24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Кролик » 06 мар 2017 08:57

Ако не беше трагично щеше да е смешно, но "нека по-силния да победи".
Успех моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 06 мар 2017 08:59

След като приберем премииите от Ефбет, Еврофутбол, Бет 365 и другите ни спонсори за прекрасната игра и чудесния правилен резултат постигнат срещу момците в зелено от Стара Загора, ще ви кажа и как ще завърши този мач.

Ясно е едно, варненската футболна общественост ще получи възможността да се наслади на невероятните умения на магьосниците в жълто-черно в областта на пълното комбиниране, колонките и обръщалките с "изненадващ" характер в гоненето на така ценния висок коефициент.

Не мисля че са много отборите на европейско ниво, които могат да се сравняват с нас към момента.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот ЕМИЛ » 06 мар 2017 12:32

1:0


4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот 4au6 » 06 мар 2017 17:25

Обръщала 2:3

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот action66 » 06 мар 2017 18:59

Да не избързваме.Още 3-4 точки са нужни.Да,една евентуална победа срещу Ботев ще подпечата всичко.Факт.Но отбора е някак тежък и без свежи идеи.Ботев ще бъдат ентусиазирани. Да видим.Дано този мач да е последното треперене.
Иначе относно целите,мисля,че максимума тази година е преследване на Купата и домакински победи срещу "боята","сините" и "лудите".Не е много домакинство,но те нашите си свикнаха.По-скоро в следващия шампионат ще им е трудно да привикнат отново с "Тича".Иначе и четвъртото място ще си е успех за отбор с недостатъчно добре окомплектован отбор и "домакински мачове" цяло първенство на неутрален терен.Нека сме реалисти.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот КироВарна » 06 мар 2017 21:31

Цецо Чука написа:След като приберем премииите от Ефбет, Еврофутбол, Бет 365 и другите ни спонсори за прекрасната игра и чудесния правилен резултат постигнат срещу момците в зелено от Стара Загора, ще ви кажа и как ще завърши този мач.

Ясно е едно, варненската футболна общественост ще получи възможността да се наслади на невероятните умения на магьосниците в жълто-черно в областта на пълното комбиниране, колонките и обръщалките с "изненадващ" характер в гоненето на така ценния висок коефициент.

Не мисля че са много отборите на европейско ниво, които могат да се сравняват с нас към момента.

Нещо конкретно,ако знаеш.....кажи?Варненската футболна общественост,ще ти бъде безкрайно благодарна!!!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 06 мар 2017 21:46

КироВарна написа:Нещо конкретно,ако знаеш.....кажи?Варненската футболна общественост,ще ти бъде безкрайно благодарна!!!


Кире, с удоволствие бих ти шепнал вътрешно инфо да захлебиме и двамата, но Ачо Палията е стисната гад и иска всичките премии от Ефбет и Евроспорт да отиват накъмто него, така че трудно можем да му отгатнем фишовете как ше са нагласени за тоя мач.

Най-вероятно ше падаме на точен 2-0/ 2-1 нещо такова, знам ли и аз...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот КироВарна » 07 мар 2017 08:57

Цецо Чука написа:
КироВарна написа:Нещо конкретно,ако знаеш.....кажи?Варненската футболна общественост,ще ти бъде безкрайно благодарна!!!


Кире, с удоволствие бих ти шепнал вътрешно инфо да захлебиме и двамата, но Ачо Палията е стисната гад и иска всичките премии от Ефбет и Евроспорт да отиват накъмто него, така че трудно можем да му отгатнем фишовете как ше са нагласени за тоя мач.

Най-вероятно ше падаме на точен 2-0/ 2-1 нещо такова, знам ли и аз...

Аз пък мисля,че ще се напънете да влезете в шестицата!!!Не,че много ви трябва.....както и на нас!!!Не се съмнявам в тотаджийските основи на родния футбол,но това е защото пари отникъде няма!!!Като си изгонил публиката и нямаш нормални постъпления,играеш тото!!!Това пък гони феновете.....и така,докато и ние тежко болните,спрем да ходим по стадионите!!!А за този мач,конкретно.....може и някой Х да извъртят!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта