Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот sicilianecat » 20 юни 2017 23:21

yavorescu написа:
sicilianecat написа:Ами щом са го извикали в националния на Уелс, няма как да е случаен вратар.

Уелс нямат кой знае какъв набор от футболисти, от които да избират. Затова 1/3 от националите играят в Чемпиъншип, а още поне 1/3 са англичани с баба или дядо уелсец. От време на време куцо, кьораво и сакато получава повиквателна. Има много такива примери, за нашия национален отбор въобще няма да си отварям устата.

Два пъти е изпадал в Лига 2 (4 дивизия), със Стокпорт и Транмиър. И е бил твърд титуляр в тези сезони, това също е част от визитката. Настоящия му отбор е единствения, с който е играл в елита и с тях е изпаднал, пак като титуляр. Нивото на първенството в Шотландия е горе-долу същото като нивото на Лига 1 в Англия. Което ме кара да мисля, че това не е достатъчно добър вратар за Лига 1. И отборите са слаби наистина, но ако не беше случаен вратар все пак щеше да си намери по-добър отбор за всичките тия години.

А чеха хич не съм го гледал, още ми става гадно като се сетя за оня шебек Шром.

Шансът при нас да дойде нещо по-различно от случаен вратар е минимален, а и вече ударихме джакпота с Коварж. Втори джакпот ми се струва нещо невероятно. Не е невъзможно, де.


Не знам дали си забелязвал, че от 2-3 години Уелс е сериозна сила във футбола, какво куцо и сакато ще викат там?! А ти британците не ги гледай, там хората играят футбол за удоволствие, за това имат и 10 дивизии.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 20 юни 2017 23:40

sicilianecat написа:Не знам дали си забелязвал, че от 2-3 години Уелс е сериозна сила във футбола, какво куцо и сакато ще викат там?!

Да, забелязал съм. И там викат куцо и сакато, особено за контроли. Втория им вратар в последните години Боаз Майхил е много слаб. Крис Гънтър и Саймън Чърч не стават за нищо. Дейвид Едуардс го гледам вече 10 години -- много работлив, но лимитиран футболист. Атакуващ халф без техника, който почти не вкарва голове. Едва последния му сезон беше силен, наистина игра добре в повечето мачове. Лий Евънс също го гледам много внимателно последните 4 години и не съм съгласен, че става за национал. Поне на този етап. Уелс ги следя изкъсо, защото има много бивши и настоящи футболисти преминали през клуба, на който симпатизирам.
А ти британците не ги гледай, там хората играят футбол за удоволствие, за това имат и 10 дивизии.

Британците ги гледам аз, особено долните дивизии.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот sicilianecat » 20 юни 2017 23:42

yavorescu написа:
sicilianecat написа:Не знам дали си забелязвал, че от 2-3 години Уелс е сериозна сила във футбола, какво куцо и сакато ще викат там?!

Да, забелязал съм. И там викат куцо и сакато, особено за контроли. Втория им вратар в последните години Боаз Майхил е много слаб. Крис Гънтър и Саймън Чърч не стават за нищо. Дейвид Едуардс го гледам вече 10 години -- много работлив, но лимитиран футболист. Атакуващ халф без техника, който почти не вкарва голове. Едва последния му сезон беше силен, наистина игра добре в повечето мачове. Лий Евънс също го гледам много внимателно последните 4 години и не съм съгласен, че става за национал. Поне на този етап. Уелс ги следя изкъсо, защото има много бивши и настоящи футболисти преминали през клуба, на който симпатизирам.
А ти британците не ги гледай, там хората играят футбол за удоволствие, за това имат и 10 дивизии.

Британците ги гледам аз, особено долните дивизии.


Аз викам да ги взимаме всички тези некадърници дето изброи :) И аз ги следя иначе , но ако ти следиш основно по-долните дивизии си или статистик или работиш в бетинг компания, а може и просто маниак. Я кажи какво стана с нашият Марк Клок в Олдъм тогава?
Последна промяна от sicilianecat на 20 юни 2017 23:46, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот greenpeak » 20 юни 2017 23:44

del
Последна промяна от greenpeak на 20 юни 2017 23:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот greenpeak » 20 юни 2017 23:45

Изображение

Изображение

Орка изумява! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 20 юни 2017 23:50

sicilianecat написа:Аз викам да ги взимаме всички тези некадърници дето изброи :) И аз ги следя иначе , но ако ти следиш основно по-долните дивизии си или статистик или работиш в бетинг компания, я кажи какво стана с нашият Марк Клок в Олдъм тогава?

Да, някои от некадърниците може и да са звезди в нашия шампионат. Не съм никакъв статистик, а в бетинг компания няма да работя дори и да ме поканят. Следя долните английски дивизии, защото втория ми любим отбор се подвизава там и за последните 25 години, откакто съм му привърженик, с малки изключения все е бил там.

Марк Клок много отдавна го освободиха от Олдъм. Отиде в Дънди (Шотландия), сега е в Индонезия.

Alexandrov93
Мнения: 357
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Alexandrov93 » 21 юни 2017 00:01

Чеха от всякъде е по-класен. Титуляр в 6-тия (Злин) и носител на купата, а Ковар резерва в Славия Прага (пак чешки отбор). Може да уцелим джакпота отново! Да взимаме чеха! :)

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот yavorescu » 21 юни 2017 00:51

greenpeak написа:Изображение

На тая снимка нашия орк е срещу един от орките на Саруман, Урук-хай :)

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ShooterMan » 21 юни 2017 01:14

Британските вратари са абсолютни посредственяци, като последния добър вратар е ирландеца Гивън. Това едно. Второ - просто им погледнах мачовете - уелсеца рядко има суха мрежа, каквото и да е, това си е сериозен атестат за вратар. След колос като Коварж на вратата трудно се намира заместник, но чеха ми се струва по-добрия вариант. Чехите имат школа за вратари, това е факт, а този има и добра визитка, има и сухи мрежи, освен това е и по-млад.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 21 юни 2017 07:37

А защо не вземем доказан вратар като Георги Петков примерно? Вярно, че е вече на години, обаче си е стабилен ...знае да бави играта ако се наложи ...а пък и няма да се задържи дълго, хем младите ни вратари ще се поразвият покрай него, ще научат някой и друг трик, хем след година-две ще им се даде вече шанс и за А отбора ..нали Гонзо вика, че след 2-3 години това ще е гръбнака. Къде ще ходим в Уелс и Чехия като си имаме бате Гошо? :roll:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта