голови положения, а някои от ударите в аут могат да бъдат. Правилно.
Прощавай, но 6 положения за гол само на Кузма може да преброи само човек със сериозен зелено-бял диоптър. Аз изброих 3, с някои уговорки.

Толкова, 3-4 да бяха, от които поне две бяха задължителни. Глупостта на Емо подкара мача в кофти посока и се видя, че като ни поведат се стресираме допълнително. А имаше предостатъчно време. После 2:0, с човек по- малко... Учудващо, но точно тогава заиграхме. Може да е било стихийно действие, но даде резултат. И в този ред на мисли, резултата от мача не трябваше да е такъв. Бяхме ощетени, при това много сериозно и съм убеден- умишлено. Иначе с изключение на 15-20 минути след 2:0 играхме много зле. Не разбрах какво стана с Мариян, а и никъде не пише нищо. yavorescu предполагам че има някаква по- вътрешна информация за любимеца си :mrgreen: . Зехиров този мач се моткаше безцелно, същото след него правеше и Божилов, но на по- ниска скорост. Разочарован съм от Сашо Александров ( не само за този мач). Нищо общо с играча, който си тръгна от тук преди 2-3 години. Нито скорост, нито пласиране. Хасани е по- стабилния ни ЦЗ поне засега. А конкретно за този мач- цялата ни защита и вратаря бяха тотал щета. От целия отбор само Жоро на дърти години се опитваше да направи нещо. Цветков, Старокин и Минков също се справяха, но това е твърде малко.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот yavorescu » 30 авг 2017 10:48

Нямам представа каква е контузията на Мариян, нямам достъп до вътрешна информация от клуба.

Мисля, че Хасани можеше да се намеси след глупавата грешка на Емо, но се стъписа и Тошев го изпревари. Както и да е, един ранен гол, бил той и безкрайно глупав и направо подарен на съперника, не бива да ни сломява. Имахме цялото време на света.

Изобщо не е изненада, че с човек по-малко играем по-добре. Така е от доста време насам -- изгонят ли някой, се вдигаме. Защитата ни наистина беше смях, начело със Сашо дето трябва да е основния стожер в нея. Сукуп и особено Костадинов се впускат в атаки, защото играем без крила (без ляво крило със сигурност) и бековете трябва да осигуряват широчината на атаката. Централните защитници са бавни, мудни, пласират се зле и не си препредават противниковите нападатели както трябва. Зехиров е много неефективен в атака и почти не помага в защита. Огнянов изобщо не помага, той просто няма дефанзивни умения, никога не е бил флангови играч и няма да бъде. Силата му е другаде, както и на Цветков.

Измъкнахме се от инфрактни ситуации в предходните мачове, но сега не ни се размина. Резултатът може и да не е реален, но мен това не ме интересува много. Ще видим дали следващия мач сме си взели поуките или ще се насадим пак на пачи яйца.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот Vladislav » 30 авг 2017 11:06

А може би като изгонят някого по- малко си пречат :mrgreen:

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот Ron Jeremy » 30 авг 2017 11:58

yavorescu написа:Нямам представа каква е контузията на Мариян, нямам достъп до вътрешна информация от клуба.

Мисля, че Хасани можеше да се намеси след глупавата грешка на Емо, но се стъписа и Тошев го изпревари. Както и да е, един ранен гол, бил той и безкрайно глупав и направо подарен на съперника, не бива да ни сломява. Имахме цялото време на света.

Изобщо не е изненада, че с човек по-малко играем по-добре. Така е от доста време насам -- изгонят ли някой, се вдигаме. Защитата ни наистина беше смях, начело със Сашо дето трябва да е основния стожер в нея. Сукуп и особено Костадинов се впускат в атаки, защото играем без крила (без ляво крило със сигурност) и бековете трябва да осигуряват широчината на атаката. Централните защитници са бавни, мудни, пласират се зле и не си препредават противниковите нападатели както трябва. Зехиров е много неефективен в атака и почти не помага в защита. Огнянов изобщо не помага, той просто няма дефанзивни умения, никога не е бил флангови играч и няма да бъде. Силата му е другаде, както и на Цветков.

Измъкнахме се от инфрактни ситуации в предходните мачове, но сега не ни се размина. Резултатът може и да не е реален, но мен това не ме интересува много. Ще видим дали следващия мач сме си взели поуките или ще се насадим пак на пачи яйца.

да добавим и Божилов , който убива и малкото скорост в и без това мудните ни атаки , но тука някои хора са си заровили главите като щрауси и въртят плочата със съдията , щото не виждат очевидното , а не ми се мисли какво ще се получи , когато започнем мачовете с т. нар грандове
ex Popeye

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот Vladislav » 30 авг 2017 12:17

Ron Jeremy написа:
yavorescu написа:Нямам представа каква е контузията на Мариян, нямам достъп до вътрешна информация от клуба.

Мисля, че Хасани можеше да се намеси след глупавата грешка на Емо, но се стъписа и Тошев го изпревари. Както и да е, един ранен гол, бил той и безкрайно глупав и направо подарен на съперника, не бива да ни сломява. Имахме цялото време на света.

Изобщо не е изненада, че с човек по-малко играем по-добре. Така е от доста време насам -- изгонят ли някой, се вдигаме. Защитата ни наистина беше смях, начело със Сашо дето трябва да е основния стожер в нея. Сукуп и особено Костадинов се впускат в атаки, защото играем без крила (без ляво крило със сигурност) и бековете трябва да осигуряват широчината на атаката. Централните защитници са бавни, мудни, пласират се зле и не си препредават противниковите нападатели както трябва. Зехиров е много неефективен в атака и почти не помага в защита. Огнянов изобщо не помага, той просто няма дефанзивни умения, никога не е бил флангови играч и няма да бъде. Силата му е другаде, както и на Цветков.

Измъкнахме се от инфрактни ситуации в предходните мачове, но сега не ни се размина. Резултатът може и да не е реален, но мен това не ме интересува много. Ще видим дали следващия мач сме си взели поуките или ще се насадим пак на пачи яйца.

да добавим и Божилов , който убива и малкото скорост в и без това мудните ни атаки , но тука някои хора са си заровили главите като щрауси и въртят плочата със съдията , щото не виждат очевидното , а не ми се мисли какво ще се получи , когато започнем мачовете с т. нар грандове

Срещу така наречените грандове играем някак по- опростено и бързо. Не знам въпрос на мотивация ли е, на напрежение ли, но така се получава. Ние нямаме футболисти и вратар с които да се окопаем сполучливо 90 минути в нашето наказателно поле. Срещу наситени защити определено имаме затруднения.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот yavorescu » 30 авг 2017 12:29

Като гост срещу т.нар. грандове играем винаги затворено, не само при Гонзо. Чанович загуби доверието му след онази грешка срещу ЦСКА-София в края на мача. Почти винаги сценариите в тези срещи са едни и същи, изключения има при мачове без значение, като последния кръг миналия сезон на Герена.

Като домакин срещу т.нар. грандове играем внимателно, никога не се впускаме в неспирни атаки. Рядко побеждаваме след тотална наша доминация, обикновено срещите са равностойни и малко или много винаги сме разчитали на добра защита. Всъщност, именно добрата защита беше запазената марка на нашия клуб, а Тича беше крепост. За съжаление в минало време...

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот ti4a70 » 30 авг 2017 17:15

gihuelo написа:Победа за Берое. Балона на ЧМ се спука а и лесната програма свърши. За отбор на които Септември вкарва 4 гола като гост не би трябвало даа затрудни Берое.Но ако Берое победи още от сега знайте кой е пратил поръчкови съдии да съсипят ЧМ! ГГ се опасява ,че те са му най-големия противник за челната тройка :)

От събота ти следя всички коментари. Ясно, че мразиш Черно море, то няма как и всички да харесваме един и същи отбор. Но ако си фен на футбола като цяло и имаш претенции, че поне малко познаваш правилата на играта, те моля да коментираш двете ситуации в 70 и 73 минута от мача със Септември.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

gihuelo
Мнения: 5672
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот gihuelo » 30 авг 2017 17:53

ti4a70 написа:
gihuelo написа:Победа за Берое. Балона на ЧМ се спука а и лесната програма свърши. За отбор на които Септември вкарва 4 гола като гост не би трябвало даа затрудни Берое.Но ако Берое победи още от сега знайте кой е пратил поръчкови съдии да съсипят ЧМ! ГГ се опасява ,че те са му най-големия противник за челната тройка :)

От събота ти следя всички коментари. Ясно, че мразиш Черно море, то няма как и всички да харесваме един и същи отбор. Но ако си фен на футбола като цяло и имаш претенции, че поне малко познаваш правилата на играта, те моля да коментираш двете ситуации в 70 и 73 минута от мача със Септември.

И в двете ситуации няма засада и страничния греши в отсъжданията си. Не мразя ЧМ ! Има само един отбор ,които мразя. Но тук във вашия форум има трима (Сицилианеца, Стрелеца,Курьор) които по всякакъв начин и във всеки пост твърдят ,че тези съдии са изпратени от ЦСКА. И ги попитах десет пъти ,защо ние да ви пращаме съдии в седмия кръг ,като предстоят още 29 кръга и вие едва ли може да се задържите на това първо място ,което пък според мен е и плод на по-лесната ви програма в началото.Аз също искам пък ти да коментираш действията на защитата ви при 4-те гола.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот guglata » 30 авг 2017 17:55

На мен ми се струва, че след като го слага защитник формата на Цветков падна много, а сега с наказанието на Хасани в следващия мач пак ще го сложи централен. Уж имаме атакуващи футболисти, а няма кой да организира атака с разиграване, пак почнахме с изританите топки и това не ми харесва.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 7 кръг /Черно море - Септември/ 27.08 неделя 18.45

Мнениеот yavorescu » 30 авг 2017 18:09

Сега и тонуса на Цветков може да падне, след като не бе повикан в националния отбор. Би трябвало Станчев да играе следващия мач като ЦЗ.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта