5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот black sea » 11 авг 2017 21:30

А какво да харесвам бе, човек, освен мача с Верея заради перфектния резултат. С Шута в друг свят ли живеете, не знам. То хубаво да си оптимист, чудесно е даже, ама малко от малко да има някакво покритие на този оптимизъм. Отбора е слаб, треньора прави глупости постоянно (поради некадърност ли, не знам). Хем си ги знам тези неща и пак ме е яд, защото тия аматьори от Славия да ти вземат точка на непревземаемата Тича, какво да съм доволен.
Последна промяна от Iceberg на 11 авг 2017 21:45, променено общо 1 път.
Причина: т.9!!!

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот Stariq » 11 авг 2017 21:33

ShooterMan написа: Виж сега, ясно ми е, че няколко човека искате оставката на Гонзо, тва е ясно на всички. Яко ви боцка отзад, даже и при победи нещо все не ви е наред. Е, какво да ви кажа


Кажи си ти, не се срамувай.
Всички знаем, че Гонзо яко боцка отзад само теб, и ти е кеф.

Говежда подлога си ти Гошке, подлагаш си задницата на говеждата икона.

Кажи сега, че и шопските съдии ни заклаха за да е пълен цирка.

black sea, треньора ни не е некадърен, той просто никога не е бил треньор, и няма шанс някога да стане.

Човека е идол във обора, и говеждото БФС му търси препитание.
Ние просто сме най удобната хранилка.
Последна промяна от Stariq на 11 авг 2017 21:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 11 авг 2017 21:35

greenpeak написа:Нашите излязоха да разходят екипите по терена! Никакво желание за игра нямаха.
Поредният слаб мач с оглед на слабата селекция. Това са реалностите.

Направи ТИ по-силна селекция.Сигурно можеш?

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 11 авг 2017 21:42

black sea написа:А какво да харесвам бе, човек, освен мача с Верея заради перфектния резултат. С Шута в друг свят ли живеете, не знам. То хубаво да си оптимист, чудесно е даже, ама малко от малко да има някакво покритие на този оптимизъм. Отбора е слаб, треньора прави глупости постоянно (поради некадърност ли, не знам). Хем си ги знам тези неща и пак ме е яд, защото тия аматьори от Слабия да ти вземат точка на непревземаемата Тича, какво да съм доволен.

Значи какво искаш точно?Нека да те чуя,защото не виждам да си предложил някакво решение на ПРОБЛЕМА съществуващ,според теб.И не обиждай съперника,защото не е красиво.Нека си гледаме нашият отбор.Разбира се ти си знаеш,аз не мога да ти казвам,какво да искаш или правиш. ;)

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот зеления » 11 авг 2017 21:46

ShooterMan написа:Е, жалко, че не паднахме с 2:5, че да ти се осмисли вечерта тогава :) . Резултата е такъв, какъвто е, 1:1, няма заслужено, няма незаслужено, толкоз. Равен мач, нито зле, нито кой знае колко добре. 1 точка, по-добре от 0, все още сме първи, не знам какъв ти е проблема. Като не ти харесват играчите - ами айде кажи кой игра най-слабо а? Ама ей така, честно си кажи....


Честно казано в последно време набелязвам няколко скрити спартаклии в нашия форум. Не им обръщай внимание. Имахме 2-ма контузени основни, подчертавам ОСНОВНИ! играча, преди мача. Двама напуснаха преждевременно поради контузии, какво иска оня дето се е кръстил black sea?!! Съдиите бавно, но методично ни колиха след 15-20 минута. Живота продължава и ... само Черно море!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот зеления » 11 авг 2017 21:49

black sea написа:А, ето появи се и другия "специалист". Това да си реалист не означава да си песимист. Като натрупаме няколко загуби (защото за съжаление нямаме нито добри играчи, нито добър треньор), ще се чудите къде да се криете с авера ти Стрелеца.


Какъв реалист си ти, бе? Пълен профан!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот ShooterMan » 11 авг 2017 21:57

Интересен човек си ти. Чакай да чуем кой да дойде на мястото на Гонзо. Да, знам. Илиан Илиев. Човека, който възхвалявахте, а после наричахте мишка, евтино треньорче и т.н. защото не пускаше да играе любимеца ви, скарания с футбола Марко Илич :mrgreen: . И правилно усети, че някои злоупотребявате с алкохола до степен алкохолизъм. Да отидем на Спасов. Колкото и да не го долюбваме доста хора никой никога не си е позволявал да го псува каруцарски, както направихте няколцина в мача със Санта Хулия. И Спасов отпада. Нека се върна по-назад, когато уж не харесвахте Вуцов, после ви стана любимец както подскача на тъча като идиот, после пак стана Овчия и т.н. и т.н. Сега да видим какво ти пречи Гонзакиса, че ВСЕКИ, който не споделя ИДИОТСКОТО АЛКОХОЛНО мнение, че не бил никакъв треньор е говежда подлога....От една страна ТВЪРДИТЕ, че Гонзо е некъдърен! - ДОБРЕ, приемаме го. От втора твърдите, че слелкцията му е калпава! - ДОБРЕ, и това се приема. Посе говорите, че не играем добре - И ТОВА ПРИЕМАМЕ! После, че сме слаб отбор - ПРИЕМА СЕ! Ама айде сега, ударете по една зелева чорба и да обясните как ПРИ ВСИЧКО това - слаба игра, слаба селекция, некъдърен тренор и т.н. отборът печели? Според вашите приказки ние трябва да сме в Б група отдавна, или на нивото на Септември, Витоша? Е, как с Гонзо не сме излизали от 6-ците никога, как сега сме 1-ви? Значи няма играчи, няма игра, ама сме добре в класиранията....КАК СТАВА ТОВА? Въпрос за ИЗТРЕЗНЕЛИ! Айде докато не е изтрезнял някой да напише как СТАНИСЛАВ поема мъжкия отбор, че само него не са квалифицирали като мишка.....Когато поизтрезнеете, видите РЕСУРСА ни, парите които са дадени, проблемите с една трева и 10 лампи ще се осъзнаете малко...или пък не
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот Stariq » 11 авг 2017 22:23

Единствените треньори, които са постигали успехи само като треньори на Черно Море са :
- Мастиката ( неговите успехи са безспорни, никой не може да се изкриви и да ги отрече )
- Гонзю ( неговите успехи са малко дискусионни, но да кажем че са успехи, тъй като това са най добрите резултати в скромната му кариера )


А защо не вземем някой по рандъм треньор, който умее да работи, независимо какъв клуб води ?

Не говорим за пари, Гонзю и без това е извънредно скъп

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 11 авг 2017 22:27

ShooterMan написа:Интересен човек си ти. Чакай да чуем кой да дойде на мястото на Гонзо. Да, знам. Илиан Илиев. Човека, който възхвалявахте, а после наричахте мишка, евтино треньорче и т.н. защото не пускаше да играе любимеца ви, скарания с футбола Марко Илич :mrgreen: . И правилно усети, че някои злоупотребявате с алкохола до степен алкохолизъм. Да отидем на Спасов. Колкото и да не го долюбваме доста хора никой никога не си е позволявал да го псува каруцарски, както направихте няколцина в мача със Санта Хулия. И Спасов отпада. Нека се върна по-назад, когато уж не харесвахте Вуцов, после ви стана любимец както подскача на тъча като идиот, после пак стана Овчия и т.н. и т.н. Сега да видим какво ти пречи Гонзакиса, че ВСЕКИ, който не споделя ИДИОТСКОТО АЛКОХОЛНО мнение, че не бил никакъв треньор е говежда подлога....От една страна ТВЪРДИТЕ, че Гонзо е некъдърен! - ДОБРЕ, приемаме го. От втора твърдите, че слелкцията му е калпава! - ДОБРЕ, и това се приема. Посе говорите, че не играем добре - И ТОВА ПРИЕМАМЕ! После, че сме слаб отбор - ПРИЕМА СЕ! Ама айде сега, ударете по една зелева чорба и да обясните как ПРИ ВСИЧКО това - слаба игра, слаба селекция, некъдърен тренор и т.н. отборът печели? Според вашите приказки ние трябва да сме в Б група отдавна, или на нивото на Септември, Витоша? Е, как с Гонзо не сме излизали от 6-ците никога, как сега сме 1-ви? Значи няма играчи, няма игра, ама сме добре в класиранията....КАК СТАВА ТОВА? Въпрос за ИЗТРЕЗНЕЛИ! Айде докато не е изтрезнял някой да напише как СТАНИСЛАВ поема мъжкия отбор, че само него не са квалифицирали като мишка.....Когато поизтрезнеете, видите РЕСУРСА ни, парите които са дадени, проблемите с една трева и 10 лампи ще се осъзнаете малко...или пък не

Много сме си добре с оглед на селекцията и амбициите.Нека да си подкрепяме любимият отбор и да пожелаем бързо оздравяване на контузените ни момчета.И да не пропусна,че днес Емо направи много!Само Моряците!

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот Sole » 11 авг 2017 22:30

Докато Гонзо е треньор ще имаме някакъв отбор, но това няма да е Черно море :!:
Не ни остава нищо друго освен да чакаме благоволението на левскарчето да ни освободи от присъствието си :twisted:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта