6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот icko65 » 19 авг 2017 00:21

KIL написа:
icko65 написа:Само Тича!Да го..другите.


Преди мача друго пишеше...А достойнството?

"Мача се очертава да е подарък за вас..Нашите ТИМ-аджии цели нямат.Дръпнахме крака от газта с два равни..Време е за спирачка-загуба.Пък и ви е време за победа.Твърда 1."

:oops:
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот violetovgeneral » 19 авг 2017 00:38

Гонзо бе най-добрият!Стига сте спестявали комплименти към него!

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот HANIBAL » 19 авг 2017 09:33

Хубав мач,ценна и навременна победа срещу добър отбор.Много се стараха и раздаваха всички.Голямо браво на Ертан!Критиките към Сашо Александров са доста неуместни.Той е железен и не бива за някоя колебливо отиграна топка да започвт вечните черни подмятания.Все пак победихме труден съперник и трябва да сме по оптимистични.След подобна победа,дори и глупостите на Стрелеца развеселяват.Само Черно море!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот yavorescu » 19 авг 2017 09:50

Дано не ни се случва да изживяваме подобни моменти, като феновете на Ботев вчера. Можеше да загубим с разгромен резултат, скъсаха се да пропускат. Демонстрирахме отлична успеваемост, като реализирахме две от трите положения, които създадохме. Ужасни първи 15-20 минути и слабо второ полувреме, но през втората половина на първото бяхме страшно ефективни и показахме някои хубави неща. Атаката за втория гол беше супер. Добър мач на Старокин (не заради гола) и Хасани. Жоро показва едно постоянно ниво вече шести мач, като почти през цялото време е бил на терена. Томбак също се представи добре, макар че направи 2 неприятни грешки (едната в защита, другата в атака). Напълно нормално за неговата възраст. Като гледам каква дупка е Станчев на бека, добро решение на Гонзо да започне с Томбак. Дано получава още шансове. Странно беше, че Кузма не се зарадва при гола. За Старокин е ясно, прави му чест.

Можеше и Минчев да поиграе, но правилно след гола на Ботев беше отменена смяната му. Жълтите пропуснаха кристално чисти положения, а ни вкараха при глупава ситуация, където центрирането трябваше да бъде предотвратено, а и Сукуп или Михайлов можеше да се намесят. Важното е, че победихме един добър отбор и си тръгнахме с 3 точки от място, където печелим рядко.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот ogrizko » 19 авг 2017 12:15

Тоя мач трябваше да свърши 8:3 или нещо такова ....много късметлийски мачове навъдихме ако трябва да съм честен. Следва извода, че просто имаме някаква класа и затова успяваме да се справим добре с резултатите въпреки слабата игра ...щото то късмет само във всеки мач ми се вижда странно. Станчев изобщо обаче не ми хареса ..дано да е временно и да не се окаже, че след контузиите вече не е същия. Затова пък Томбак се представи на ниво. Емо в пореден мач също!! Жоро Илиев - машина!! Старокин да продължава с головете, а Зехиров с добри удари и попадения ...в началото прехвърляше стадиона само, но вече взе да настройва мерника :lol: Марек Кузма мен поне много ме кефи ...не блести нещо свръх или от тоя род, ама вкарва :lol: А пък как успя да го направя тоя пас за втория гол идея нямам ...в смисъл, че поне на мен ми се стори, че гледа през цялото време напред и не знам как се усети да пусне топката вляво толкова добре, направо се изумих :shock: И в двата гола участва!! Обаче много има за сработване, прекалено много ситуации допускаме пред нашата врата, това не е нормално ....
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот sicilianecat » 19 авг 2017 12:30

Гледа се крайния резултат и Реал Мадрид спечели късметлийски 2 от 3-те си последни трофея в ШЛ, но в крайна сметка всеки ще гледа резултата и той е, че спечелиха 3 пъти ШЛ за 4 години. Ман Юн също трябваше да гледат финала в ЛЕ по телевизията след като Джон Гуидети направи по-трудното като не вкара на празна врата в 95-тата минута, така че винаги ще има едно ''ако еди си какво бе станало'' и ''трябваше''. Без късмет във футбола нищо не се получава, за други пък без съдии, особено пък това важи в пълна степен за ''грандовете'' в А група.
Последна промяна от sicilianecat на 19 авг 2017 12:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 авг 2017 12:35

Те и Лестър имаха доста късметлийски мачове преди 2 години, но това не им попречи да станат шампиони на Англия. 8-)
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот sicilianecat » 19 авг 2017 12:42

Oтносно Кузма, определено той е по-добрия вариант за атаката към момента, много е комбинативен, не е егоист, обича да залъгва защитниците и после да подава. При втория ни гол показа изключителна бърза мисъл като изведе Мариян Огнянов само по усет, без да го вижда къде се намира дори.

Потребителски аватар
ebvkoko10
Мнения: 134
Регистриран на: 06 мар 2011 09:24
Контакти:

Re: 6 кръг /Ботев Пд - Черно море/ 18.08 петък 18.45

Мнениеот ebvkoko10 » 19 авг 2017 16:50

Кузма и Чунчуков не са еднотипни и може да играят заедно.За мен ще бъде голямо удоволствие да ги видя заедно в игра.За съжаление това е малко вероятно,тъй като изисква смяна на схемата.И все пак...срещу Септември? ;)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта