24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 07 мар 2017 09:39

КироВарна написа:Аз пък мисля,че ще се напънете да влезете в шестицата!!


Е за кво ни е тая шестица бе брат?
Красотата на футболната игра, изповядвана от нашия отбор напоследък е, че фишове мое се пускат независимо къде играеш и нема причина да се напъваш в първата шестица, като мое да си играеш полу-полегнал у втората и парата пак да си върви...

Пък и така чат пат мое да биеме дори, кой знае...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот sicilianecat » 07 мар 2017 11:36

Според новия формат на първенството, по-добре да си 7-ми, отколкото 6-ти, по-голям шанс имаш за Лига Европа, по тези новите тотаджийски формати на Първа лига. Относно Ботев, Берое тотално ги надигра в Коматево, но нямаха абсолютно никакъв късмет, а и тези пресилени картони, така че мисля Черно море няма да има проблеми да си вземе мача.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот drughi » 07 мар 2017 13:32

За нас (Локомотив Пловдив) най-добре ще е този мач да завърши наравно. Така хем, Черно море ще изгубят 2 точки в борбата им с нас за 4-тото място, хем БотевЪ ще е окончателно аут от шестицата. Аз обаче, загърбвам всякакви сметки и пожелавам успех на "моряците" :)
Изображение

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 07 мар 2017 15:35

По-вероятно е да паднем. Но да няма неприятно изненадани накрая ;) щото все пак е бг-футбол и в него логиката понякога липсва.

А на небългарите ще кажа: не бързайте да ни отписвате, не се знае дали вашият комик няма да си тръгне първи от сцената. А с това отборче от пенсионери не ви виждам в Европа. И ви пожелавам, където ви хване Черно море, да ви спука трътките от бой :)

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот КироВарна » 07 мар 2017 20:48

Наистина е много по добре,7-мо място.....отколкото в шестицата!!!В топ 6 мачовете,ще са винаги важни и отговорни!!!Естествено съдиите и те ще са на топ ниво!!!Знаем,какво означава това в БЪЛГАРИЯ!?Според мен,по добре седми с добър точков актив,в по спокойни мачове.....и далеч от Сватбари,Мишевци и всякаква поръчкова реферска сган!!!И ние,и Берое,когато спечелихме Купата....бяхме във втората шестица,тогава!!!

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот black sea » 07 мар 2017 21:48

Киро, Киро мислех те за амбициозен и с високи цели човек, а пък то...Това в кръга на шегата, просто си станал реалист, виждайки зимната ни подготовка и селекция и играта ни в началото на пролетта. Браво, има страхотно развитие и подобрение при теб. Между другото, точно във връзка с "добрата" ни подготовка и селекция, идва и новината за контузията на единия от двамата ни нападатели - Бакари. Извинявам се, че не броя Йосков, ама не знам какво трябва да се случи, за да влезе в игра това момче. Оставаме с "дървото" Кузма. Така ще е, като не взехме някой нов. Поредна контузия в нашия отбор, какво ли би трябвало да ти говори това? Може би малшанс, не знам. Според мен не само това...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Готвача » 08 мар 2017 11:36

black sea написа:Киро, Киро мислех те за амбициозен и с високи цели човек, а пък то...Това в кръга на шегата, просто си станал реалист, виждайки зимната ни подготовка и селекция и играта ни в началото на пролетта. Браво, има страхотно развитие и подобрение при теб. Между другото, точно във връзка с "добрата" ни подготовка и селекция, идва и новината за контузията на единия от двамата ни нападатели - Бакари. Извинявам се, че не броя Йосков, ама не знам какво трябва да се случи, за да влезе в игра това момче. Оставаме с "дървото" Кузма. Така ще е, като не взехме някой нов. Поредна контузия в нашия отбор, какво ли би трябвало да ти говори това? Може би малшанс, не знам. Според мен не само това...

Нашите високи цели са отбора на ЧМ да се раздава във всеки мач и каквото сабя покаже.Не може да се побеждава във всеки един мач,най малкото отбор като нашия разбит от контузии и наказания и "радващ се" на къса скамейка.Така че Киро,а и повечето от нас сме реалисти,каквито винаги сме били,а спечелването на нещо само ни прави по горди и щастливи.Шестото място /и по по горно класиране от него разбира се/носи престиж,а освен това води след себе си още една много сериозна екстра.Ще се наложи да се борим здраво във всеки мач срещу отбори и съдии,а това води до повишаване на формата.Втората шестица ще ни предложи битката за 6-то място но с по малко напрежение и последващотоо излизане от форма/но пък запазваме по голяма свежест/.Каквото и да дойдеще го посрещнем достойно,като истински моряци.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот КироВарна » 08 мар 2017 11:45

black sea написа:Киро, Киро мислех те за амбициозен и с високи цели човек, а пък то...Това в кръга на шегата, просто си станал реалист, виждайки зимната ни подготовка и селекция и играта ни в началото на пролетта. Браво, има страхотно развитие и подобрение при теб. Между другото, точно във връзка с "добрата" ни подготовка и селекция, идва и новината за контузията на единия от двамата ни нападатели - Бакари. Извинявам се, че не броя Йосков, ама не знам какво трябва да се случи, за да влезе в игра това момче. Оставаме с "дървото" Кузма. Така ще е, като не взехме някой нов. Поредна контузия в нашия отбор, какво ли би трябвало да ти говори това? Може би малшанс, не знам. Според мен не само това...

Естествено,че контузиите са свързани и с подготовката!!!При нас тази година,обаче не е точно така!!!ПЛАМЕН НИКОЛОВ беше опериран от апандисит и това е просто мал шанс!!!ГЕОРГИ ИЛИЕВ беше контузен в мача с ловчанлии,след интервенция от страна на противников играч!!!МИШО ВЕНКОВ имаше проблеми,още в началото на лагера в Гърция!!!БАКАРИ си го знаем.....хвърля се като за последно,не умее да се пази и е доста чуплив!!!Него и в НАСА да го подготвят,пак ще намери начин да се контузи!!!Каква е причината за контузията на СТАНЧЕВ,не знам,но горе изброените нямат връзка с подготовката!!!Подобни издънки,дори и когато са случайни.....би трябвало да се предвиждат!!!Още повече,че ще дойдат и други наказания,за натрупани картони!!!Досвидяха ни 30 000 за М.Огнянов,не искахме Г.Иванов,не помислихме за Б.Карагерен.....и останахме с къса пейка!!!Без пари,можехме да вземем доста добри български футболисти.....но не го направихме!!!Остава да се надяваме,че това ще даде тласък на нашите млади момчета!!!МАРТИН КОСТАДИНОВ се доказа и за мен той е вече,един от титулярите!!!ЙОСКОВ,ИЛИЕВ и МИНКОВ са наред!!!ДАЙ БОЖЕ!!!Дали ще сме в първата шестица или във втората осмица,ще покаже предстоящия мач с Ботев!!!Нямаме,какво да губим и в двата случая!!!Затова,ако в основния състав намерят място МАРТИН КОСТАДИНОВ,ИЛИЯН ИЛИЕВ и ВАЛЕНТИН ЙОСКОВ,аз няма да упрекна никого.....дори и да не спечелим!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Vladislav » 08 мар 2017 12:40

Аз имам малко по- различно мнение за положението с непривлечените дето си ги изброил. Първо- не искам цигани да носят фланелката на Черно Море. Всъщност дори не знам дали този черен диамант Огнянов играе в момента някъде. Второ- ако ще градим отбор точно такива като Г. Иванов не ни трябват. Не е лош футболист, но няма да изкара на едно място повече от половин сезон. За Бирсент съм съгласен. Но откъде можем да знаем, че примерно Секо няма да се прибере. И нека да потърсим нещо добро в късата ни пейка. Гонзо е принуден да пуска в игра наши кадри и мисля че до тук Мартин показва че е напълно готов за първия отбор. След поредната контузия на Бакари съм убеден че и Йосков ще получи своите шансове. Сега е важно да не загубим от Ботев и след това спокойно могат да влизат по 2-3 юноши в игра. Така или иначе до 3то място няма как да додрапаме. Четвърто и евентуално участие в ЕКТ тази година и с този състав е напълно безсмислено. По- нататък ще видим.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот КироВарна » 08 мар 2017 19:47

Vladislav написа:Аз имам малко по- различно мнение за положението с непривлечените дето си ги изброил. Първо- не искам цигани да носят фланелката на Черно Море. Всъщност дори не знам дали този черен диамант Огнянов играе в момента някъде. Второ- ако ще градим отбор точно такива като Г. Иванов не ни трябват. Не е лош футболист, но няма да изкара на едно място повече от половин сезон. За Бирсент съм съгласен. Но откъде можем да знаем, че примерно Секо няма да се прибере. И нека да потърсим нещо добро в късата ни пейка. Гонзо е принуден да пуска в игра наши кадри и мисля че до тук Мартин показва че е напълно готов за първия отбор. След поредната контузия на Бакари съм убеден че и Йосков ще получи своите шансове. Сега е важно да не загубим от Ботев и след това спокойно могат да влизат по 2-3 юноши в игра. Така или иначе до 3то място няма как да додрапаме. Четвърто и евентуално участие в ЕКТ тази година и с този състав е напълно безсмислено. По- нататък ще видим.

Абсолютно съм съгласен с твоето мнение!!!Тези дето ги изброих,бяха по скоро като пример за пасивност и незаинтересованост!!!Аз също исках само Карагерен и добър ЦЗ !!!Относно Секо обаче,проблемът беше ясен още като си замина!!!Когато Едо изгони Райнов,а след него и Бирсент.....със Секо всичко беше приключило!!!Дори се говореше,че с парите от него ще плащат М.Огнянов!!!Относно циганите,всеки има право на мнение!!!Аз съм виждал всякакви цигани!!!Във връзка с ЧЕРНО МОРЕ обаче,няма човек от моето поколение,който да каже нещо лошо за НИКОЛА ДИМОВ!!!Или както на галено си му викахме,КОЛЬО ЦИГАНИНА!!!Голям футболист,невероятен техничар!!!Такива сега вече не се раждат май!!! Не съм ревнал за ломския,но късата пейка тежи!!!Срещу Ботев,вече е време да покажем,освен желание.....и игра!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта