2 кръг/ Верея - Черно море / 21.07 (Петък) - 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот violetovgeneral » 21 юли 2017 22:22

Е да имаше,но нали за това има не само вратар,а и полеви играчи да помогнат.Не зная за по-силните отбори,но си спомням,че и от слаби сме губили?Нали?И този наш пусти късмет с А.АЛЕКСАНДРОВ И ВИТИНЯ...Честно казано днес много ми харесаха нашите.Видях хубави неща и най-важното сме почти само с български момчета. ;)

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот thisisthelife » 22 юли 2017 00:55

Според мен стояхме много добре и не разбирам как е можело да бъде 5-4 за Верея. По тая логика по-скоро трябваше да е нещо от сорта на 5-7,8,9. Божилов, който тук е редовно хранен, за втори пореден мач играе на високо ниво. Огнянов е също във форма, Старокин и той. Зехиров ми се губи за момента, но и в това си състояние е по-добре от Коконов, или Балджо. Емо Михайлов имаше няколко колебливи прояви, но като цяло добре. Същото се отнася и за Костадинов. Радвам се за Чунчуков - играе с много желание, бяга, пресира, опитва се постоянно. Започваме добре, а това е обнадеждаващо. В следващия кръг срещу Дунав предстои първият ни истински тест. Напред моряци!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот violetovgeneral » 22 юли 2017 02:56

Има ли нашенски отбор взел играч на Лудогорец освен Черно море?Знам,че излизам от темата за,което се извинявам.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот KIL » 22 юли 2017 06:30

А бе,къде е Санди? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот Vladislav » 22 юли 2017 07:55

KIL написа:А бе,къде е Санди? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Знаеш- с пълна уста не се говори.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот yavorescu » 23 юли 2017 16:25

Сигурно ще ви се стори абсурдно мнение, но... Огнянов игра повече от посредствено, въпреки головете. С нищо не заслужи приза "играч на мача". Трябваше да играе като ляво крило, но през цялото време стоеше в центъра и затова Марто беше оставен абсолютно сам, направо изнемогваше момчето. При по-сериозен противник тези пробиви по фланга щяха да завършат лошо за нас. Освен това закъсняваше при единоборствата и винаги някой го покриваше (обикновено Старокин). Добър мач за Чунчуков и Сукуп, за мен един от тях двамата трябваше да спечели наградата. Много слаб Михайлов, Цветков също не се представи добре като ЦЗ. Божилов игра добре, за разлика от първия мач, когато се разигра едва след клизмарския гол. Добро включване на Кузма, в сравнение с феерията му в Каварна.

Пилците се броят напролет, и миналия сезон започнахме добре, а завършихме... знаете как.

Беше ужасен пек, явно от БФС са решили да ни морят с жеги през лятото, а зимата ще коригират програмата, та да ни тракат зъбите от студ.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот sicilianecat » 23 юли 2017 18:00

Да си пожелаем във всеки мач от тук нататъка да има по един такъв футболист, който да играе посресредствено с два гола и асистенция :)

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот Stariq » 23 юли 2017 19:03

Много сме си добре даже. В допълнение с Витиня и Шерифа ще се изчистят нещата. Не че сме кой знае какъв отбор, но останалите са трагични. Всяко място под трето ще е престъпление.... Просто трябва постоянство, за нашето първенство отбора е добре сглобен.

Лудогорец са ясни, тази година и Левски са силни. А и хващам бас, че точно в мачовете срещу тях Гонзо ще реши да обиграва минковци, тумбаци и малки щангистчета.

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот ti4a » 23 юли 2017 19:12

violetovgeneral написа:Има ли нашенски отбор взел играч на Лудогорец освен Черно море?Знам,че излизам от темата за,което се извинявам.

да славиа взеха славчо шоколаров

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 2 кръг - Верея - Черно море - 21 юли (Петък) 18.45

Мнениеот sicilianecat » 23 юли 2017 19:52

ti4a написа:
violetovgeneral написа:Има ли нашенски отбор взел играч на Лудогорец освен Черно море?Знам,че излизам от темата за,което се извинявам.

да славиа взеха славчо шоколаров

Има и други, ако е като цяло - Шефифа, шуменския Деко, Иван Стоянов, Чворович, ако е само за това лято - Йордан Минев, за тези се сещам сега, но не е като само ние да им взимаме играчи де.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта