5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

dans1913
Мнения: 110
Регистриран на: 12 апр 2010 20:54
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот dans1913 » 11 авг 2017 21:03

ShooterMan написа:По пътя на логиката е време да изиграем лесен мач и да бием с повечко голове..........Иначе като цяло Славия не е никакъв отбор.....


ShooterMan написа:.....Очаквахме тежък мач.....


Шут, последно, какво очакваше????? Лесен или тежък????
Диагнозата според мен е шизофрения, но за всеки случай се консултирай с лекар, има си болници!

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот black sea » 11 авг 2017 21:04

За "свършването на бензина" след 60-тата минута питай авера си Гонзо за извършеното "подмладяване" на отбора. Сега, защото ги нямало Марто и Божилов, затова не бихме, царе сме на оправданията българите като цяло. Славия били играли, бъди мъж поне един път и си признай, че ние бяхме тотално слаби, особено второто полувреме, за пореден, за пореден мач между другото. Първо място - хващам се на бас с тебе, за каквото и за колкото искаш, че до четири-пет кръга сме извън тройката, със сигурност.
Последна промяна от Iceberg на 11 авг 2017 21:38, променено общо 1 път.
Причина: т.9

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 11 авг 2017 21:06

И да не сме първи,стига с това първи.Който си е писимист си остава такъв.Нека да погледнем стеченията на обстоятелствата..Кофти за нас още от самото начало.Още от предният кръг.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот black sea » 11 авг 2017 21:09

Не ми задавай глупави въпроси, кажи кой игра добре. Донякъде Зехиров и Емо, който изкара няколко гола, което означава, че Славия ни е смачкала на Тича. Пълен срам, толкова ли не осъзнаваш, че отбора е даже по-зле и от миналата година. С резерви от другите отбори - толкоз.
Последна промяна от Iceberg на 11 авг 2017 21:39, променено общо 1 път.
Причина: т.9!

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот black sea » 11 авг 2017 21:13

А, ето появи се и другия "специалист". Това да си реалист не означава да си песимист. Като натрупаме няколко загуби (защото за съжаление нямаме нито добри играчи, нито добър треньор), ще се чудите къде да се криете с авера ти Стрелеца.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот ogrizko » 11 авг 2017 21:14

Много съм доволен от Емо Михайлов ...това го казвам, щото постоянно се критикува, но тоя мач каквото можеше да се спаси го направи и внесе сигурност.
Изглежда Марто Костадинов и Божилов са ни най-важните играчи и без тях изпитваме доста големи затруднения. Пък и да имаме предвид, че сработваме изцяло нов отбор ...това колко нови попълнения имаме не означава, че другите примерно 3-ма дето са от преди в отбора могат да оформят някакъв сработен гръбнак на отбора. За мен всички 11 играча се сработват помежду си и като в контролите и мачовете са ти играли Костадинов и Божилов и са били супер ключови фигури, е логично малко проблеми да се получат. Плюс 2 принудителни смени ....поне това е моето обяснение за постната ни продукция днеска, щото реално трябваше да паднем според мен :lol:
Обаче не знам някой гледал ли е мача по тв ....тоя страничния откъм залата имаше ли едно вярно отсъждане?! 3 мин. продължение ...при положение, че само лежането беше 15 мин. и смените още 3 ...аз мислех, че трябва да даде 10, или по-реално 7 ....или дори 5, ама 3?! Верно, че можеше да паднем ..ама според мен трябваше да се дадат още няколко минути шанс да бием ....явно обаче първото място пречи на някого :roll:
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 11 авг 2017 21:14

black sea написа:Не ми задавай глупави въпроси, кажи кой игра добре. Донякъде Зехиров и Емо, който изкара няколко гола, което означава, че Слабия ни е смачкала на Тича. Пълен срам, толкова ли не осъзнаваш, че отбора е даже по-зле и от миналата година. С резерви от другите отбори - толкоз.

Напротив!Кажи си ти какво те мъчи за да зная...Какво не харесваш сега?
/

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот ShooterMan » 11 авг 2017 21:18

Да се надяваме да няма подценяване, защото точно с тях се е случвало неведнъж, поне 3 идиотски хикса с тях помня на Тича в мачове, когато е трябвало да ги размажем с 3:0 поне...като почнеш от онова малоумно излизане на Пиргов, през онази дузпа на Жоро Илиев и т.н. Поведем ли не трябва да се прибираме, мачкане докато стане поне 3:0, защото са калитари, такива продажни отбори винаги имат късмет :idea:

Когато ЦИТИРАШ някой е редно да цитираш ЦЕЛИЯ текст, а не да вадиш неща от него изведени както на тебе ти е УДОБНО, ЯСНО? 10 пъти казахме и знаехме, че мача ще е тежък, даже в друго мнение казах, че като шопски отбор даже и добре да играем пак може да ядем дървото! Виж сега, ясно ми е, че няколко човека искате оставката на Гонзо, тва е ясно на всички. Яко ви боцка отзад, даже и при победи нещо все не ви е наред. Е, какво да ви кажа....НЯМА да я получите, нито пък Черно Море ще падне с 2:5 и да се кефите! Сега може да се успокоите, вашата НЯМА да я бъде, ок?

ПС: Да де, пенсионери...ама като осободи играчите над 33 щяха да го линчуват тука....айде уточни се сега, да гони ли, да не гони ли пенсионерите :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 11 авг 2017 21:19

violetovgeneral написа:
black sea написа:Не ми задавай глупави въпроси, кажи кой игра добре. Донякъде Зехиров и Емо, който изкара няколко гола, което означава, че Слабия ни е смачкала на Тича. Пълен срам, толкова ли не осъзнаваш, че отбора е даже по-зле и от миналата година. С резерви от другите отбори - толкоз.

Напротив!Кажи си ти какво те мъчи за да зная...Какво не харесваш сега?
/

Зная,че питаш ШУТЪРМЕН,но и аз споделям мението му.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот greenpeak » 11 авг 2017 21:26

Нашите излязоха да разходят екипите по терена! Никакво желание за игра нямаха.
Поредният слаб мач с оглед на слабата селекция. Това са реалностите.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта