4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот sicilianecat » 04 авг 2017 23:57

Mного ме е яд, ставахме като Лестър, 4-ти пореден успех на 0, щяхме да си повярваме много сериозно, но изтървахме златния шанс, а и късметът ни покриваше, всичко си беше в наша полза, но Гонзо да беше погледал малко видео репоражи как играха лисиците, не се притесняваха да бранят 1 гол аванс с 4 защитника, пък какво остава за половин час преди края, това си е цяло полувреме, дръж си топката напреде, пък да видим как ще ти вкарат, за това ни трябваше Кузма отпред, да задържа топката, Чунчуков цяло полувреме фигурант.
Последна промяна от sicilianecat на 05 авг 2017 00:01, променено общо 1 път.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот ShooterMan » 05 авг 2017 00:01

Виж сега, аз да си кажа....Чунчуков - голова асистенция, Божилов - пореден гол :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , ФАКТИ! Огнянов - даде голови пасове, просто не показахме нужното УМЕНИЕ и класа пред гола. Жоро Илиев можеше да бъде сменен и по-рано, според мен изигра доста по-слаб мач от играчите, които ти цитираш. Като цяло не изиграхме добър мач. И пак ще кажа - в такива мачове, дето не играеш кой знае какво, но все пак си вкарал гол за 0:1...добрия, класния вратар е човека дето прави разликата до 3-те точки. Е, аз казах, че Емо спаси гол...и кво? Гола на Пирин е 90% вратарски. Каквото и да ми говорите - НЕ МОЖЕ и НЯМА КАК да играеш всеки мач на ниво, но в тези които не си на най-високото си ниво имаш нужда от КЛАСЕН вратар и класен реализатор. И двете струват много пари, които НЕ СА дадени на Гонзо, така, че оценете и този факт, както и друг - оставаме си на 1-во място БЕЗ ЗАГУБА и с 1 допуснат гол от 4 мача. За мен е доста добре, за вас очевидно не е. Един равен, което е нормално е повод за критики към треньора, а те си валяха даже и при победите! Ние сме 1-ви, сякаш сте очаквали 15 поредни победи с по 4:0, осъзнайте се.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот violetovgeneral » 05 авг 2017 00:04

Много се радвам на анти-коментари за отбора.Първи сме и още виждам постоянно критики.Старокин пък въобще не очакваше топката да стигне до него,но който е играл футбол знае...Роналдо защо не можа да вкара на Владислав Стоянов?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот blue avalanche » 05 авг 2017 00:05

През второто полувреме се огънахте и се забелязаха слабости. Срещу един по-стойностен отбор ще страдате.
Досега не сте играли с такъв. То и затова активът е радостен...


Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот зеления » 05 авг 2017 00:08

Sole написа:Гонзо осра нарисуван мач! Как ще извадиш Божилов. :evil: Чунчуков 2-рото полувреме не беше на терена, а държи Кузма на резервната скамейка. Старокин трябваше да излезе още на полувремето--последната минута топката е в краката му пред празната врата, да ама той спеше :oops: И като прибавим глупавите пропуски на Зехиров, заради прекалено индивидуалната му игра беше ясно,че като не вкарваш,ще ти вкарат.


Ама наистина май си тъпо парче. До сега храчехте и плюхте по Божилов, а сега сте недоволни, че е сменен. Айде малко по-спокойно - Божилов е контузен и затова е сменен.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот ShooterMan » 05 авг 2017 00:15

Е, според някои наши фенове всяко решение на Гонзо трябва да е най-безупречното. Ама освен от треньора си зависи и какво ще покаже играча дето влиза. Също някои смятат, че нашите играчи трябва да са безгрешни в отиграванията си....но ако бяха безгрешни те нямаше да са в Черно Море и България, а на Запад. Отборът играе добре и печели точки предимно заради МОТИВАЦИЯ, а тя знаем кой я влива, всъщност кой убеждава тези момчета, че могат и трябва да побеждават! Че могат и трябва да са в челото. Казано по съвест всеки от вас ще си каже, че нямаме кой знае какви играчи поеденично, но като отборен дух и желание го докарваме, е Гонзо си е Гонзо бих казал аз, макар и да ви боде очите. Даже няма да признаете, че изцяло той направи Мартин Костадинов играч, нали? Той го взе в мъжете още 2013, при него дебютира...после си замина и Мартин го забиха на пейката, дойде и го върна в първия отбор и вече е титуляр. Хаха. Радвайте се на това, което имаме:
- Тича и осветление
- 1-во място
- Играем добре и с желание
- Млади момчета от школата пробиват
Това, че Старокин не вкарал гол от 3 метра или, че Гонзо пуснал 5-ти защитник НАЙ-МАЛКО ще ми развали кефа! Утре пак ще пусне 5-ти и ще вкараме пак 3 гола на Лудогорец примерно :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот Sole » 05 авг 2017 00:25

violetovgeneral написа:Много се радвам на анти-коментари за отбора.Първи сме и още виждам постоянно критики.Старокин пък въобще не очакваше топката да стигне до него,но който е играл футбол знае...Роналдо защо не можа да вкара на Владислав Стоянов?

Стига глупости не очаквал Старокин топката! Ами какво друго може да очаква пред вратата при изпълнение на ъглов удар.Сигурно очакваше възглавница да му хвърлят :mrgreen: Виж на повторението,че погледа му следеше топката и много добре и навреме разбра,че идва точно в него.
Няма как да сме доволни от непълен актив от тези 4 мача,защото точно тези мачове са със сравнително леки съперници и ако мачовете с Витоша /д/Дунав /д/ Верея /г/Пирин /г/ не бяха последователни,т.е един след друг, а пръснати в различни кръгове, то от тези съперници взимахме 12 точки. Просто нашата програма в началото е най лесна и за това трябваше да си вземем първите 5 мача от воле,ако ще се борим за някакви "шестици"
Въпреки равенството отборът игра добре, но Гонзо провали усилията на отбора.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот violetovgeneral » 05 авг 2017 00:45

Не мога да се съглася с теб за Старокин.Аз лично съм играл като лапе в Ч.М. само за за една седмица,но точно такива пропуски са всекидневни.Не можеш да кажеш на един футболист-ти пропусна днес 100 процентов гол.Няма 100 процентово положение и няма да има.Можеш да го вкараш от 25 метра,а можеш да пропуснеш и от гол линията.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот violetovgeneral » 05 авг 2017 00:56

Проблема е,че второто полувреме играхме като Юве срещу Барса,но ние не сме Юве!И въпреки всичко показахме много добри неща.И ще видим срещу ГРАНДОВЕТЕ.Бъди сигурен,че няма да има голяма разлика.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта