ТОП 6

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот sicilianecat » 17 май 2017 22:52

ogrizko написа:Просто се опитвам да съм търпелив и да не си меня мнението през 2 силни ...или слаби мача... искам да дам повече време, за да имам по-цялостна оценка :lol: :lol: :lol: А дали съм наивник или шегаджия... сигурно съм и трите, отдава ми се :P

п.п. Това не важи за спам-темата ...там съм писал сериозно (на последните 2-3 страници поне).

Ей това е достойно мнение и аз мисля, че трябва да се даде време на Гонзо, все пак първи сезон, нека да видим как ще надгради, имахме и силни мачове, да не забравяме, че цял сезон играем извън Варна, факторът ''Тича'' винаги си е бил от фундаментално значение за класирането на отбора ни, а на всичкото отгоре играем всички домакински мачове извън града ни, защото нямаме стадион. Друг е въпроса, че с тези фананси - толкова, трудно се намират класни футболисти.Оплакваха се много фенове, че не се налагат юноши, ами Гонзо е първият треньор от много години насам, който даде толкова много шанс на момчета от школата, неща които обаче оставят недооценени, защото липсват победите.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот moreto vn » 17 май 2017 23:20

sicilianecat написа:Ей това е достойно мнение и аз мисля, че трябва да се даде време на Гонзо, все пак първи сезон, нека да видим как ще надгради, имахме и силни мачове, да не забравяме, че цял сезон играем извън Варна, факторът ''Тича'' винаги си е бил от фундаментално значение за класирането на отбора ни, а на всичкото отгоре играем всички домакински мачове извън града ни, защото нямаме стадион. Друг е въпроса, че с тези фананси - толкова, трудно се намират класни футболисти.Оплакваха се много фенове, че не се налагат юноши, ами Гонзо е първият треньор от много години насам, който даде толкова много шанс на момчета от школата, неща които обаче оставят недооценени, защото липсват победите.

Цял сезон така надгражда,че за срам станахме в тоя ТОП 6. :shock: Стига с тия финанси,никога не са се давали пари за футболисти и въпреки това са се постигали частични успехи. ;)

vinal58
Мнения: 43
Регистриран на: 13 юни 2016 13:43

Re: ТОП 6

Мнениеот vinal58 » 18 май 2017 04:27

moreto vn написа:
sicilianecat написа:Ей това е достойно мнение и аз мисля, че трябва да се даде време на Гонзо, все пак първи сезон, нека да видим как ще надгради, имахме и силни мачове, да не забравяме, че цял сезон играем извън Варна, факторът ''Тича'' винаги си е бил от фундаментално значение за класирането на отбора ни, а на всичкото отгоре играем всички домакински мачове извън града ни, защото нямаме стадион. Друг е въпроса, че с тези фананси - толкова, трудно се намират класни футболисти.Оплакваха се много фенове, че не се налагат юноши, ами Гонзо е първият треньор от много години насам, който даде толкова много шанс на момчета от школата, неща които обаче оставят недооценени, защото липсват победите.

Цял сезон така надгражда,че за срам станахме в тоя ТОП 6. :shock: Стига с тия финанси,никога не са се давали пари за футболисти и въпреки това са се постигали частични успехи. ;)

Някакви успехи наистина сте постигали , но след като цените Гонзо повече от единствения треньор с когото сте ги постигнали , ще гледате този футбол който играете сега . Ако Никола Спасов , беше обещал да гони максимума в следващите 3 домакински мача ( подобно на Гонзо след мача с Лудогорец ) и после ги беше изгубил и 3-те с абсолютно безлична и безидейна игра щяхте да го разпънете на кръст . Явно този футбол който играете при Гонзо ви харесва . Каквото сам си причиниш , никой не може да ти го причини .

kiki59
Мнения: 70
Регистриран на: 19 юни 2016 15:42

Re: ТОП 6

Мнениеот kiki59 » 18 май 2017 06:32

Няма никакъв ТОП 6 - отборите са 6 , но като изключим Лудогорец , съвсем не са ТОП . По различни причини липсват Литекс , ЦСКА и Локомотив Сф . Берое се самоуби с освобождаването на Хубчев и смяната му със Сашко Етапа ( подобно на Черно море със смяната на Кольо Спасов с Гонзо ) . Ботев е без собственик и без финансиране . Затова и новака Дунав се явява единствен съперник на безобразно слабите но подпирани от съдиите отбори от с. Микре и кв. Подуене . И донякъде пенсионерите от Локомотив Пд.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот Vladislav » 18 май 2017 08:26

Със Кольо нещата сякаш бяха излезли от контрол- даже имаше информации за 2-3 сбивания между играчи. И той очевидно не можеше да се справи с това. Тази пролет играем отвратително, спор няма. Причините не са една и две. Провалена зимна подготовка- не знам кой го организира това безумие в Гърция. Напуснаха ни важни играчи. Нито Коварж, нито Бакари, нито пък Секо получиха заместници. Отборите имат скаути- ходят, наблюдават играчи. При нас имам чувството че Гонзо гледа само клипове в youtube и взема. Няма нищо положително при нас пролетта. Може би единственото е Мартин Костадинов, но там пък лошото е че свикна да губи. От този отбор единствено Сукуп, Мартин и Сашо Цветков трябва да останат. И още двама- трима и то най вече заради имената им и заслугите им към Черно Море. Не знам как Гонзо не разбра че Цветков не става за централен защитник. Дето се вика Паланков е малко по- пъргав. В 2-3 мача все едно сме с човек по- малко и то в отбраната. Освен това го губим и като градивен играч, където е полезен. Чува се че щял да заминава. Ами нормално, какво да прави при нас? Без амбиции, да играеш цяла година на село... супер. Иначе много хора ще си заминат и то с право. Въпроса е кой ще дойде. Чува се за някакви резерви в Нефтохимик, Пирин, Верея и Берое. Чудя се дали нямаме интерес към резервния вратар на Монтана. Хората и зимата си вземаха читави футболисти, а ние Пируло, заХлупик, Шром... Първия и за 8ма дивизия в Испания не става, за втория не знам и дали тренира, а третия ще остане в историята ни като вратаря без нито едно спасяване. Отчайваща работа. За някои от нещата и Гонзо има вина, но далеч не е най- голямата.

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 406
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот Батстанчо » 18 май 2017 17:00

Я се замислете кой нормален футболист ще дойде да рита на село за 2000/3000Е заплата?
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот Готвача » 18 май 2017 18:31

Батстанчо написа:Я се замислете кой нормален футболист ще дойде да рита на село за 2000/3000Е заплата?

Mario Jardel?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот bsz1916 » 18 май 2017 19:59

kiki59 написа:Няма никакъв ТОП 6 - отборите са 6 , но като изключим Лудогорец , съвсем не са ТОП . По различни причини липсват Литекс , ЦСКА и Локомотив Сф . Берое се самоуби с освобождаването на Хубчев и смяната му със Сашко Етапа ( подобно на Черно море със смяната на Кольо Спасов с Гонзо ) . Ботев е без собственик и без финансиране . Затова и новака Дунав се явява единствен съперник на безобразно слабите но подпирани от съдиите отбори от с. Микре и кв. Подуене . И донякъде пенсионерите от Локомотив Пд.

Точно и ясно казано и най - вахното - АБСОЛЮТНО ВЯРНО .

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот ShooterMan » 19 май 2017 17:33

Кольо Спасов е в историята на Черно Море и никой не му го отрича. Характера му е отвратителен и най-вече нежеланието да поправя грешките си! Гонзо поне в това отношение не е толкова дразнещ! Кольо съсипа цял сезон и почти ни докара до изпадане само с ината си да налага своите доведени тук играчи, ДА НЕ признае, че е докарал менте:
- Кулибали - малко ли мачове попиля този некъдърник
- Бижев - не ми се говори просто, този вкарва гол веднъж на 20 мача, а беше НЕПОКЛАТИМ титуляр, както и Кулибали, който правеше дузпа на всеки 2 мача, на всеки три ЧК си вадеше и изобщо си беше леле-мале
- Бурабия - пълен некъдърник, но да говориш как този куц кон ще смени Ернандес (с основен принос за Купата), че ни ти трябвал колумбиеца, щото Мехдито бил тука....и така да не натискаш шефовете да извадят кинта и да го задържат...УЖАС, то от тази трансферна врътка почна големия спад...
Не искам да изреждам и другите му дървета дето ги налагаше на инат. При Гонзо всичко е ясно, менте ли си - сядаш си на пейката, както седна Хлупик, както преди него Малик и т.н.
Освен това Кольо освен тук където имаше наистина добри футболисти и в двата си престоя!!! никъде другаде нищо не е показал! И от Светкавица го изгониха, и от Царско село, че и от Спартак Вн. Защо не го канят никъде а? Значи всички добре го преценяват, но ние - не, така ли? Много добре е оценен, ако си беше заминал есента вместо да ни закопава и пролетта - ОК, но на инат и злоба да се съсипват нещата....айде моля! И пак ще кажа - за НАЛИЧНИЯ потенциал, финансиране и НЕЛЕПА СИТУАЦИЯ БЕЗ ДОМАКИНСКИ МАЧ даже и след като знаем как бяхме предния сезон (пред изпадане) завършваме 5-6 място, за мен - приличен сезон, преходен, искаше ни се нещо повече, но с пенсионерите - толкова, без домакинства - толкова и т.н.....дори Подуене и Етрополе да са без домакински мачове ще се сринат 2-3 места надолу, т.е. на нашето ;)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: ТОП 6

Мнениеот moreto vn » 19 май 2017 17:59

Шутамен пак говориш глупости,изгонили Спасов от Царско село,при положение че като ги взе бяха на дъното на класиране,а сега имат реални шансове да играят ППЛ! :lol: :shock:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта