24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Sole » 08 мар 2017 21:10

На Кольо Димов му викаха още и Яо. Приличаха си и притежаваше бързината,ловкостта и изобретателността на Яо :lol: А Яо беше главен герой в документален филм за диво племе в Африка. Яо беше голям ловец и демонстрираше на живо как се ловят и убиват диви животни. ;)

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Готвача » 09 мар 2017 09:37

КироВарна написа:
Vladislav написа:Аз имам малко по- различно мнение за положението с непривлечените дето си ги изброил. Първо- не искам цигани да носят фланелката на Черно Море. Всъщност дори не знам дали този черен диамант Огнянов играе в момента някъде. Второ- ако ще градим отбор точно такива като Г. Иванов не ни трябват. Не е лош футболист, но няма да изкара на едно място повече от половин сезон. За Бирсент съм съгласен. Но откъде можем да знаем, че примерно Секо няма да се прибере. И нека да потърсим нещо добро в късата ни пейка. Гонзо е принуден да пуска в игра наши кадри и мисля че до тук Мартин показва че е напълно готов за първия отбор. След поредната контузия на Бакари съм убеден че и Йосков ще получи своите шансове. Сега е важно да не загубим от Ботев и след това спокойно могат да влизат по 2-3 юноши в игра. Така или иначе до 3то място няма как да додрапаме. Четвърто и евентуално участие в ЕКТ тази година и с този състав е напълно безсмислено. По- нататък ще видим.

Абсолютно съм съгласен с твоето мнение!!!Тези дето ги изброих,бяха по скоро като пример за пасивност и незаинтересованост!!!Аз също исках само Карагерен и добър ЦЗ !!!Относно Секо обаче,проблемът беше ясен още като си замина!!!Когато Едо изгони Райнов,а след него и Бирсент.....със Секо всичко беше приключило!!!Дори се говореше,че с парите от него ще плащат М.Огнянов!!!Относно циганите,всеки има право на мнение!!!Аз съм виждал всякакви цигани!!!Във връзка с ЧЕРНО МОРЕ обаче,няма човек от моето поколение,който да каже нещо лошо за НИКОЛА ДИМОВ!!!Или както на галено си му викахме,КОЛЬО ЦИГАНИНА!!!Голям футболист,невероятен техничар!!!Такива сега вече не се раждат май!!! Не съм ревнал за ломския,но късата пейка тежи!!!Срещу Ботев,вече е време да покажем,освен желание.....и игра!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Кольо циганина беше отявлен неграмотник,но изключителен техничар наистина.Също така,много добро впечтление като футболист правеше и Нури мангала.но пък при него дойдоха проблемите с едноръките бандити.Абе хубава работа,ама циганска.Мариан също помним какви ги натвори когато стана "звезда".Но това е лирично отклонение от проблема,а той е изключително късата ни резервна скамейка,дори и да броим юношите бледни.Марто прави изключително добро впечатление,но Вальо по скоро ми прилича на един друг мързеливец от школата ни-Капитанов.Огромен талант,но аз поне не виждам да гори в играта като Костадинов например.А ние феновете затова искаме наши момета в първият отбор-защото се очаква те да играят на 100% през цялото време на терена,без значение срещу кого излизат.Не искаме мърди разхождащи екипа и гледащи мача от близо без билет.В Минков също виждам искрата и очаквам той да е следващият наложен.За Вальо с неговият страхотен талант,трябва да се направи и невъзможното за да се вкра в правилният път,макар че хъсът или го имаш,или не.Но ако не иска да "оре" терена на Тича,Созопол е на 150 км.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Onq » 09 мар 2017 10:25

Хахахаххахахахахахахахахахахахах
Ето затова не си заслужава да се пише в този форум. Тва ми е последният пост, просто няма смисъл. Радвайте се :) Йосков бил мърда :) . Първо- изобщо не е и второ - ти великане на футболния анализ, кога успя да придобиеш това впечатление? Хайде сам сметни колко минути е играл Йосков!
http://www.flashscore.com/player/yoskov-valentin/h6znVjcC/

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Готвача » 09 мар 2017 11:44

Onq написа:Хахахаххахахахахахахахахахахахах
Ето затова не си заслужава да се пише в този форум. Тва ми е последният пост, просто няма смисъл. Радвайте се :) Йосков бил мърда :) . Първо- изобщо не е и второ - ти великане на футболния анализ, кога успя да придобиеш това впечатление? Хайде сам сметни колко минути е играл Йосков!
http://www.flashscore.com/player/yoskov-valentin/h6znVjcC/

Благодаря ти,че ме освобождаваш от нежеланото си присъствие.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот ticha i vladislav » 11 мар 2017 18:02

Слаб мач между слаби отбори на отвратителен терен на селски стадион при силен неспиращ вятър.Нашия отбор има нужда от подмладяване и разделяне с ненужни играчи.Слаб вратар,силата на Цветков се губи в защита,без офанзивен халф,трудно се гледаше този мач.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Готвача » 11 мар 2017 18:39

ticha i vladislav написа:Слаб мач между слаби отбори на отвратителен терен на селски стадион при силен неспиращ вятър.Нашия отбор има нужда от подмладяване и разделяне с ненужни играчи.Слаб вратар,силата на Цветков се губи в защита,без офанзивен халф,трудно се гледаше този мач.

Не зная защо ми се струва че новият вратар е с класи под ...Емо рибката.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот ogrizko » 11 мар 2017 19:13

Готвача написа:
ticha i vladislav написа:Слаб мач между слаби отбори на отвратителен терен на селски стадион при силен неспиращ вятър.Нашия отбор има нужда от подмладяване и разделяне с ненужни играчи.Слаб вратар,силата на Цветков се губи в защита,без офанзивен халф,трудно се гледаше този мач.

Не зная защо ми се струва че новият вратар е с класи под ...Емо рибката.

Малко трудно се адаптира ...все пак нали е бил само резерва ...ще чакаме да влезе в час до края на първенството, а другия шампионат вече ще е класи над Коварж :mrgreen:
Изображение

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Sole » 11 мар 2017 19:31

Готвача написа:
ticha i vladislav написа:Слаб мач между слаби отбори на отвратителен терен на селски стадион при силен неспиращ вятър.Нашия отбор има нужда от подмладяване и разделяне с ненужни играчи.Слаб вратар,силата на Цветков се губи в защита,без офанзивен халф,трудно се гледаше този мач.

Не зная защо ми се струва че новият вратар е с класи под ...Емо рибката.

Такъв вратар трудно се намира.... как го откри Гонзо! 8-) Този Шром няма до сега спасен удар към вратата освен, ако ударът не е бил в тялото му.Нито правилно позициониране, нито рефлекс.Реагира чак след като топката мине покрай него. Само 17 годишното вратарче на Славия е по неадекватен от нашия.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот ShooterMan » 12 мар 2017 13:49

Аз неслучайно бях отписал Бакари...Супер е, че нямаме пейка. Илиан Илиев - младши е огромен талант и със сигурност човека, който може да замени Жоро, не само с футболни качества, но и символно по моряшка линия. Йосков няма как да е по-слаб от Бакари, който и без това нищо не правеше през сезона, все контузен и не във форма. Рано или късно на Гонзо ще му писне от дървения Кузма. Ето, Мартин Костадинов се справя добре, а със сигурност от тези тримата юноши е с най-лимитиран природен талант. Тъй, че за мен всичко си върви по вода и както и си трябва. Хич не ме интересува някакъв равен с Верея, равен с Ботев и т.н., нашата цел е КУПАТА!!! Както и през 2015 имаше някакви измислени резултати, че даже не бяхме и в челната 6-ца....слабо ме вълнува....3-тия е ясен, оня Гном-крадец на ДДС и захар отдавна го капарира, съдиите го бутат, Правителство и власт също. Дали 4-ти, 5-ти, 6-ти - все тая....Купата и развиване на талантите - това са целите и засега се постигат.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Готвача » 12 мар 2017 14:10

ShooterMan написа:Аз неслучайно бях отписал Бакари...Супер е, че нямаме пейка. Илиан Илиев - младши е огромен талант и със сигурност човека, който може да замени Жоро, не само с футболни качества, но и символно по моряшка линия. Йосков няма как да е по-слаб от Бакари, който и без това нищо не правеше през сезона, все контузен и не във форма. Рано или късно на Гонзо ще му писне от дървения Кузма. Ето, Мартин Костадинов се справя добре, а със сигурност от тези тримата юноши е с най-лимитиран природен талант. Тъй, че за мен всичко си върви по вода и както и си трябва. Хич не ме интересува някакъв равен с Верея, равен с Ботев и т.н., нашата цел е КУПАТА!!! Както и през 2015 имаше някакви измислени резултати, че даже не бяхме и в челната 6-ца....слабо ме вълнува....3-тия е ясен, оня Гном-крадец на ДДС и захар отдавна го капарира, съдиите го бутат, Правителство и власт също. Дали 4-ти, 5-ти, 6-ти - все тая....Купата и развиване на талантите - това са целите и засега се постигат.

Не си коректен към Кузма.Скоро не сме имали такъв нападател,който да пресира и отнема топки почти през цялото време.Пред гола е дървеняк,но иначе е много полезен за отбора.И треньорите казаха че сме много зле на ВТОРА топка,което означава,че не сме зле за първа,а голяма част от първите топки са спечелени от Кузма.Как виждаш Йосков да го замени в тази му роля?Марто може и да е "лимитиран",но играе с много голямоо желание и себераздаване.Минков сякаш има подобно отношение към играта,но Вальо освен таланта,май по скоро ми напомня за Капитанов.Той е от типа нападатели-нто лек,нито тежък.Какъв е всъщност,може ли някой да ми каже?Според мен е най добре да се подвизава зад нападател като Кузма,който да мачка защитата а Вальо да печели втората топка и с таланта на голмайстор който определено има да вкарва/евентуално/.Навреметоо ви обяснявах ка въпреки таланта си Капитанов е играч най много за втора лига,но ме плюеха някои хора защитници на всякакви доказани и недотам доказани юноши.Юношата по презумпция няма място в титулярния състав,освен ако не си го извоюва/заслужи/.В загубени сезони като този/както се очертава /,могат да се опитат да наложат тези двамата -Йосков и Минков.Аз си мисля че Марто вече е константа,на която формата ще падне до лятото.След лятната подготовка ще видим дали ще има сили да продължи с изяви на високо ниво,или ще последва пътя на много от "звездите" ни в последните години.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта