1 кръг/ Черно море - Витоша Бц / 15.07 (събота) - 18.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

1 кръг/ Черно море - Витоша Бц / 15.07 (събота) - 18.45

Мнениеот ogrizko » 27 юни 2017 12:37

Възможно е да е малко рано за подобна тема. Обаче нямам търпение вече :oops:

Връщаме се на Тича, осветление, нов треволяк...

Изправяме се срещу наглед непретенциозен отбор. Но самото им название - тигрите ...вероятно е предпоставка за някаква опасност, ако не сме достатъчно внимателни. Все пак вярвам, че ще ги укротим и превърнем в сладки котенца.

Едно ударно начало 3:0 много ще ми допадне и да вкарат някои от новите ...защо не Чунчуков и Божилов примерно :roll:

Айде, моряцииии! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот bobo03 » 27 юни 2017 13:48

Всичко зависи от това дали най-голямата им звезда ББ ще играе. Според мен Витоша са скрития фаворит за титлата :shock:

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Кролик » 27 юни 2017 13:56

Витоша са си направо явен претендент за титлата. Предполагам парите за Тича са дадени срещу загуба от Тигрите още в пърия кръг. Нещо подобно може да се очаква и при Дунав и Локо Горна ....
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Vladislav » 27 юни 2017 14:05

Аз пък си мисля че тези са най- изявения фаворит за изпадане. Те нямаха май и намерение да влизат, но така се получи. Твърде е рано за мача, но съм убеден че го взимаме. И не търсете с ББ под вола теле. Витоша са си едно селско отборче с иначе много як треньор. Коцето радва още от времето си в Севлиево, ама сега се е тунинговал яко с татуси. Абе радва.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот yavorescu » 27 юни 2017 15:22

Огризко, не просто "малко рано", ужасно рано е за тази тема.

Гледал съм няколко мача на Витоша от миналия сезон, имат доста добра защита и играят грамотен футбол. Не правят големи промени в състава, което им помага да поддържат един стил. Сигурно от всички отбори в А и Б група при тях има най-малко текучество на футболисти. Първите мачове от първенството са много тегави, нищо не се знае. Не се знае дори къде ще се играе този мач.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот mursusaid » 27 юни 2017 17:46

Раничко е за мача ,но пък не пречи :D
Иначе не ми се иска да подценяваме отборите от Б група,защото според мен там нивото не е много по-слабо от тези на А група.Дунав са хубав пример как с почти същия си състав от Б група само с леко надграждане до къде стигнаха.Така че това че Витоша си запазва състава не е минус за тях,по скоро плюс.Повече ми прави впечатление и то повече неприятно Септември където младите момчета,които си спечелиха класирането,сега ще отстъпят място на "доказаните майстори" в А група като Даниел,Романов Траянов и тем подобни и пак едва ще кретат в дъното.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот ogrizko » 27 юни 2017 18:16

yavorescu написа:Огризко, не просто "малко рано", ужасно рано е за тази тема.

Ами ....сърбяха ме пръстите откак е излезнала програмата ...търпях, търпях, чаках да мине времето ...ама не мога да издържа толкова дълго :oops:

Някак се самонадъхах, че може да сме в топ 3 новия сезон и еуфорията логично продължи към пускане на темата за първия мач :lol: :lol:
Изображение

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Вълчан » 27 юни 2017 19:26

6-0 е реалният резултат.Тези от Бистрица ще инкасират наи кьоравото присъствие във маисторската група съществувало някога.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот зеления » 27 юни 2017 19:49

ogrizko написа:
yavorescu написа:Огризко, не просто "малко рано", ужасно рано е за тази тема.

Ами ....сърбяха ме пръстите откак е излезнала програмата ...търпях, търпях, чаках да мине времето ...ама не мога да издържа толкова дълго :oops:

Някак се самонадъхах, че може да сме в топ 3 новия сезон и еуфорията логично продължи към пускане на темата за първия мач :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Brannik82
Мнения: 801
Регистриран на: 14 окт 2010 10:48

Re: 1 кръг - Черно море - Витоша Бистрица

Мнениеот Brannik82 » 27 юни 2017 20:18

0:2


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта