ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот damyanov1963 » 05 апр 2017 11:36

След, като бихте единия "хартиен гранд", не би трябвало да имате проблеми и с имитацията на другия.
Ха сега, да ви видиме!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот Achtung_Juden » 05 апр 2017 11:49

Във всеки град, във всяко село, във всяко кътче на тая земя трябва да им се напомня на припознавачите, че са Литекс и нищо не може да промени това.
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот pink_pig8 » 05 апр 2017 12:23

Готвача написа:Не сии само ти.Хората в България по принцип мразят точно такива схемаджийски,нечестни в основата си и нарушаващи феърплеят в основата му далавери.Кому е нужен такъв един футболен урод?Защо примерно Глазгоу не припознаха примерно Дънди?Защо точно тук и по този гнусен начин трябва да се случват тези неща?А в основата на всичко вече е не БФС,а захарното петле и мазнещите му се медии.Имали били 100 победи преди даден мач.Как могат да ги имат,като отборчето им е на едва няколко месеца и то играещо неправомерно и незаконно в БГ елита?Жалко че нашите босове не наляха някоя пара за играчи/не ги обвинявам,а само казвам че ме е яд/и такива въплащения на уродливото да ги качваме на резултат.Но и това ще стане,след като стадион Варна бъде готов.Искрено се надявам на победа,но честна,без съдийски грешки в наша полза.Победата да бъде такава,каквато трябва да е според заложените принципи на играта-ЧЕСТНА.Резултат прогноза 0-2.

Стискам палци на моряците срещу Македонията на родния футбол(нещо което всички виждат а само припознавачите не)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот ogrizko » 05 апр 2017 20:26

След издънката с единия Литекс ...съм убеден вече в издънката и с другия! Току-що си убихме шансовете и за купа и за титла! 120 мин. неминуемо ще се отразят, и без това първия пролетен кръг точно така ни биха в края като нашите се поумориха. Сега ще стане още по-бързо и убедително и розовите ще дръпнат с 6 точки и никакъв шанс за бронзови медали. Много ме съмнява след отпадането нашите да се вдигнат точно на армията.... някой ако залага да ходи да пуска направо стотачка! :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот violetovgeneral » 05 апр 2017 20:45

Имахме десетки положения за гол!Дани Георгиев се представи отлично!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 05 апр 2017 22:53

ogrizko написа:След издънката с единия Литекс ...съм убеден вече в издънката и с другия! Току-що си убихме шансовете и за купа и за титла! 120 мин. неминуемо ще се отразят, и без това първия пролетен кръг точно така ни биха в края като нашите се поумориха. Сега ще стане още по-бързо и убедително и розовите ще дръпнат с 6 точки и никакъв шанс за бронзови медали. Много ме съмнява след отпадането нашите да се вдигнат точно на армията.... някой ако залага да ходи да пуска направо стотачка! :evil: :evil:

И за купа и за титла? Че през коя година за последно Черно море е имал шанс за титла?

Ако говориш за някой медал, за там не бързай да се отчайваш. Ако наистина няма да пуснат хибрида в ЕКТ може и да спукат гуми в плейофите и дори да ги минете. Един път им се случи, точно преди да излетят във В група.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот ogrizko » 05 апр 2017 23:17

Да, за бронза имах предвид. Сега заради тоя мач 120 мин. и разочарование, 100% загуба и 6 точки дърпат и иди че ги гони при оставащи 9 мача от които трябва да направим 3 победи повече от тях :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот Готвача » 05 апр 2017 23:36

Аз доста се поядосах за загубата,но дали няма да вземем мача с менте-чорбата?Има някаква закономерност при нашите да редуват слаби със силни мачове.Малко остана,ще разберем.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот krumeto » 06 апр 2017 07:23

pl1 написа:Твърда единица за ЦСКА :) . А колкото до Дунав....ще берат много отбори ядове срещу нас ,трябва да разчитат да нямаме ден. Мисля ,че ако ЦСКА продължава да се дъни...Дунав ще играе в Европа и тогава ще почнете и да ни уважавате :)

Ще има да се "дъните" още много с такава игра и с философията на джуджето.
Да се дъните и да се издъните няма Лига Европа. Един от останалите три ще е участник, вместо вас:
Дунав, Черно Море или Локомотив Пд
УЕФА не угаждат на ГГ както БФС! :shock:
Кой как им направил програмата - в сряда с Литекс, в събота с ТИРЕТО??? :roll:
Все пак 1 - 1
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: ЦСКА-София - ЧЕРНО МОРЕ

Мнениеот HANIBAL » 06 апр 2017 07:51

Готвача написа:Аз доста се поядосах за загубата,но дали няма да вземем мача с менте-чорбата?Има някаква закономерност при нашите да редуват слаби със силни мачове.Малко остана,ще разберем.

След това отчайващо 120 минутно безцелно бягане,как да очакваме силен мач?Не успяхме да излъжем учениците от ловешката гимназия,водени от Какалов,а ти се надяваш да излъжем синовете на ЦК на БКП.Не знам как си я представяш тази работа?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта