1 кръг/ Черно море - Витоша Бц / 15.07 (събота) - 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот yavorescu » 11 юли 2017 13:32

Поради продължаващи ремонтни дейности на ст. Тича град Варна срещата от първи кръг на Първа лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Витоша“ Бистрица ще се проведе по програма на стадион Калиакра град Каварна.

http://www.bfunion.bg/news/8110

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот greenpeak » 11 юли 2017 13:35

Черно море приема Витоша в Каварна

- Поради продължаващи ремонтни дейности на ст. Тича град Варна срещата от първи кръг на Първа лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Витоша“ Бистрица ще се проведе по програма на стадион Калиакра град Каварна.

http://www.bfunion.bg/news/8110

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот greenpeak » 11 юли 2017 13:36

С yavorescu съм в пълен синхрон :)

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот sicilianecat » 11 юли 2017 17:36

В Лудогорец преди 3 месеца започнаха тази централа трибуна с всякакви модерни екстри вътре в нея и ще е готова за първия им квалификационен кръг в ШЛ:

Изображение

А на ''Тича'' една трева се поставя над 5-6 месеца. Къде е Красен Кралев да даде изявление за поредното неспазено обещание?

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот HANIBAL » 12 юли 2017 08:48

Не вярвам Красен Кралев да е виновен за това,че на Тича има по двама-трима работника и използват багера да им прави сянка.Безхаберието и незаитересованоста не произлизат от министерството.Те дадоха пари,а ние не ги използваме правилно.Или ги използваме малко "по правилно" и затова не стигат.

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Varnauser » 12 юли 2017 10:39

Не искам да разпространявам слухове, но човек, на когото мисля, че може да се вярва ми каза, че теренът и дренажът на стадиона в Ловеч са стрували на Гриша Ганчев 49 500 лв. с ДДС. За "Тича" - терен с почти спестен "дренаж" - 200 000 лв. без ДДС, т. е. 240 000 лв. с ДДС. Според същия източник за осветлението на стадиона в Каварна са платени 186 000 лв. с ДДС. За "Тича" ще се платят 799 000 лв. без ДДС, т. е. 958 000 с ДДС. Дали цените отпреди няколко години са се увеличили 5 пъти? Дали изобщо са се увеличили? Или след като изграждането на терен и осветление не е с пари от Държавата, а за сметка на изграждащите, просто е платена реалната цена? Чувал съм, че осветлението в Каварна е бившето на "Юрий Гагарин". Може би затова е повече от 4 пъти по-евтино от изграждащото се на "Тича". А може би последното е по-качествено - нали щяло да е "Филипс", най-доброто.

Принципно това са установими неща, така че ако някой знае нещо - нека сподели. Ако това, което са ми казали не е вярно - предварително се извинявам.
Последна промяна от Varnauser на 12 юли 2017 14:48, променено общо 1 път.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот guglata » 12 юли 2017 11:08

Най-добро не най-добро има си стандарти ако ще и на лампа оод да е щом покрива стандартите става. Тия приказки за най-добро ги слушаме от първия проект за стадион Варна и за сега е най-добрия стадион :mrgreen: . Още не сме видели светят ли не светят ли, а при първия дъжд ще видим и дренажа как е.

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Varnauser » 12 юли 2017 11:31

Прав си, приятел. Просто ирония. :)

Тревата на "Тича":
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=22

Завършени неможачи, както би казал Велислав Вуцов. Да пази Господ от такива, но на "Тича" май са мнозинство!

Колкото и да си заравяме главите в пясъка, колкото и да ни се иска да вярваме в добрите намерения, рано или късно, като в приказката на Андерсен ще се появи детето, за да ни изкрещи на всички наивници: "Царят е гол!"

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Vladislav » 12 юли 2017 12:39

Резултата от 9-10 месечния неуморен труд е направо потресаващ.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот black sea » 12 юли 2017 13:44

Вината на Кралев е в това, че си позволява да ни обещава нещо, т.е. да ни лъже, без да зависи от него до голяма степен или изцяло. Той много добре знае (ше), че ТИМ са със голямо самочувствие и (си) правят каквото, когато и както решат. Така, че просто трябваше като истински мъжкар да каже, че парите са дадени и вече си зависи от други хора и обстоятелства, толкоз. Иначе успех на нашите в първия мач, аз съм на работа и не мога да дойда, особено в Каварна.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта