ТОП 6

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

ТОП 6

Мнениеот ogrizko » 19 мар 2017 19:31

Честито, моряци! Класирахме се в топ 6 на Висшата лига! Постигнахме целта минимум и оттук нататък накъде е въпроса?! Дали да се борим за 3-4 място и евротурнири?! Дали да обиграваме млади играчи?!

Аз лично ще съм по-доволен да се даде шанс на младите играчи да израстнат и да се види имат ли място в Черно море или е по-добре да се развиват другаде. Дълбоко ме съмнява дори да додрапаме до евротурнири да влезнем в някаква група или нещо. Да, има емоция ...ама колкото пъти сме водили по-рано подготовка заради първите мачове в евротурнирите дето почват много рано, толкова пъти после изобщо не се справяме добре в първенството. А от друга страна от топ 6 няма къде да мръднем, имаме мачове с водещите отбори, сега е момента да се калят младите момчета и да се види имат ли психиката за големия футбол. Таланти като Костадинов, Дюлгеров, Йосков, Илиев, Минков ...докога ще са все таланти?! Защо Романов получи шанс в толкова мачове без нищо да направи ...а Минков не се сещам да съм го видял аз поне. Така че аз вместо да го играем мач за мач да го печелим на всяка цена, предпочитам някаква по-дългосрочна стратегия и да извлечем някаква по-реална полза от това топ 6. И съм готов да простя всякакви загуби стига да има повече младежи в титулярите. Разбира се, това ми е мнението за топ 6 тоя сезон поне. Следващия вече ще знаем кои наистина стават и кои не стават и се хвърляме с най-доброто всеки мач за победа! :mrgreen: Вие на какво мнение сте и какво очаквате от топ 6 и Черно море?!
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот greenpeak » 19 мар 2017 19:45

Честито, моряци! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот nevinen_autist » 19 мар 2017 19:47

Моряци, поздравления за това представяне! :)

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот ShooterMan » 19 мар 2017 19:50

3-то място трудно, футболните престъпници и криминално осъдени бандити от Микре и Етрополе са го капарирали със съдии и организация. Купата можем да спечелим, както и 4-тото място....и при двете нещата са ясни - горе-долу равностойни сме с Локо Пд и Дунав в битката за 4-тото място, а при Купата работата е да избутаме до Финал с Лудогорец или да имаме късмет да отпаднат в Пловдив (в 1 мач на Лаута всеки може да отпадне). И на двата фронта Локо Пд е с предимство пред нас и Дунав, защото могат да играят на собствен терен, а ние - не. Това е. Обобщаващо - надскочихме очакваняита и прогнозите за себе си през сезона, ние със сигурност не сме се съмнявали, че с Гонзо ще сме сериозен отбор и фактор ако ще и без мачове на Тича, но много критици ги накарахме да се задавят в сосбтвените си ла*на :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот orlando7 » 19 мар 2017 19:51

greenpeak написа:Честито, моряци! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Автора нещо е изперкал? Млади играчи се обиграват винаги и при всички обстоятелства,а като отбора се е класирал трябва да играе за добро класиране!Всичко друго е гъдел по гъза!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 мар 2017 20:19

Честито, първата цел е изпълнена, дано лятото да играем в евротурнирите! 8-)
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот g3_ev2 » 20 мар 2017 12:50

Искрени поздравления за Черно море - класираха се в шестицата, въпреки че играха все на чужд терен! Като дунавец се бях настроил срещу тях след последния мач Ч. море - Дунав, но...да спи зло под камък, една ни е залюляла с тези стадиони!
Де да знам, защо морето или Дунав да не стигнат до евро-турнирите?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот Готвача » 21 мар 2017 11:14

g3_ev2 написа:Искрени поздравления за Черно море - класираха се в шестицата, въпреки че играха все на чужд терен! Като дунавец се бях настроил срещу тях след последния мач Ч. море - Дунав, но...да спи зло под камък, една ни е залюляла с тези стадиони!
Де да знам, защо морето или Дунав да не стигнат до евро-турнирите?

Не знам защо тази негативна настройка.И ние загубихме от Дунав,но това е част от играта.Ако си мислиш че има нещо задкулисно/например някой е наредил Морето да бие/си напълно в грешка.Отбора е оставен на самотек.Ако бие-добре,ако падне-няма лошо.Всичко се приема като част от играта и нашите босове не им пука за това какво и как точно се случва.Те осигуряват бюджета/благодарности за което/в отбора има спокойствие по тази тема и всичко останало/почти/е в ръцете на Гонзо и сие.Затова харесваме Гонзо,защото умее да изеди малкото което би могло да е изцедено,за разлика от неговите предшественици.Полека-лека Тича се прави/засега само разваля де/,надеждата да се върнем там остава за следващия сезон,но желанието за Европа е налице.Имаме два шанса/през КБ и през първенството/.Опасявам се само,да не стане от два стола на земята.Успех за Европа желая и на Дунав и на всички останали даващи заявка за това на терена,а не с другите начини.Все пак,макар и всички мачове да бяха на чужд терен,го докарахме дотам да сме в играта.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот FCD » 25 мар 2017 22:57

Моряците са точни пичове. Познавам лично техни привърженици и ги уважавам. Радвам се, че и те, и ние се класирахме накрая. Като сложим и Лудогорец, сме 3/6 отбора от Североизточния футболен планов район. :) Успех на всички и както се казва: "Нека по-добрият победи". Феърплей.

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот HANIBAL » 27 мар 2017 10:19

FCD написа:Моряците са точни пичове. Познавам лично техни привърженици и ги уважавам. Радвам се, че и те, и ние се класирахме накрая. Като сложим и Лудогорец, сме 3/6 отбора от Североизточния футболен планов район. :) Успех на всички и както се казва: "Нека по-добрият победи". Феърплей.

Много точно мнение.Аз не познавам русенци,но играта на Дунав,много ми харесва.Без скъпи чужденци и звезди,отбора играе добър футбол.Ако не бяха,съдийските тесли,щяха да са доста по напред.Аз съм убеден,че това беше разпоредено от горе,за да не се застраши третото място,на етрополците.Хубаво е,че има 3 отбора от нашия регион.Можем да гледаме повече мачове,от трибуните.Ние дори и като домакини,пътуваме по 65 км.Така че,почти няма разлика и при гостуванията на Дунав и Лудогорец.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта