5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот Vladislav » 11 авг 2017 22:37

Ужасен мач изиграхме, няма какво да се лъжем. Толкова зле, че съм убеден че няма да го повторим. Не знам дали имахме спечелено единоборство за цял мач. Само Емо беше на прилично ниво. Донякъде може би Сукуп и Зехиров с уговорки. Другото- леш. Очевидно и Божилов и Мартин са ни много важни. Само че Божилов няма да го има поне още 2-3 мача, за Марти- не знам. Сега и Чунчуков излиза за не се знае колко. Витиня не го споменавам, защото там нещата отиват на възстановяване около година. Предстоят нелеки седмици и вероятно ще трябва да се взимат нови на пожар.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 11 авг 2017 23:41

Sole написа:Докато Гонзо е треньор ще имаме някакъв отбор, но това няма да е Черно море :!:
Не ни остава нищо друго освен да чакаме благоволението на левскарчето да ни освободи от присъствието си :twisted:

Защо така мислиш?

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот HANIBAL » 11 авг 2017 23:45

ogrizko написа:Много съм доволен от Емо Михайлов ...това го казвам, щото постоянно се критикува, но тоя мач каквото можеше да се спаси го направи и внесе сигурност.
Изглежда Марто Костадинов и Божилов са ни най-важните играчи и без тях изпитваме доста големи затруднения. Пък и да имаме предвид, че сработваме изцяло нов отбор ...това колко нови попълнения имаме не означава, че другите примерно 3-ма дето са от преди в отбора могат да оформят някакъв сработен гръбнак на отбора. За мен всички 11 играча се сработват помежду си и като в контролите и мачовете са ти играли Костадинов и Божилов и са били супер ключови фигури, е логично малко проблеми да се получат. Плюс 2 принудителни смени ....поне това е моето обяснение за постната ни продукция днеска, щото реално трябваше да паднем според мен :lol:
Обаче не знам някой гледал ли е мача по тв ....тоя страничния откъм залата имаше ли едно вярно отсъждане?! 3 мин. продължение ...при положение, че само лежането беше 15 мин. и смените още 3 ...аз мислех, че трябва да даде 10, или по-реално 7 ....или дори 5, ама 3?! Верно, че можеше да паднем ..ама според мен трябваше да се дадат още няколко минути шанс да бием ....явно обаче първото място пречи на някого :roll:

Тия три минути бяха смешни,защото покриват само пиенето на вода.Контузията на Витиня с изнасяне на носилка,още три.Лежането на Урсула?Къде остана?Съдията Попов е марионетка на рядката,оранжева чорба и затова беше пратен вьв Варна.Помощникът му пред козирката се оливаше постоянно,а другия отсреща през второто вдигаше байряка без да гледа мача!Не казвам,че някой друг ни е виновен,но ако тези гейове бяха свирили реално,мачът свършваше 1:0

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот violetovgeneral » 11 авг 2017 23:45

Яко говориш,но както писах и на твоя колега и моя също-какви решения имаш?Дай да ги видим...

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот Stariq » 12 авг 2017 01:10

Решението е едно - говеждите екскременти - ВЪН ОТ ТИЧА.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот rodman » 12 авг 2017 07:01

Stariq написа:Решението е едно - говеждите екскременти - ВЪН ОТ ТИЧА.

Старче, хайде ако обичаш малко по-кротко, а? То от километри се вижда, че си провокаторче, регистрацията и непрестанното плюене го потвърждават...
Към колегите - къде е подкрепата от "митичния" Тича? Пак се започна "Аре играйте веее", а в един момент от 2-то полувреме си помислих, че съм на театър, толкова бе тихо... Подкрепа, а не плюване.
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот Marlboro » 12 авг 2017 08:28

Не гледах мача,но очаквах резултата.Разочарован съм,но като ви чета,май сме взели точка,отколкото загубили две.Нищо ново под слънцето,едва 4-5 и кръг и вече сме с половин дузина контузени,сега се почват същинските мъки с попълване на дупки,юноши и пр.Мисля обаче че проблемите ни не са в Гонзо или играчите,не може да ги плюем,те правят каквото могат.

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот HANIBAL » 12 авг 2017 09:25

violetovgeneral написа:Яко говориш,но както писах и на твоя колега и моя също-какви решения имаш?Дай да ги видим...

За какво търсиш решение?За слабото съдийство,за слабата игра,или за слабата,апатична публика?

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот HANIBAL » 12 авг 2017 09:26

rodman написа:
Stariq написа:Решението е едно - говеждите екскременти - ВЪН ОТ ТИЧА.

Старче, хайде ако обичаш малко по-кротко, а? То от километри се вижда, че си провокаторче, регистрацията и непрестанното плюене го потвърждават...
Към колегите - къде е подкрепата от "митичния" Тича? Пак се започна "Аре играйте веее", а в един момент от 2-то полувреме си помислих, че съм на театър, толкова бе тихо... Подкрепа, а не плюване.

+1913

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: 5 кръг /Черно море - Славия/ 11.08 петък 18.15

Мнениеот 1913SS » 12 авг 2017 11:26

Щом вече го няма играча които удря дете. Нормално да не губиме мачове и моля ви се това не е Славия, а ВенциСлавия. Имаме кадърен тренъор и мисля че тази година ще сме пак в златната среда ще побеждаваме силни ще падаме от слаби стига Дон Венци как му кеф.
.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта