ТОП 6

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот Vladislav » 01 юни 2017 15:17

На мен пък ми хареса малкия как я набучи със самочувствие. Виждали сме как някои овладяват, наместват... Ей така трябва, със злоба.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот yavorescu » 01 юни 2017 15:41

Точно така, имаше и още една атака, при която Касабов взе адекватно и бързо решение. Браво на момчето, така се прави. Никакво туткане, маене и мотаене. Топката трябва да се движи бързо и да се помни каква е целта -- да посети мрежата на противника. Но №14 е свободен, идва Йохан Божилкойф и подозирам, че той би действал по различен начин...

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот ShooterMan » 01 юни 2017 18:38

Ами то всички КЛАСНИ нападатели и изобщо атакуващи играчи в наказателно поле на противника играят точно така, както направи Касабов - стрелят мигновено и без много мислене, защото е ясно какъв калабалък е там, а туткането е липса на класа и идеи.....Илиан малкия също има много потенциал. А от видяното на мача Монтана Горна някой някак трябва да поправи БЕЗУМИЕТО на Наглия относно Наско Илиев, освен класата виждаме и колко физика е налял, първия гол ги сгази като валяк, втория си беше отвсякъде шедьовър...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот ticha i vladislav » 01 юни 2017 19:05

Значи можело и с юноши да играем добре.Това е нашата сила,наши момчета,надъхани и жадни за изява.Може да ги излъжеш,но не и да надбягаш.Вратарчето манекен също може да отстъпи своето място на родено във Варна момче.
Имаме бъдеще,трябва само стадион и един Абрамович.
Последна промяна от ticha i vladislav на 01 юни 2017 20:01, променено общо 1 път.
Черно море-първият шампион по футбол в България

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот yavorescu » 01 юни 2017 19:26

Аз не претендирам, че разбирам от вратари и футбол изобщо, но според мен Емо е в пъти по-добър от Шром и като цяло по-стабилен от Чанович. Всеки мач прави поне няколко класни спасявания и освен втория гол на Локо Пд в Каварна, не се сещам за друг допуснат изцяло по негова вина. В играта с крака е като Шави в сравнение с някои други наши вратари от близкото минало, изнася топката добре, включително и с ръце. Нисичък е и това е минус, но пък е пъргав. В сравнение с шебека Шром си е класа.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта