Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот bsz1916 » 17 май 2017 20:33

14 Ноември 2008 написа:
black sea написа:Какво стана бе, колеги. Бил съм псевдофен и тем подобни глупости. Защо съм такъв, защото казвам истината, а? А всеки, който казва истината в тази държава е глупак, простак и т.н. А истината е, че отбора на Черно море играе слабо, трагично дори, най-вече последните десетина мача. Сега кой е виновен за загубата бе, стрелец - извънземните ли, кой? Кога ще осъзнаеш и признаеш простата истина, че сме слаби, много слаби. Почвай да мислиш кой и с какво ни е виновен за загубата днес. Да видим какво ще измислиш. Имало голяма промяна при Гонзо, има да, отбора е смешен и трагичен почти колкото при Кольо, та и по-зле даже.
Най-вероятно шесто място в това "измислено" първенство, пълен...майтап.

Не си само,ти на това мнение,но тук има един гонзораст,които трие и затова и залязва подфорума ;)

Недоумявам как можете да сравнявате Гонзо с Никола Спасов . Всичко което сте постигнали в последните поне 10 години е постигнато само и единствено при Спасов . На тоя човек трябва да му издигнете паметник на Тича , а не да го плюете и да го сравнявате с некадърника Гонзо . Когато при Гонзо спечелите медали , купа и суперкупа , ако искате го направете и почетен гражданин на Варна , но това едва ли някога ще се случи .

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот black sea » 17 май 2017 21:49

Никола Спасов в един момент се самозабрави, помисли се за много велик, започна да прави някакви малоумни импровизации (точно като Гонзо сега) със състава и съвсем логично престоя му като треньор на Черно море приключи. А по въпроса какви са му възможностите и способностите - виж го къде е сега и въобще треньорската му кариера, като цяло. Единствения приемлив вариант на този етап е Ил.Илиев, но той човека не е "мишка", а има амбиции и цели, а това не е добре за нашите собственици. Другите възможни варианти са Ст.Стоянов или Тошко Марев, но те нямат опит с мъжки отбори. Искрено се надявах, че с Гонзо могат да станат нещата, защото уж е голям мъжкар и мотиватор, ама няма да стане, очевидно съм се излъгал.

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Sole » 17 май 2017 23:24

Агитката на Черно море със свирепо послание към Гонзо:
Искаме да играем само с юноши в оставащите три мача!
17.05.2017 / 20:51
Феновете на Черно море отправиха ясно послание към Георги Иванов-Гонзо след загубата с 1:2 от Дунав в Каварна днес.
"Разочаровани сме от играта. За нас вече няма значение дали ще играем в Европа или не. Искаме само едно нещо - оставащите три мача до края на първенството Черно море да играе само със свои юноши. Те най-добре знаят как се защитава каузата на клуба!", изрази становището на ултрасите пред "Петел" шефът на Националния феклуб на "моряците" Иван Михайлов.
petel.bg

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот зеления » 18 май 2017 01:07

black sea написа:Никола Спасов в един момент се самозабрави, помисли се за много велик, започна да прави някакви малоумни импровизации (точно като Гонзо сега) със състава и съвсем логично престоя му като треньор на Черно море приключи. А по въпроса какви са му възможностите и способностите - виж го къде е сега и въобще треньорската му кариера, като цяло. Единствения приемлив вариант на този етап е Ил.Илиев, но той човека не е "мишка", а има амбиции и цели, а това не е добре за нашите собственици. Другите възможни варианти са Ст.Стоянов или Тошко Марев, но те нямат опит с мъжки отбори. Искрено се надявах, че с Гонзо могат да станат нещата, защото уж е голям мъжкар и мотиватор, ама няма да стане, очевидно съм се излъгал.


Съгласен съм почти изцяло с теб, но не Гонзо е причината за състоянието на отбора ни. Истинския виновник се казва ТИМ. Като няма пари за селекция ако ще и сър Фергюсън да дойде ще е все тая.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот violetovgeneral » 18 май 2017 03:00

Искаме селекция,стадион,играчи...НАЛИ не вярвате?Левски се чудят,а ние искаме...Това е...ТОВА Е ОКИ ЗА НАС...НЕКА ПОНЕ СЕ ВИЖДАМЕ НА ТИЧА...ИГАТИ И ЦЕЛИТЕ!

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот violetovgeneral » 18 май 2017 03:18

ТА ТАКА СИ МИСЛЯ АЗ-МНОГО ИСКАМЕ БЕЗ ДА ЗНАЕМ...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Готвача » 18 май 2017 18:38

Истината Санчо...и салама си го бива ваша светлост!Но салама струва ПАРИ!А ние ги нямаме/феновете де/,а тези дето ги имат,хич не им се дават.Затова един поздрав от незабравимите за всички които ги нямат,но ги искат.https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0 А ако парите ги има,ще има и играчи и щаб като хората и подготовки на правилните места с нормални отбори.Защото с пари и сравнително калпав треньор би се справил,докато обратното не ми е ясно как би станало.
Работя цяла нощ, работя цял ден, за да платя сметките, които трябва да платя
Не е ли тъжно?
И винаги изглежда, че нищо не остава за мен.
Това е толкова лошо.
В сънишата си имам план,
Ако си намеря богаташ
Няма да е нужно да работя, ще се размотавам и ще е стархотно.

Пари,пари,пари
Трябва да им е забавно.
В света на богаташите.
Пари,пари,пари
Винаги слънчеви.
В света на богаташите.
Аха-ахааа
Всички неща, които мога да направя,
Ако имах малко пари
Това е светът на богаташите.

Такъв мъж трудно се намира, но немога да си го избия от главата.
Не е ли тъжно?
И ако се окаже свободен едвали ще ме вземе.
Това е много лошо.
Затова трябва да си тръгна, трябва да отида
В Лас Вегас или Монако
И да спечеля богатство в игра, живота ми няма да бъде същия.

Пари,пари,пари
Трябва да им е забавно.
В света на богаташите
Пари,пари,пари.
Винаги слънчеви.
В света на богаташите.
Аха-ахааа
Всички неща, който мога да направя,
Ако имах малко пари
Това е светът на богаташите.

Пари,пари,пари
Трябва да им е забавно.
В света на богаташите.
Пари,пари,пари
Винаги слънчеви.
В света на богаташите.
Аха-ахааа
Всички неща, който мога да направя,
Ако имах малко пари.
Това е светът на богаташите.

Това е светът на богаташите.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот black sea » 18 май 2017 20:00

Да, Гонзо за много неща не е виновен, но и неговите глупости край нямат (последната - Цветков да е централен защитник). Ами нямало достатъчно на брой играчи в отбора, а зимата такива аматьори като мен го съветвахме да вземе повечко играчи, защото имаше голям шанс за нещо си - лек четвъртфинал за купата и влизане в прословутата шестица. Ама той много отворен нашия - аз имам достатъчно играчи, даже по няколко на всеки пост, няма смисъл да трупаме играчи. И друго нещо, което съм споделял с вас - ако Гонзо си прави селекцията, без да му се месят е добре, ама тя е много, много слаба - Балджо, Хлупик, Щром, Пируло са пълен провал. Ако я правят от ТИМ - пак зле, защото той го позволява да му се месят в работата. Така, че какво да се надявам и да чакам от този човек, само с надъхване не става, трябват си и умения.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот Eastern » 18 май 2017 21:11

black sea написа:Да, Гонзо за много неща не е виновен, но и неговите глупости край нямат (последната - Цветков да е централен защитник). Ами нямало достатъчно на брой играчи в отбора, а зимата такива аматьори като мен го съветвахме да вземе повечко играчи, защото имаше голям шанс за нещо си - лек четвъртфинал за купата и влизане в прословутата шестица. Ама той много отворен нашия - аз имам достатъчно играчи, даже по няколко на всеки пост, няма смисъл да трупаме играчи. И друго нещо, което съм споделял с вас - ако Гонзо си прави селекцията, без да му се месят е добре, ама тя е много, много слаба - Балджо, Хлупик, Щром, Пируло са пълен провал. Ако я правят от ТИМ - пак зле, защото той го позволява да му се месят в работата. Така, че какво да се надявам и да чакам от този човек, само с надъхване не става, трябват си и умения.

Да не забравяме как лятото когато дойде гонзо изхвърли Радев без да го е изпробвал в една тренировка а после нямаше нужда и от Курьор.Голям късмет изкара че не домакинстваме на Тича , много критика щеше да отнесе.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2017 - трансфери, подготовка и слухове..

Мнениеот ogrizko » 21 май 2017 22:07

Доволен съм в недоволството си ....това е пътя, последните мачове ...трябва да се дава шанс на качествени младежи и да има опитни играчи покрай тях, че само с младежи трудно. Само че тия опитни играчи да не са чак на 33+, че малко страшно се получава с такъв гръбнак. Някъде 25 до 30 макс трябва да са играчите, че поне 2 сезона да може да изкарат при нас докато се поразвият другите млади играчи. Абе, трябва една добра сплав. Вижда се, че има бъдеще някакво с младите.... хубаво, че се поиздъниха титулярите, че да има повече шанс за тях накрая на кампанията. Интересно лято предстои :roll:
Изображение


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TheSailor и 10 госта