26 кръг - Черно море - Левски

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот Sole » 01 апр 2017 19:57

Браво Моряци :!:
А "Левски" не за пръв път играят волейбол като гости на Моряците. Това вечно съдийско бутане на държавния милиционерски отбор в България ги прави после смешни в Европа /ако въобще решат пак да се се излагат там де.../
И още малко син волейбол от висока класа на Тича от близкото минало :mrgreen: : https://www.vbox7.com/play:8fc1bbaaf5

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот ShooterMan » 01 апр 2017 19:59

Брейййй, дузпа в полза на Левски? Къде я видя? НАГЛА СИМУЛАЦИЯ, поредния артист в син екип, който се хвърля като палячо в полето на съперниците търсейки....ДЕЖУРНАТА дузпа за вас във всеки напечен мач! Дори трябваше да получи ЖК, личи си, че е школуван във вашата школа Краев, не спря да симулира....за дузпа.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот Sole » 01 апр 2017 20:18

Признавам остроумната първоаприлска шега на читателите на "Гонг" ,че за играч на мача избраха Б.Краев :mrgreen:

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот ShooterMan » 01 апр 2017 20:26

Разбира се, че ще е Краев! Капитанът им, Станислав Тодорв се провали в този мач, направи само едно ключово отиграване срещу нас, ако беше свирил 1-2 дузпи в тяхна полза не едно, а две бутилки шампанско плюс куфарчето под масата от Държавна Сигурност щеше да получи. Уви, провали се капитанът :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12796
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот Eminem » 01 апр 2017 22:34

Толкова сте заслепени от омраза, че не гледате реално на нещата. Да, имаше дузпа за вас, НО ПРЕДИ тази ситуация, имаше чиста дузпа за Левски.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот ShooterMan » 01 апр 2017 22:46

Който твърди, че падането на Краев е дузпа е или малоумен, или не разбира нищо от футбол! Чиста симулация!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Saint Etienne
Мнения: 570
Регистриран на: 03 дек 2009 00:42
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот Saint Etienne » 02 апр 2017 08:03

Никаква дузпа за Левски.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот Vladislav » 02 апр 2017 10:43

Браво на момчетата че изиграха по този начин един безсмислен за нас мач. Предполагам че и повечето от вас споделят мнението че като игра има много какво да се желае. За сметка на това отбора се раздава, играе с хъс и трупа точки. Левски не е случаен отбор (поне като име и история) и победата си е победа. От три мача които играхме с тях това първенство (единия за купата) спечелихме два и загубихме точно в този в който играхме най- добре. И аз се дразня когато Гонзо вади нападател и поска Траян в края на мачовете. Вижда се че става объркване отзад, дърпаме се прекалено назад, играчите започват да си пречат. Както и да е - засега не е станал гаф.
Не мисля че трябва да отписваме първенството оттук нататък. Едва ли и ще го направим след като видях как играхме вчера. Купата е много далеч и задължително минава през победа над Лудогорец, което може да стане с немалка доза късмет. Момента обаче е наистина добър да се пробват и младите. Разбира се те трябва да си заслужат местата, а не да играят просто защото са млади и наши юноши. В първенството и Левски и Онези се клатят, ще видим. Според мен едва ли можем да се придвижим напред, но това времето ще го покаже. Успех на момчетата в сряда за купата и другия уикенд срещу крадеца на захар.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот ogrizko » 02 апр 2017 11:26

Честита победа, моряци! Не мога да кажа, че изиграхме супер добър мач ..но поне ги излъгахме, което е супер! В ситуацията с Краев - първо момчето се заби върху нашия играч и второ нямаше никакъв шанс да продължи да играе с топката. Вероятно и да можеше да се даде дузпа, но за мен по-скоро не. Докато в другата ситуация ръката на защитника беше яко разперена в неестествена позиция и топката отиваше към двама наши играчи и смея да твърдя, че си е 100% дузпа ...но все пак не бих казал червен картон, по-скоро жълт. Така че според мен сме ощетени, но като бием едва ли е толкова важно. Обаче пък ако не бяхме били, щеше да си е престъпление, щото няма да е за първи път такива "незабелязани" волейболни прояви на играчи на Левски ....и то учудващо очевидни и 100%-ви!!! Пламен Николов нетипично доста грешки допусна, ама всеки се случва да не му е ден и дано покаже повече стабилност в плейофите! Цветков, Сукуп и Емо Михайлов май ми харесаха най-много. Емо сигурно, защото не очаквах толкова добре да се представи. Но беше много спокоен и уверен през цялото време, намеси се в няколкото решителни ситуации, когато трябваше да го направи, беше добре в играта с крака ...абе смятам, че с Дюлгеров в напечен мач срещу Левски, или Шром на вратата едва ли щяхме да бием. Така че браво на Емо и предпочитам да се въртят Емо и Дюлгеров, вместо Шром - щото досега нищо не съм видял от него :oops:
И както поне аз бях отписал първенството, сега излиза, че сме на 3 точки от 3 място и май щем не щем ще трябва да се сборим за бронзов медал :lol: :lol:
Изображение

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 26 кръг - Черно море - Левски

Мнениеот ticha i vladislav » 02 апр 2017 14:42

Сашо Цветков е над моментното ниво на Черно море.На Паланков,Д.Георгиев,Станчев,даже Венков това трябва да е последен сезон при нас.Жорката да го готвят за ръководител.Искам да мачкаме с по 3-4 гола,стига сме треперили до последно.Софийските отбори идват по-уплашени от нас,защото си знаят че са един надут въздух,ние обаче искаме да ги реанимираме.Второто място е постижимо,защото след Лудогорец всички са еднакво слаби.
Успех за Купата и само Черно море!
Черно море-първият шампион по футбол в България


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта