Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот mursusaid » 26 юни 2017 06:57

Какво става с холандчето,какво се чува,ще остава ли,понеже вече две контроли изигра,а Гонзо още го държи.Ако беше много зле до сега може би щеше да го е освободил.Иначе до колкото се писа може да играе десен външен халф,а в двете контроли там бе ползван Зехиров.Лично мнение мое е че Зехиров не е много успешен на този пост.Все пак рано е да се твърди,просто лично мнение.Иначе и на мен най-много ще ми се понрави там да гледам Костадинов,но както изглежда и този сезон ще има поддържаща роля
За вас моряци ний живеем...

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот HANIBAL » 26 юни 2017 08:27

mursusaid написа:Какво става с холандчето,какво се чува,ще остава ли,понеже вече две контроли изигра,а Гонзо още го държи.Ако беше много зле до сега може би щеше да го е освободил.Иначе до колкото се писа може да играе десен външен халф,а в двете контроли там бе ползван Зехиров.Лично мнение мое е че Зехиров не е много успешен на този пост.Все пак рано е да се твърди,просто лично мнение.Иначе и на мен най-много ще ми се понрави там да гледам Костадинов,но както изглежда и този сезон ще има поддържаща роля

С Берое игра десен външен,влезе през второто и се представи добре.Зехиров игра през първото и не игра лошо.За този пост имаме доста хора.Не чувам нищо за вратар.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот mursusaid » 26 юни 2017 18:58

Щом холандче-аматьор не е зле за нашето ниво,за какво говорим изобщо :lol:
Иначе вратар и ляв халф :roll:
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 26 юни 2017 19:22

Защо не се пробвахме да вземем Момчил Цветанов, идеално щеше да се впише - момче с хъс и амбиция, бързина и т.н. Вместо това сега ще иде във Висла Краков :roll:
Изображение

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот thisisthelife » 26 юни 2017 20:27

ogrizko написа:Защо не се пробвахме да вземем Момчил Цветанов, идеално щеше да се впише - момче с хъс и амбиция, бързина и т.н. Вместо това сега ще иде във Висла Краков :roll:


Забрави да добавиш и липса на футболен интелект. Отделно, ще вземе случайно да направи 3-4 силни мача и ще се започне с вечната му любов към тиретата и как иска да е там. Не мерси. Ако го бяхме привлекли щеше също да значи и много здраво забиване на Костадинов на пейката.
Truth is hate for those that hate the truth.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 26 юни 2017 22:18

Най-вероятно Огризко пак демонстрира ирония...
Гонзо е натирил холандското менте, това е добре.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 27 юни 2017 10:27

Тоя път няма чак толкова ирония. Нали искаме крило ...тоя има бързина и може да пробива, освен това и по двата фланга съм го виждал. Правило ми е впечатление, че има хъс и амбиция в него. Обаче и самочувствие сякаш не малко ...и не всеки треньор би му паснал. Просто към Гонзо такъв играч би имал респект и би дал най-доброто от себе си според мен. Иначе и аз предпочитам да се дава шанс на Мартин Костадинов ...ама си викам вместо тоя измисления холандец, че Момчил Цветанов щеше да е 10 пъти по-добре... та, като ще се взема играч на позиция крило защо да не е той?!
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 27 юни 2017 11:55

Дълго интервю с Гонзо:
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... sti-438353

- Костадинов и Томбак най-добри от младите
- Преговорите с уелския и чешкия вратар са пропаднали
- Търсим вратар и крило, но не на всяка цена
- Взели сме най-добрите български футболисти :lol: :) :lol:

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Vladislav » 27 юни 2017 12:29

yavorescu написа:Дълго интервю с Гонзо:
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... sti-438353

- Костадинов и Томбак най-добри от младите
- Преговорите с уелския и чешкия вратар са пропаднали
- Търсим вратар и крило, но не на всяка цена
- Взели сме най-добрите български футболисти :lol: :) :lol:

- Гонзо има най- добър поглед върху отбора и щом така вижда Мартин и Томбак явно е така. Всъщност малките като играят освободено им се получават хубави неща. Все ще излезе нещо от нашите юноши. Аз се надявам на вратар.
- Ами живи и здрави да са, на сила няма как да ги накараме да дойдат.
- На поне единия пост ще вземем футболист. Колко ще е читав- Божа работа.
- Не са най- добрите, но не са и лоши. Определено взимаме повече качество от което ни напусна. Аз съм приятно изненадан че Витиня дойде при нас. Другите също малко или много са си имена във футбола в БГ. Хубаво е че взехме всички на ранен етап. Като гледам по другите отбори как е... умерен оптимист съм за Черно Море.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 27 юни 2017 12:29

На мен пък ми хареса интервюто. И това с най-добрите български футболисти ...имаше предвид според стила на игра на отбора, който искаме да изградим. Така че ще видим, дано новите играчи не го разочароват ...или да са макс 1-2 от взетите. Абе, надявам се да сме още по-стабилни новия сезон, поне на пръв поглед има предпоставки да е така.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта