21 кръг Славия - Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот ogrizko » 19 фев 2017 17:30

И без друго май като гости на моменти играем доста по-добре, така че защо да не се реваншираме за загубата днес с 3т. още в следващия кръг ....че да не вземе да ни се застраши 6 място при още една издънка :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: 21 кръг - Славия - Черно море

Мнениеот ЕМИЛ » 19 фев 2017 17:55

1:0

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 21 кръг - Славия - Черно море

Мнениеот ticha i vladislav » 19 фев 2017 18:02

0:3-по-стария отбор да победи
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 21 кръг - Славия - Черно море

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 фев 2017 18:11

След като паднахме от ЦСКА-София , този мач е важен , за да се утвърдим в битката за топ 4!Прогноза - 1:2!

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: 21 кръг - Славия - Черно море

Мнениеот angelco77 » 19 фев 2017 19:20

1:1
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

21 кръг - Славия - Черно море

Мнениеот action66 » 19 фев 2017 19:41

Отбора играе добре,но не е подготвен физически.Това тревожи.Излиза,че ако не си решим мача до 60-та минута,направо увисваме.Нещо е объркано в подготовката.Така и не се коментира например чия отговорност е провала на контролите,които бяха анонсирани в началото.Някой има организационните ангажименти и не си е свършил работата.Георги Иванов каза,че няма да ходят до Гърция само на екскурзия,а иска силни противници.Уж имаше такива по програма,но се оказа друго.И ето ви го резултата.Седим добре,но това е физическо натоварване,което футболистите не са срещали от два месеца.И рухват в края.В един момент просто се разчиташе ако може футболистите на противника да изпуснат ако може.Но не би.Как ще е срещу Славия ми е трудно да кажа. Но имам лошото предчувствие,че пак ще загубим.Няма как кондиционно отбора да се промени за седмица.Дано останем в тази шестица.Предвиждам до края на март да сме ОК. Което означава,че за мачовете от Купата ще сме в оптимистично състояние.Иначе сега ще играем на мускули,а мускулите явно са слаби.Лоша работа.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг - Славия - Черно море

Мнениеот Кролик » 20 фев 2017 09:02

action66 написа:Отбора играе добре,но не е подготвен физически.Това тревожи.Излиза,че ако не си решим мача до 60-та минута,направо увисваме.Нещо е объркано в подготовката.Така и не се коментира например чия отговорност е провала на контролите,които бяха анонсирани в началото.Някой има организационните ангажименти и не си е свършил работата.Георги Иванов каза,че няма да ходят до Гърция само на екскурзия,а иска силни противници.Уж имаше такива по програма,но се оказа друго.И ето ви го резултата.Седим добре,но това е физическо натоварване,което футболистите не са срещали от два месеца.И рухват в края.В един момент просто се разчиташе ако може футболистите на противника да изпуснат ако може.Но не би.Как ще е срещу Славия ми е трудно да кажа. Но имам лошото предчувствие,че пак ще загубим.Няма как кондиционно отбора да се промени за седмица.Дано останем в тази шестица.Предвиждам до края на март да сме ОК. Което означава,че за мачовете от Купата ще сме в оптимистично състояние.Иначе сега ще играем на мускули,а мускулите явно са слаби.Лоша работа.


+1913
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Teo » 20 фев 2017 09:29

1:0

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот thisisthelife » 20 фев 2017 20:17

Понравиха ми се Костадинов и Пируло. Дано Гонзо налага Мартин, защото Венков издъхва. Като цяло не играем лошо. Липсва игрова практика, но това е нормално. Очаквам да играем по-добре с всеки следващ мач. Прогнозата ми е 0-1 за Моряците!
Truth is hate for those that hate the truth.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот bsz1916 » 21 фев 2017 06:03

Мачът ви с прекръстения Литекс беше повече борба отколкото футбол и беше ясно че който вкара гол ще победи . Щастието се усмихна на етрополци . Пожелавам ви успех срещу отбора на Венци Търбуха , но и той няма да дойде лесно защото и те вече няма накъде да отстъпват .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта