21 кръг Славия - Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 327
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Delija » 26 фев 2017 16:41

moreto vn написа:
Тодор Батков написа:Браво Георги!Браво Иванов :lol:

Прощаваме му днешната загуба!Дано да няма поредната такава,че и най върлите му подръжници,не знам дали ще му простят. ;)


Какво толкова да му опрощават с тоз осакатен състав и немалко нови в отбора?
И следващия мач според мен не е важен! Важно е как ще се представи отбора за купата!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1519
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот moreto vn » 26 фев 2017 17:21

Delija написа:
Какво толкова да му опрощават с тоз осакатен състав и немалко нови в отбора?
И следващия мач според мен не е важен! Важно е как ще се представи отбора за купата!!!!

Ок!Отписваме първенството,поради изброените от теб причини и се надяваме на купата!Продължаваме напред! ;) :geek:

Delija
Мнения: 327
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Delija » 26 фев 2017 18:18

moreto vn написа:
Delija написа:
Какво толкова да му опрощават с тоз осакатен състав и немалко нови в отбора?
И следващия мач според мен не е важен! Важно е как ще се представи отбора за купата!!!!

Ок!Отписваме първенството,поради изброените от теб причини и се надяваме на купата!Продължаваме напред! ;) :geek:


Е то нали на БФС отбора дръпна от три на девет точки разлика, въри ги гони :mrgreen:
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот thisisthelife » 26 фев 2017 20:39

Моето мнение е по-различно от това на голяма част от колегите моряци във форума. Според мен не играхме зле. Създадохме един куп положения, но просто липсваше късмет. Реално Славия се възползва от една наша грешка и направиха още 1-2 атаки, от които вкараха втори гол. Поне на два пъти защитниците на белите чистиха топката от голлинията, отделно ударихме и греда. Истината е, че домакините изкараха невероятен късмет в този мач, но и играха със завидно самочувствие в защита, което е похвално. Проблемите при нас са в защитата - липсата на Николов е много, много тежък удар за стабилността на отбора. Паланков днес беше безобразен, като първият гол си е изцяло негов. Редно е този човек да седне трайно на пейката. Халфовата ни линия днес беше отсъстваща. Цветков и Дани нямаха ден. Другият голям грешник за мен е Коконов - абсолютно никакво полезно действие от него днес. Не мога да виня Шром за първото попадения, но при второто носи вина. Но той е далеч от това да бъде проблем. Не всичко е лоши новини, обаче. Станчев и Сукуп играха много силно днес. Балджийски и Пируло също бяха доста добре, като лично мое мнение е, че Хлупик трябваше да се появи на мястото на Коконов. Трябва задължително да се отдели време и да се похвали Мартин Костадинов! Невероятен хъс има това момче, включваше се много добре в атака, а в защита беше стабилен. Чудихме се кой да замени Мишо Венков, еми ето го точния човек. Надявам се Гонзо да не го забие на пейката в следващите мачове, а да продължи да го налага! Пределно ясно е, че това момче трябва задължително да играе! Надявам се Йосков и Илиев да последват примера на Костадинов. Горе главата, моряци! Нищо не е загубено, нещата не са толкова черни!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Mathias_Coureur » 26 фев 2017 21:08

thisisthelife написа:Моето мнение е по-различно от това на голяма част от колегите моряци във форума. Според мен не играхме зле. Създадохме един куп положения, но просто липсваше късмет. Реално Славия се възползва от една наша грешка и направиха още 1-2 атаки, от които вкараха втори гол. Поне на два пъти защитниците на белите чистиха топката от голлинията, отделно ударихме и греда. Истината е, че домакините изкараха невероятен късмет в този мач, но и играха със завидно самочувствие в защита, което е похвално. Проблемите при нас са в защитата - липсата на Николов е много, много тежък удар за стабилността на отбора. Паланков днес беше безобразен, като първият гол си е изцяло негов. Редно е този човек да седне трайно на пейката. Халфовата ни линия днес беше отсъстваща. Цветков и Дани нямаха ден. Другият голям грешник за мен е Коконов - абсолютно никакво полезно действие от него днес. Не мога да виня Шром за първото попадения, но при второто носи вина. Но той е далеч от това да бъде проблем. Не всичко е лоши новини, обаче. Станчев и Сукуп играха много силно днес. Балджийски и Пируло също бяха доста добре, като лично мое мнение е, че Хлупик трябваше да се появи на мястото на Коконов. Трябва задължително да се отдели време и да се похвали Мартин Костадинов! Невероятен хъс има това момче, включваше се много добре в атака, а в защита беше стабилен. Чудихме се кой да замени Мишо Венков, еми ето го точния човек. Надявам се Гонзо да не го забие на пейката в следващите мачове, а да продължи да го налага! Пределно ясно е, че това момче трябва задължително да играе! Надявам се Йосков и Илиев да последват примера на Костадинов. Горе главата, моряци! Нищо не е загубено, нещата не са толкова черни!

+1913

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Sole » 27 фев 2017 15:14

Спряха правата на Гонзо до следващо заседание на Дисципа....

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Red_Neck » 27 фев 2017 17:14

Sole написа:Спряха правата на Гонзо до следващо заседание на Дисципа....

Подарете му една въдица, .... да ходи да си лекува нервите на кея :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта