6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот ShooterMan » 18 авг 2017 21:38

Ох, мъка, ужасен мач, грозен футбол, реално Ботев трябваше да бие с 5:2! Слелкцията на Гонзо - провал, Старокин моля ти се....някои хорица сън няма да ги хване тази вечер :lol:
Зелената машина, воедна от ПРАВИЛНИЯ ЧОВЕК сгази Ботев, така, както се и очакваше. Не, че имаме кой знае какви играчи, но имаме колектив и най-важното - човек дето да го овладява. Възползвахме се на 100% от колебанията в Ботев, които ги прогнозирахме, смятам, че и ги надиграхме напълно въпреки контузените си основни играчи. Респект за отбора и треньора, както и за тези, които вярват в тях! На останалите, тея дето искат да махат Гонзо, за да сложат поредния смешник клякащ пред съблекалнята - много поздрави, вашия празник (първа загуба на Черно Море) се отлага....за непоределено време!
ПРОДЪЛЖАВАМЕ НАПРЕД, 1-ви!!! Някой да провери дали сме били лидери след 5-тия кръг в последните 35 години, не съм сигурен
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 960
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот KIL » 18 авг 2017 21:43

icko65 написа:Само Тича!Да го..другите.


Преди мача друго пишеше...А достойнството?

"Мача се очертава да е подарък за вас..Нашите ТИМ-аджии цели нямат.Дръпнахме крака от газта с два равни..Време е за спирачка-загуба.Пък и ви е време за победа.Твърда 1."
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

stanleys
Мнения: 489
Регистриран на: 13 авг 2010 17:38
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот stanleys » 18 авг 2017 21:51

Честита победа! :) Успях да гледам само последните 25-30 минути, потреперихме накрая, но си е много сладко да вземеш победа като гост на Ботев. Има естествено какво да се желае в защита, а и друго ми направи впечатление - в края, когато те тръгнаха ва-банк имахме доста изгодни възможности за контраатаки, но не оползотворихме нито една. Върху това трябва да се работи, един класен отбор ще си реши мача в такива моменти с 1-2 контри.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот зеления » 18 авг 2017 21:56

Iceberg написа:
зеления написа:
Marlboro написа:Бях сигурен че ще паднем,сега ми е неудобно от самия себе си.Наздраве :lol:


Признат грях е половин грях. Важен е крайния резултат! + 3 точки!!!


Респект. Малко са тези, които като тебе ще си го кажат и признаят. Повечето или ще се изпокрият, като мишоци или ще измислят и усучат някак нещата, че да замажат. ;) А, иначе може да си спокоен тая вечер, зеленото отче ти опрости греховете! :lol: Е, верно, само половината, ама кво, на кирийка си пак! ;) Та, щом си рекъл, ай наздраве! :lol:


:lol: :lol: :lol:
+ 1 000
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот black sea » 18 авг 2017 21:58

Доволен съм от трите точки и приятно изненадан заради последните ни два мача. Въпреки цялата еуфория, която е завладяла повечето от вас, нека останем малко по-сдържани, защото от "високо най-боли". Сега, от пет мача (то класиране се справи и след първи кръг, даже) някакви задълбочени коментари, изводи, мечти - тъпо е. Реално след 15-20 кръга ще стане ясно кой, къде и как и това много добре го знаете, особено вие, г-н Стрелец. Недей забравя само преди няколко годинки (четири или пет бяха) поредни победи при Генов, а накрая не помня даже къде завършихме в класирането. Така, че малко по-умерено и ако трябва мач за мач, пък каквото стане. Не сме малки деца, все пак.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот sicilianecat » 18 авг 2017 22:05

Никаква еуфория, тя е за феновете, следващия мач ще е най-труден, защото е срещу отбор, който ще се затвори с 10 човека.
Последна промяна от sicilianecat на 18 авг 2017 22:11, променено общо 1 път.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот ShooterMan » 18 авг 2017 22:08

Да, напълно си прав, че след 5 кръга задълбочени анализи не се правят! Как пък някои направиха задълбочени анализи, че отбор, слекция и треньор не стават ПРЕДИ СЕЗОНА и след 3 поредни победи после?!?! Има няколко човека, които слагат личната си неприязън към треньора НАД интересите на клуба, това е факта. Боли ги, че този треньор не е мижитурката Попов или някой друг да ходи на крака при тях, да им засвидетелства едва ли не респект, като на някакви началници. От 1-вата победа досега - повтарям - кефим се на отбора и това е. Да, не сме Реал М или Барселона, нямаме Лионел Меси и никога няма да играем футбола дето го гледат по ТВ....е? И какво от това? И нашите съперници не са нещо особено, ей ги Ботев....с нещо да са по-добри? Тирето....с какво са по-добри тези припознали се във футбола ...? Или Левски, с Делио Роси, добре, че бяха 14 човека с Дунав....и от Лудогорец не ме е страх, по-добри са, винаги са били....и винаги сме им вземали точки с Гонзо, че даже сме и ги били и то доста убедително
Последна промяна от Iceberg на 18 авг 2017 22:13, променено общо 1 път.
Причина: т.1
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот sicilianecat » 18 авг 2017 23:20

стига с тез 5 кръга, един кръг си проспал. 6-ти кръг играхме днес.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот thisisthelife » 18 авг 2017 23:28

Заслужена победа според мен. Ботев създадоха доста положения, но пък ние показахме класа и реализирахме нашите ситуации. Ертан направи добро впечатление и съм приятно изненадан, че имаме двама отлични млади крайни защитници в негово лице и в това на Костадинов. За съжаление Шерифа е сянка на играча, който беше преди при нас. Не знам дали няма да е удачно да седне на пейката за сметка на Станчев, който се справя добре като централен защитник. Михайлов има нужда от конкуренция и дано новият вратар му я предостави. Емо има рефлекс, но и много лоша преценка при центрирания - прави доста неразчетени излизания и доста неразбирателства се получават между него и защитниците. Като цяло отличен мач за Ертан, Сукуп, Хасани, Жоро, Кузма и Старокин. В играта на Сашо Цветков и на Огнянов имаше доста брак, но вторият се отчете с асистенция, а и винаги може да се случи да имаш кофти ден. Напред, Моряци!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот зеления » 19 авг 2017 00:07

thisisthelife написа:Заслужена победа според мен. Ботев създадоха доста положения, но пък ние показахме класа и реализирахме нашите ситуации. Ертан направи добро впечатление и съм приятно изненадан, че имаме двама отлични млади крайни защитници в негово лице и в това на Костадинов. За съжаление Шерифа е сянка на играча, който беше преди при нас. Не знам дали няма да е удачно да седне на пейката за сметка на Станчев, който се справя добре като централен защитник. Михайлов има нужда от конкуренция и дано новият вратар му я предостави. Емо има рефлекс, но и много лоша преценка при центрирания - прави доста неразчетени излизания и доста неразбирателства се получават между него и защитниците. Като цяло отличен мач за Ертан, Сукуп, Хасани, Жоро, Кузма и Старокин. В играта на Сашо Цветков и на Огнянов имаше доста брак, но вторият се отчете с асистенция, а и винаги може да се случи да имаш кофти ден. Напред, Моряци!


Цветков бе най-добрия на терена според мен. Забиването му в защитата допринесе за многобройните неразбирателства с колегите му в нападение. Още 1-2 мача в предни позиции и Сашо ще мачка. Ако не гледаме лудите, Цветков е най - креативния български халф. Тъй де, те в Разград нямат български футболисти, ако изключим брадвата Дяков.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ogrizko и 9 госта