28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот black sea » 16 апр 2017 16:44

Може да харесваш Гонзо като човек (и аз мисля, че последните години се промени към добро, стана по-спокоен, мисли по-трезво и реално), но тук говорим за треньора Гонзо и неговия потенциал като такъв. Това, че сме в първата шестица за мен лично не е кой знае какво, защото пак ти казвам, другите са просто ужасно слаби. В тази конкуренция да не се класираш сред първите шест си е абсолютен провал, честно казано. А като имаш и в предвид, че сме от голям град (морска столица, уж), отбор с традиции и име, все пак (за нашите си стандарти), а и имаме за собственици (за тях пък не ми се говори въобще, за да не изръся някоя тъпотия) едни от най-богатите на футболни отбори в България, какво толкова да съм възхитен и доволен, че сме на пето място в момента. А като ти чета и мнението, оставам с впечатление, че си фен и на отбора от Подуене и си леко пристрастен по отношение на един от твоите любимци (предполагам), Гонзо. Това си е твоя работа, разбира се.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот guglata » 16 апр 2017 16:56

Не знам защо са тези заяждания с Дунав, играят колкото могат и напълно заслужено са в първата шестица, напълно заслужено са пред нас в класирането, не използват втори и трети начини. Ако почнем да играем по-добре ще ги изпреварим, ако не ще останем пети или шести. Честно казано единственото от което съм доволен, че влязохме в топ шест е че няма да треперим да не изпаднем накрая. Този трети мач срещу тях беше най-добрият ни срещу тях и според показаното на терена трябваше да вземем поне точка, но пък взехме точки в мачове в които не заслужавахме да вземем така, че не се е случило нещо нелогично за футбола.
На всички ни е ясно, че с отбор от свободни агенти трудно или поне много рядко може да се направи нещо запомнящо се. Продължаваме да чакаме босовете да отпуснат пари за отбор и последната надежда остава като стане стадион Варна, когато и да е това.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот FCD » 16 апр 2017 16:58

Не е моя работа и не се притеснявам да си кажа нещата такива, каквито са. Съжалявам, ако съм оставил впечатление, че съм някакъв вторичен фен на Левски, не си изтълкувал правилно думите ми. За мен има един отбор - Дунав. Това, че казвам, че човекът Георги Иванов не е лош човек, макар и сприхав на моменти, не значи нищо друго освен това. Левски ги уважавам дотолкова, доколкото са си Левски, а не да се правят от едни на някои други. Както искаш, така го разбирай.
Аз малко по-нагоре ти споделих неутралните си виждания, но явно си ги претупал. Да, разбирам, че сте голям град и имате цели и история, но тогава защо и вие допуснахте да се случат някои неща? Защо Литекс не си минаха по нормалния път като всички останали, а трябваше да стане това безобразие? Вие и ние сме се потили и трудили, а някои кацнаха изведнъж с нов сурат, други - с партийни парашути. Слаби са ами, как няма да са слаби другите. А ние какво да кажем, като 25 години се мъчихме като грешни дяволи из долните дивизии ? А не е като да не сме клуб с история. Колко пъти ставахме, падахме и започвахме наново от "А" окръжна, докато успеем да намерим верния път и без чичко олигарх. Колкото ни е наред държавата от 90-те, толкова е и футболът.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот black sea » 16 апр 2017 17:21

Ще ти кажа защо допуснахме да се случат ''някои неща''. Защото, бъди честен, всичко по-кадърно, по-нахакано, по-инициативно изчезна навън и тук останахме по-плахите, по-страхливите, по-предпазливите (всичко това меко казано) и затова си търпим и мълчим. И виждаш какво става в и с тази държава, като цяло, не само във футбола. И нищо не съм претупал човек, а просто съм си махнал завинаги (по-точно никога не съм си слагал) зелените очилца и се опитвам да съм обективен и честен. Като видя, че нещо или някой е добър си го казвам, ако е обратното - също. А това, че ''каквато ни е държавата, такъв ни е и футбола'' е абсолютно вярно, но винаги това само го констатираме, нищо не правим и ''продължаваме напред'', т.е. на никъде, към нищото.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот FCD » 16 апр 2017 17:35

Съгласен съм с всяка една буквичка от написаното от теб. Нямаме вече чувство за общество или "гражданско общество" ли, как му викаха там... И веднага ще дам пример. И двата клуба ни гаврят с прословутите ремонти - нас от началото на миналата година, за вас пък да не говорим откога преди това. :shock: И някак си си траем чинно и страхливо. Колко пъти се канихме в Русе и не можахме веднъж да се организираме и излезем на протест срещу тази гавра, наречена "реновиране на Градски стадион Русе". То не бяха лъжи, то не бяха фалшиви табели, то не бяха неспазени обещания. И затова се принудихме да отидем на Лудогорец Арена, защото все пак е само на 70 км. Къде да идем иначе, в Ловеч ли? Да бъхтим по 300 км всеки път. И в тази връзка чак се чудя и на вашето търпение. За толкова време не чух сякаш една гневна декларация поне, че трябва да бъхтите всеки път до Каварна. Не знам защо така. На нас твърдо ни обещаха, че на 28.04 играем вече в Русе с Локо (Пд) след гостуването ни на Левски, уж трябва да ни лицензират на 24-и, та ще видим. При вас гледам се прави нещо уж, но май по същия нескопосан начин както и тук и сигурно със скоростта на охлюв. И всички си траем като тъпани. Пожелавам ви да приключват час по-скоро и при вас и да приключват пустите му мъки. Но и вие не си трайте, че поне да сме солидарни.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот black sea » 16 апр 2017 20:20

Пусти му страх, колега. Как да кажеш нещо срещу властта или срещу ТИМ, особено. Просто не е здравословно, разбираш ли. Освен това, голяма част от нашите фенове са на мнение, че с ТИМ зле, ама без тях - в ''А'' окръжна. Така, че се примиряваме със ситуацията, т.е. доволни сме и на малкото. Даже сега е твърде възможно да ме нападнат нашите, че въобще повдигам темата и говоря по този начин. Това е положението, за съжаление.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот violetovgeneral » 16 апр 2017 20:30

За мен Станчев се оака..Гонзо,какво е виновен?Венков почивка...На вратата юноша.И разбира се малко повече време и търпене за Йосков.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот violetovgeneral » 16 апр 2017 20:34

Сега му е времето да си видим малките...

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот g3_ev2 » 16 апр 2017 21:09

Вън от съмнение е, че Дунав не играха добре с Черно море. Но тактически постигнаха своето - накараха Черно море да играе в постепенна атака, особено второто полувреме. А Черно море не можа да играе в постепенна атака - не съумяха да контролират темпото в развитието, губеха посоката на развитието и всичко отиде в едни тъпи центрирания, особено второто полувреме. Това трябва да се види в този отбор, а не да се плаче от съдийски несправедливости! Връх на всичко е единодушното мнение, което чета тук, е че Лудогорец е подарил три точки на Дунав?! Това говори за едностранно виждане на футбола - има отбори, в които организацията се нагажда към традиционния футбол, има други отбори, в които е обратното. Обикновено първият тип са ограничени тактически и, като им се хване "цаката", нямат други аргументи. Лудогорец е точно от този тип с тези бразилци, но наплаши де-що има отбори в България, защото нашият запалянко винаги дава приоритет на традиционния футбол, с много дъвчене на топката и безкрайни пасчета, даже имам подозрението, че масово не се разбира съвременната тактическа основа на тази игра и затова не се харесва тактическия футбол.
Да, Дунав, не показаха номиналните си качества, а и тяхната игра поначало не предвижда продължително владеене на топката, което пък е мания на нашите т. нар. специалисти. Те залагат на добро движение по терена, ефективна игра за първа топка и пр., неща, които никак не са по лесни от това да навържеш трима и да пуснеш зад гърба на защитата. Затова и иначе уважаваните от мен привърженици на Ч. море някак не разбират защо отборът им загуби. Да, може би, в края на първото полувреме топката беше преминала гол-линията и един равен би бил по-справедлив завършек на този слаб мач. Но, обективно - до тази ситуация се достигна случайно, силово и никакъв футбол нямаше в нея, ако със стотна от секундата русенският защитник бе по-бърз, никой нямаше и да си спомни за нея.

Потребителски аватар
desi_1234_1997
Мнения: 44
Регистриран на: 03 ное 2013 19:06
Skype: desi0799
Контакти:

Re: 28 кръг - Дунав 2010 - Черно море

Мнениеот desi_1234_1997 » 17 апр 2017 13:42

За съжаление видях доста безидейна игра... Имам чувството, че има проблем вътре в съблекалнята. Не мога да си обясня нито какъв е, нито ме и интересуват личните отношения между играчите, но ме засягат резултатите и играта. Да загубиш достойно от Лудогорец е едно, да играеш глупаво срещу Дунав Русе е друго.. /нищо лично към русенци, показват страхотна форма в шампионата!!!/
Само Черно море!!!!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта