22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот Кролик » 02 мар 2017 16:58

Saint Etienne написа:1-0 и сме бетон в първата шестица 8-)


Печелиш ;)
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот Мляко с ориз » 02 мар 2017 17:20

Мачовете ни от началото на пролетта са живо мъчение за изстрадалата душа на българския фен. По-грозен мач отдавна не бях гледал, че то за целия мач имаше два точни удара и при единия стана гола. Играем фрапиращ футбол, но оказва се около нас отборите, без Дунав, са същия зян, че и по-зле.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот sicilianecat » 02 мар 2017 17:35

Мляко с ориз написа:Мачовете ни от началото на пролетта са живо мъчение за изстрадалата душа на българския фен. По-грозен мач отдавна не бях гледал, че то за целия мач имаше два точни удара и при единия стана гола. Играем фрапиращ футбол, но оказва се около нас отборите, без Дунав, са същия зян, че и по-зле.



Добре сега, победа с 10 човека в много важен мач и пак недоволство, аз не мога да го разбера. Това е като цяло нивото на българския футбол, ако съдията не бутне някое рамо и Лудогорец трудно си взима мачовете, да не говорим за Левски и Литекс-София, вторите сигурно много са ти харесали, имали страшни футболисти, върховен футбол, голяма звезда Руи Педро, с лекота се очакваше да победат Ботев Пд, а какво стана, две нули, толкова без съдии, всеки мач в БГ ще си върви към 0:0, защото футболът ни като цяло е около нулата.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот thisisthelife » 02 мар 2017 20:29

Напрегнат мач, в който преобладаваше битката, отколкото футбола. Въпреки това - изключително важни 3 точки, които на 99% ни бетонират в първата шестица. Имаше нужда отборът от победа и я постигна! Слаб мач за Дани Георгиев, като червеният му картон си беше наистина заслужен. Паланков с поредна постна продукция - нямам търпение Николов и Станчев да се възстановят, за да може този човек да седне на пейката. Кузма беше незабележим, а в единственият момент, в който можеше да направи нещо смислено се засуети. Напълно резонна беше смяната му. Играч на мача определено трябваше да бъде Цветков, който се справяше чудесно в халфовата линия, а и в защита. Намесата му в 69-тата минута беше ключова. Балджийски също се понрави много и заслужено отбеляза гол. Бакари хвърли много усилия и е видно, че е предпочитан от Гонзо пред яловия Кузма. Поредно чудесно включване на Костадинов! Днес се разписа и с асистенция. Признавам, бях изненадан и леко разочарован когато погледнах титулярите, но важното е, че Мартин се включи повече от подобаващо и днес!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 02 мар 2017 23:08

Добър мач направихме, бихме с 1:0 , при положение, че почти цяло полувреме играхме с човек по-малко, положенията в мача бяха малко, но за сметка на това много важна и изстрадана победа , която на практика ни бетонира в първата шестица! Много добро представяне на Марто Костадинов, Цветков и Балджийски! Като се върнат Николов, Станчев и Жоро Илиев в следващите ни мачове, отбора ни става бетон!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот КироВарна » 04 мар 2017 10:52

За мое огромно съжаление,не можах да гледам мача на стадиона в Каварна!!!Вчера го гледах на запис!!!Хубаво е,че победихме!!!Хубаво е,че момчетата се бориха докрай!!!Издържаха 10 срещу 11,при това контролирайки мача!!!Всички заслужават похвала!!!Аз специално искам да се спра на МАРТИН КОСТАДИНОВ,който отново беше на много високо ниво!!!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот ogrizko » 04 мар 2017 17:02

Аз гледах репортаж от мача и като видях Мишо Венков как замалко не направи дузпа ....тя дузпата си беше готова, ами добре че играча на Берое реши да скокне едно странно такова, че сам избяга от дузпата. Ама се чудя защо трябва да се налага пак Венков, когато Костадинов показва много добра игра и в двете фази. Дано да е само поради контузените играчи и това, че защитата ни е малко осакатена и затова се залага на опит. Защото не ми се иска да се убива устрема на момчето и само да търка пейката. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот Готвача » 04 мар 2017 17:13

ogrizko написа:Аз гледах репортаж от мача и като видях Мишо Венков как замалко не направи дузпа ....тя дузпата си беше готова, ами добре че играча на Берое реши да скокне едно странно такова, че сам избяга от дузпата. Ама се чудя защо трябва да се налага пак Венков, когато Костадинов показва много добра игра и в двете фази. Дано да е само поради контузените играчи и това, че защитата ни е малко осакатена и затова се залага на опит. Защото не ми се иска да се убива устрема на момчето и само да търка пейката. :roll:

Младот е много по ефективно от дясно.Повтарям за неразбралите-от дясно!Във всички фази на играта е много полезен,докато от ляво е неориентиран,което е напълно нормално,породено от липсата на опит най вече и факта че обикновено играе от дясно и е със силен десен крак.С левият не му се полуаваха нито пасовете,нито центриранията.Това момче търпи бързо развитие,което е много радващо.Последният полеви играч с подобен възход,беше шабленското.Радвам се че отново имаме младо момче готово за игра.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот Onq » 04 мар 2017 23:12

Готвача написа:
ogrizko написа:Аз гледах репортаж от мача и като видях Мишо Венков как замалко не направи дузпа ....тя дузпата си беше готова, ами добре че играча на Берое реши да скокне едно странно такова, че сам избяга от дузпата. Ама се чудя защо трябва да се налага пак Венков, когато Костадинов показва много добра игра и в двете фази. Дано да е само поради контузените играчи и това, че защитата ни е малко осакатена и затова се залага на опит. Защото не ми се иска да се убива устрема на момчето и само да търка пейката. :roll:

Младот е много по ефективно от дясно.Повтарям за неразбралите-от дясно!Във всички фази на играта е много полезен,докато от ляво е неориентиран,което е напълно нормално,породено от липсата на опит най вече и факта че обикновено играе от дясно и е със силен десен крак.С левият не му се полуаваха нито пасовете,нито центриранията.Това момче търпи бързо развитие,което е много радващо.Последният полеви играч с подобен възход,беше шабленското.Радвам се че отново имаме младо момче готово за игра.


Мартин е силен като опорен или офанзивен ВЪТРЕШЕН ХАЛФ. Престани с тва "от дясно" като си нямаш никва представа за способностите и качествата му!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 22 кръг - Черно море - Берое - 2.03/15.00

Мнениеот Готвача » 05 мар 2017 00:27

Onq написа:
Готвача написа:
ogrizko написа:Аз гледах репортаж от мача и като видях Мишо Венков как замалко не направи дузпа ....тя дузпата си беше готова, ами добре че играча на Берое реши да скокне едно странно такова, че сам избяга от дузпата. Ама се чудя защо трябва да се налага пак Венков, когато Костадинов показва много добра игра и в двете фази. Дано да е само поради контузените играчи и това, че защитата ни е малко осакатена и затова се залага на опит. Защото не ми се иска да се убива устрема на момчето и само да търка пейката. :roll:

Младот е много по ефективно от дясно.Повтарям за неразбралите-от дясно!Във всички фази на играта е много полезен,докато от ляво е неориентиран,което е напълно нормално,породено от липсата на опит най вече и факта че обикновено играе от дясно и е със силен десен крак.С левият не му се полуаваха нито пасовете,нито центриранията.Това момче търпи бързо развитие,което е много радващо.Последният полеви играч с подобен възход,беше шабленското.Радвам се че отново имаме младо момче готово за игра.


Мартин е силен като опорен или офанзивен ВЪТРЕШЕН ХАЛФ. Престани с тва "от дясно" като си нямаш никва представа за способностите и качествата му!

Тези ги разправяй на Гонзоче нещо не те разбира май.Пуска го от ляво,пуска го от дясно,само не и в средата,където му е силата.Явно не му трябва силен вътрешен халф,а му трябва слаб бек или външен халф,нали така?
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта