(топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Тодор Батков
Мнения: 69
Регистриран на: 17 фев 2010 15:22
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот Тодор Батков » 23 апр 2017 20:45

ShooterMan написа:Мъка, мъка, мъка за черногледите! Черно Море ПАК Е 4-ти!!! Удряме Дунав и разликата става даже 4 точки! Дерзайте хаха. Иначе за мача - добре се включиха младите ни момчета, единия даже асистира - Минков. Пируло - твърдо пейка от следващия мач та до края. Бладжо - пълен статист, в компания на Пируло. Пореден мач в който ще си спомняме с УМИЛЕНИЕ за Пржемисъл Коварж! Сравнен със сегашното ни вратарско дередже беше като Касияс в най-силните му години, Оливер Кан, Мануел Нойер....беше повече от половин отбор, днес само от вратарски глупости и увисвания можеше да получим 2-3 гола, а този в края дето влезе беше без коментар, просто потрес. В защита пак си бяхме обичайните заподозрени с обичайните версии към съперника....Не знам за футболистите в атакуващ план, но имаме СПЕШНА нужда от централни защитници, ляв защитник и вратар, с такъв разграден двор отзад нищо добро не ни чака, особено пък в Европа, от задната петорка САМО Сукуп знае къде се намира...

PS: С такива драми се печелят медали, трофеи и ЕКТ визи. Когато станахме 3-ти в подобен мач в 90тата минута от пряк свободен удар Жоро трасира пътя до медалите, а ги спечели Какалов в 93 минута в Сливен :lol:

Мачовете на Дунав с Лудогорец и Левски като гости минаха.Вдяваш,ли :shock:

Потребителски аватар
Saint Etienne
Мнения: 570
Регистриран на: 03 дек 2009 00:42
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот Saint Etienne » 23 апр 2017 20:56

Нищо не пречи да паднат от Лудогорец и Левски като домакин.Вдяваш ли?

Тодор Батков
Мнения: 69
Регистриран на: 17 фев 2010 15:22
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот Тодор Батков » 23 апр 2017 21:07

Saint Etienne написа:Умник,нищо не пречи да паднат от Лудогорец и Левски като домакин.Вдяваш ли?

И,ти,ли вярваш,че ще се вземат точки,като гост?
Последна промяна от Iceberg на 23 апр 2017 21:36, променено общо 1 път.
Причина: т.1

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 апр 2017 00:15

Много важна победа, която ни връща на четвърто място във временното класиране 7 кръга преди края на първенството! Дано задържим четвъртото място до края на шампионата и лятото да играем в евротурнирите! :)
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот Кролик » 24 апр 2017 09:27

Не знам вие какво видяхте в този мач, но аз видях "футбол". Пасове, контри, преса, голове ... драма. Много сме далеч от нивото на Лудогорец, пък камо ли от ниво достойно за Европа, НО играхме футбол ! Освен това победихме ... Браво, аз съм доволен !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот greenpeak » 24 апр 2017 10:21

Кролик написа:Не знам вие какво видяхте в този мач, но аз видях "футбол".


И аз го видях тоаи """"""футбол""""""!!!
Не знам колко кавички да сложа на думата :mrgreen: !
Трябва чистка и подмладяване в отбора. Ама да се прави от можещ и знаещ треньор. За съжаление Гонзо никога не е ставал. Нито опит има, нито качества.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот loko1 » 24 апр 2017 11:56

Става не става в топ 6 сте, най-ставащия треньор в България в момента Васев понеже е неудобен е безработен така, че правете си изводите.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот Готвача » 24 апр 2017 14:27

Ако не друго,поне взехме ръка в плейофите. :mrgreen: Хареса ми мача,имаше си драма,битка,всичко.Добро включване на Минков и добра асистенция.Балджо не зная по каква причина,но формата му падна дрсатично.Дали не е получил дата за влизането си в онова заведение?Пируло определено вижда играта,но му липсва нещо.Според мен е скорост.Останалите неща му се получават сякаш.Някой може ли да каже повече неща за младият Минков?Не се среща всеки ден дебют на тези години.Сигурно има защо да го пуска Гонзо.Физически изглежда добре за тези години.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот sicilianecat » 24 апр 2017 14:47

Добре че си имаме клиничен голмайстор като Кузма.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот ShooterMan » 24 апр 2017 17:42

Нямам наблюдения относно Минчев, но щом на 16 г. навършени предишния ден Гонзо му дава шанс - значи момчето става. Видяхме, че е бърз и техничен, но на мен друго ми направи впечатление. Когато трябваше на покрие Мишо и се хвърли на шпагат със злоба да спре играча на Локо Пд и успя да му избие топката....както знаем характерът е сигурно над 50% от това да си талант и това да станеш футболист. Аз видях характер в това момче, както навремето на подобна възраст Шабленския така агресивно търсеше шанса си, или Китанов, или в далечното минало вече - Жоро. Знаем и, че много таланти без характер се сринаха и не успяха...Дано продължава така, но хубавото е, че цяла генерация навлиза, не е едно момче с талант, ние имаме 6-7 много талантливи играчи, които напират да играят роля в Черно Море - Дюлгеров, Костадинов, Минков, Минчев, Йосков, Илиан младшия....представете си ако всички тези момчета успеят да се интегрират в отбора, това си е един страхотен гръбнак от местни кадри, моряци, може би над 40 г. не сме имали толкова таланти готови за първия тим, по-старите ще внесат яснота...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта