24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот ShooterMan » 12 мар 2017 23:21

Йосков има комбинативност, има и усет към ситуациите, нещо, което Кузма само може да си го мечтае. От тези юноши аз още преди казах - личното ми мнение е, че най-голям талант има в Илиан-младши. Видях в неговите действия футболна мисъл, пас, много идеи, нещо типично за великия му баща, а в добавка е и със силен ляв крак, което му дава и така нужната нестандартност. Хората около мен казваха, че на 17 г. Илиан старши е бил класа под сина си сега, така, че дано не кривне и се развие, има и хъса за това.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Vladislav » 13 мар 2017 09:18

Много е трудно да се коментира каквото и да е относно този мач. Отвратителни условия (отчайващ терен и силен вятър), два безидейно ритащи топката отбора. В крайна сметка закономерно равенство. Вярно е че на този терен и в тези условия не могат да се правят изводи, но и от предните ни изяви се вижда че сме жив зян. В момента категорично не сме в топ 6 по игрово поведение. Вярно е- липсват хора. Дори може да се каже най- влиятелните във всяка линия- Пл. Николов, Г. Илиев, Бакара. Може да се прибави и Коварж ако ще се прави сравнение с есента. Тя и липсата на каквито и да е коментари показва каква е играта ни. За пет мача се сещам само за едно футболно положение от нашия отбор- гола срещу Ботев. И продължаваме да чакаме Шром да направи спасяване в рамките на сезона. Единствения светъл лъч се казва Мартин Костадинов. Така и така ще играем за здраве- нека да влизат и другите. Като гледам играта ни и за купата не съм оптимист. Дано се оправят контузените, да си заиграят хората по местата и да видим нещо креативно от отбора.
ПС: Въобще не мисля, че терена на Тича е по- зле от този в Каварна. Убеден съм че във Варна и на нашия стадион такъв вятър не духа. От началото на първенството да сме играли на осветление максимум 2-3 мача в Каварна. Просто безумие.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот Готвача » 13 мар 2017 09:52

ShooterMan написа:Йосков има комбинативност, има и усет към ситуациите, нещо, което Кузма само може да си го мечтае. От тези юноши аз още преди казах - личното ми мнение е, че най-голям талант има в Илиан-младши. Видях в неговите действия футболна мисъл, пас, много идеи, нещо типично за великия му баща, а в добавка е и със силен ляв крак, което му дава и така нужната нестандартност. Хората около мен казваха, че на 17 г. Илиан старши е бил класа под сина си сега, така, че дано не кривне и се развие, има и хъса за това.

За да влезе в работа това което има Йосков,трябва да спечели топката първо/нещо което не може като Кузма или Бакари/,или да има халфова линия зад гърба си като онази с Кривия,Жоро Илиев...Тоест хора които да владеят топката,да събират около себе си повече противници,което пак зависи от контрола на топката и да умеят да пуснат този тъй прословут голов пас,на който да се включат качествата на Вальо.Иначе ако чакаш Вальо да влиза в комбинации,първо трябва да му осигуриш човека който да отнеме топката.после човек с който да може да направи поне двойно и най накрая АКО се окаже на голова позиция и не го смачкат централните,или надбягат крайните ще очакваме голов удар.Нима си мислиш че Гонзо не ги вижда тези неща?Или ако има изявен голаджия на пейката,който освен головете да е полезен и в другите аспекти на играта ще го държи извън състава?Илиан младши определено няма физиката все още,а баща му стана футболист на около 24 години.Така че сравненията са неуместни.Аз лично се надявам да стане,защото изглежда нестандартен,но все още не е готов за сблъсъци с мъжете,поне според мен.Физическата подготовка на всички юноши в БГ е под всякаква критика.Рядко можем да видим някой на 17-18 години да се наложи в мъжкия футбол/той пък един футбол/което показва колко ниско всъщност е нивото на младите ни играчи.Погледай малко мачове от Европа,за да видиш какъв футбол играят момчета на тезии години.При нас всичко е сбъркано и затова чакаме звезди на по 30 години да играят,а младите са все още млади и неопитни надежди на 25 години.Марто е на 20 ако не се лъжа и би трябвало до сега да е натрупал поне 2-3 сезона зад гърба си,а ние го броим за надежда.Но като няма риба и медузата е рак,както казвам аз.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 24 кръг - Черно море - Ботев Пд

Мнениеот КироВарна » 13 мар 2017 10:17

Vladislav написа:Много е трудно да се коментира каквото и да е относно този мач. Отвратителни условия (отчайващ терен и силен вятър), два безидейно ритащи топката отбора. В крайна сметка закономерно равенство. Вярно е че на този терен и в тези условия не могат да се правят изводи, но и от предните ни изяви се вижда че сме жив зян. В момента категорично не сме в топ 6 по игрово поведение. Вярно е- липсват хора. Дори може да се каже най- влиятелните във всяка линия- Пл. Николов, Г. Илиев, Бакара. Може да се прибави и Коварж ако ще се прави сравнение с есента. Тя и липсата на каквито и да е коментари показва каква е играта ни. За пет мача се сещам само за едно футболно положение от нашия отбор- гола срещу Ботев. И продължаваме да чакаме Шром да направи спасяване в рамките на сезона. Единствения светъл лъч се казва Мартин Костадинов. Така и така ще играем за здраве- нека да влизат и другите. Като гледам играта ни и за купата не съм оптимист. Дано се оправят контузените, да си заиграят хората по местата и да видим нещо креативно от отбора.
ПС: Въобще не мисля, че терена на Тича е по- зле от този в Каварна. Убеден съм че във Варна и на нашия стадион такъв вятър не духа. От началото на първенството да сме играли на осветление максимум 2-3 мача в Каварна. Просто безумие.

И аз като теб се въздържах от коментари за мача,защото беше доста странен!!!Условията бяха много лоши и беше правилно да обърнем повече внимание на това,да не загубим.....отколкото да хвърляме всичко,за да спечелим на всяка цена!!!Като изключим случайния гол за Ботев,който дойде след поредните глупости пред собствената ни врата,контролирахме мача!!!Два пъти нямахме шанс и Марин чистеше от гол линията!!!Когато се върнат липсващите титуляри,мисля че ще сме доста по добре......а най важните мачове,тепърва започват!!!И за Купата,и в шестицата!!!ШРОМ не искам да го коментирам,защото не знам какво да кажа!!!Нещо ми е мътен!!!Докато имаме,за какво да се борим,ГОНЗО трудно ще пусне няколко от младите таланти едновременно!!!МАРТИН КОСТАДИНОВ вече е един от титулярите,при това се превръща във основна фигура!!!Това е мое мнение,но и в последния мач се видя......че беше от най дейните и най ефективните!!!Не съм съгласен с някои изказвания за лимитирани възможности!!!Наблюдавам изявите му от малък и мисля,че е невероятен футболист!!!Неслучайно,за разлика от доста други надежди,заигра веднага със самочувствие и рутина!!!Личи му,че е роден на ТИЧА и е създаден да играе футбол!!!Пу,да не му е уроки!!!Другите млади момчета в отбора,също са с големи възможности!!!Ще дойде шанс и за тях,да покажат какво могат!!!Според мен ИЛИАН ИЛИЕВ И ВАЛЕНТИН ЙОСКОВ,трябва по често да се появяват на терена!!!Лошото е,че мачовете все са на титик и е естествено ГОНЗО да търси решения с по рутинирани играчи!!!Каквото и да става,ние сме зад отбора!!!Относно стадиона в Каварна,това е една от най големите тъпотии,сътворени в родния футбол!!!Всичко е по зле от ТИЧА,с изключение на това,че има осветление!!!Не искам да обиждам,каварненци!!!Даже напротив!!!Благодаря им,че ни приемат радушно,идват на мачовете и ни подкрепят!!!Постоянно виждаме добронамерени местни хора от различни възрасти,на стадиона!!!Но поне през есента,когато във ВАРНА,нищо не се правеше......можехме да играем на ТИЧА!!!Публиката щеше да е в пъти повече,защото нали футболът е за хората!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта