26 кръг - Черно море - Левски

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот violetovgeneral » 02 апр 2017 20:48

НЯКОЙ СПОДЕЛИ.ЧЕ МАЧА Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ...ХА...КАК ДА Е БЕЗ?ТОВА НИ Е ДЕРБИ...НЯМА СМИСЪЛ ДА ПОДЧЕРТАВАМ КОИ ИГРАЧИ СА НИ НА НИВО-НИЕ СИ ГИ ЗНАЕМ!МНОГО СЕ НАКЕФИХ НА ГОЛА-ВЕДНЪЖ ДА ВИДЯ НЕЩО НЕСТАНДАРТНО..НЕ Е ГРЕШКА НА ЗАЩИТНИКА,А ПРЕКРАСНА БОРБА И ЗАВЪРШАК НА ЦВЕТКОВ!

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот violetovgeneral » 02 апр 2017 20:54

ЦВЕТКОВ ИГРАЕ И С ДВАТА КРАКА ЛИ?

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот thisisthelife » 02 апр 2017 22:43

Важна победа. Най-малкото за самочувствие. Мачът не беше безсмислен - всяка точка е ценна. Купата е далеч от сигурна, а едно четвърто място може потенциално да бъде билет към ЛЕ. Сашо Цветков е моторът на този отбор, това е истината. Изненада ме Емо Михайлов - беше доста уверен. Надявам се от другия сезон да започне налагането на Дичевски. Съгласен съм, че на Паланков това може да му е последен сезон при нас, донякъде и за Георгиев, но Венков си остава алтернатива. Станчев пък си е стабилен, а и оформиха добра двойка с Николов. Стефан не е лош играч, просто лош късмет с контузиите. Аз се придържам към тезата, че по-добре да се печели грозно, отколкото губи красиво. Велики отбори са достигали върха с грозна игра, но ефективна. По-важното е да сме ефективни и да си вкарваме положенията. Напред, Моряци!
Truth is hate for those that hate the truth.

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот HANIBAL » 03 апр 2017 08:03

Всяка победа е важна,особено когато е над много знаещите бивши ченгета.Знаем,че бивши милиционери няма,но това е друга тема.Когато мачът има значение,ние си ги бием и берем плодовете на извоюваната победа.След сладки и красиви победи над Левски спечелихме Купата на България,а този сезон продължихме напред.Този мач,също не е маловажен,защото на практика е първи от мачовете в шестицата.А те имали седем поредни победи за първенството над нас.И какво от това?Нито една от тях,нищо не им е донесла.Всичките бяха в мачове без значение.Четвърти сме и трябва да се борим докрай,пък каквото сабя покаже!
Последна промяна от HANIBAL на 05 апр 2017 07:12, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот Кролик » 03 апр 2017 09:37

Хареса ми победата, но не и качеството на футбола. Браво моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот ShooterMan » 04 апр 2017 18:30

НЯМА безсмислена победа срещу футболното Зло! Не само самочувствие, но и уважение се трупа като пердашиш здраво милиционери и микренци. Освен това ги бием 2-ри път през сезон в който НЕ играем мачове във Варна. Разбира се, мачът не може да се сравнява с 1/8 финала на Герена, където много много ги заболя (съсипахме им сезона), но пак си е престиж! Разберете, че след онзи Финал те имат комплекси с нас и 2:3 в Подуене пак за Купата го доказа! Ако нямахме уникален малшанс щяхме да ги бием там и за първенство, сетете се за гредата на Бакарито и факта, че даже ги и надиграхме. Но и аз съм съгласен и то отдавна с това, че имаме доста играчи, които окачват скоро бутонките. Имам само едно желание преди това - то е Жоро Илиев да вдигне трофей като Капитан, заслужава го и той...пк и ние :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта