20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот 'enki' » 19 фев 2017 14:37

Пиша тоя пост преди края на мача но наистина много се ядосах, че така паднахме в края. Вижда се че ЦСКА-София имат добри играчи, но не и отбор. Затова дали са цска или литекс не ми обяснава. в тая дьржава всичко е вьзможно.
На мен нашия отбор много ми хареса. В нападение сме малко хаотични в последната фаза и имахме много малко удари, но затова пьк задьржахме топката и през цялото време пресирахме. Нещо което на мен много ми допада. Има промяна в играта, в манталитета, в лицето на отбора и според мен всичките в добра посока.
Днес едно голямо браво сьщо на агитката, която направи така да не се чувстваме каро гости и почти през цялото време не спря да подкрепя отбора.
И накрая, но не и на последно място искам да кажа едно браво за Костадинов. Браво на това момче. Има самочувствие, има сьрце, има мисьл в играта му. Готов е да играе като титуляр. Вьпрос на време е неговият час да дойде. И мисля си това ще е много скоро.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот black sea » 19 фев 2017 14:39

Добър мач за нашия отбор, даже съм приятно изненадан, но...до около 70-тата минута, както винаги. Оттам нататък - мъка и ходене по терена. Нищо ново и изненадващо, драми няма да правим. Продължаваме борбата за оставане в първата шестица. Между другото, г-н Паланков тотално закъсня да си покрие човека и при двата гола, беше зрител в ситуациите.

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Sole » 19 фев 2017 16:33

Беше ясно,че тази скалъпена в последния момент защита трудно ще удържи цял мач. Без 3-ма титуляри в защита няма как да стане.Но вината е изцяло на Гонзо,който още в началото на зимната подготовка знаеше,че няма да може да разчита на Венков и Траянов,а Пл.Николов беше за капак. Не се взеха и равностойни смени на напусналите.От новите само испанецът Хосе загатна,че е има класа-техничар,с много добър поглед върху играта. Чехът Хлюпик не го видях да пипне топка/игра в стил алаМалик/.Балджийски игра с желание,но не показа някаква класа,а вратарчето нищо особено- средно ниво за нашата ППЛ и определено е под класата на Чанович,да не говорим за Коварж. Отличен мач на юношата Костадинов още повече,че игра на непривичен за него пост. Иначе Гонзо трябваше още 60мин на мястото на уморения Бакари да пусне Йоско, а на мястото на испанеца ,вместо Хлюпик трябваше да влезе Илиан.

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот nosmoky » 19 фев 2017 17:13

Не е възпитано да си тръгваш преди края. ;)
Кажете, че Джуджето купи съдията...да се знае. :lol:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот ogrizko » 19 фев 2017 17:28

Мартин Костадинов играч на мача за мен поне. Игра много хубаво и стабилно до към 80 мин., когато малко рязко му привършиха силите. А като се има предвид, че и яко го халосаха още в началото на мача, дори мислех че няма да продължи, а изигра прекрасен мач! Според мен трябва да му се гласува доверие като титуляр в повече мачове да трупа опит и игрова практика, защото само това му липсва. Венков е сърцат играч, но издиша напоследък малко според мен поне, така че ми се иска тоя сезон Костадинов да го виждам повече мачове титуляр. Испанеца също ми допадна, Балджийски също. На мен Балджийски повече ми допада като стил от Секо. Хлупик едва ли ще е по-зле от Малик. Така че чисто игрово може и да сме надградили въпреки бедната селекция. Но на вратата нов Коварж само ще мечтаем да имаме ....според мен с Коварж мача щеше да си свърши 0:0 ....ако някъде дърпаме назад, това е вратарския пост. Иначе предвид невероятните контроли и подготовка, не очаквах толкова добро игрово поведение през първите 70 мин. Надявам се да ставаме по-добре с течение на мачовете :roll:
Дано юношите наистина да получават повече шанс и да го оправдаят, при липсата на взети достатъчно играчи. Всяко зло за добро ;)
Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 фев 2017 18:09

Равностоен мач , в който ЦСКА-София ни излъга тактически , случва се , продължаваме напред.Добър мач направи Мартин Костадинов, който е готов за титуляр, което може само да ме радва.Без Пламен Николов си личи, че не сме така стабилни в защита , дано да се върне в игра и да бием Славия следващия кръг и да се върнем на победния път!

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Varnauser » 19 фев 2017 18:42

След 75-тата мин. ни надиграха. Може би не само заради по-добри физически възможности и подготовка и отсъствието на наши титуляри, а и заради по-качествените смени, конкретно Десподов. Дали трябваше да изгонят Кулма? Вероятно да, според мен - твърдо да, но съм пристрастен, така че е възможно да не съм прав. Може би ако Николов или дори Траянов бяха играли, щяхме да устискаме равен. Може би ако бяхме вкарали първи, щяхме дори да бием. Може би, може би... Да, щяхме да сме щастливи, но нищо генерално нямаше да се промени. Докато "Черно море" не стане привлекателен клуб за играчи като Секо, примерно, да не говорим за Коварж, все ще е "Може би...". Един път ще страдаме от липсващи поради контузии, друг път ще са здрави, но формата им няма да е достатъчно добра, трети път - друго и т. н. Надявам се през този, ако трябва и през следващия сезон, да се отсеят и наложат качествените юноши, а едва след това да се търсят, но и намерят допълнително необходимите качествени играчи от другаде. За да се изгради най-накрая един наистина качествен тим, който да има успех и у нас, но и в Европа. Но е ясно, че манталитетът да се вложат 1-2 единици, а да се иска и да се спечелят 10 (ако изобщо се иска), може да даде резултати в ненормални условия - когато, макар и на високо равнище, се прецака някой, когато се даде 1, а се придобият 10 чрез предварително осигурена общинска или държавна протекция. Ясно е, че в нормални спортни състезания или нормални пазарни условия това е невъзможно. А в ЕКТ условията са нормални. Трябва да се опита с вложение от няколко единици повече. Собствениците "управляват" и "влагат" в клуба по схемата "1 към 10", но като такива, те имат право да решават. Въпросът е, че ще си постигнат 10-те единици, но не като успехи на отбора, а като собственост върху "Спортен комплекс Варна" - терените му и онова, което ще се изгради там, или равностойността на всичко това.

Много думи за описание на толкова ясните бизнес стратегии в България, та... извинете за многословието.

Животът продължава, надеждата - също, а любовта не умира - само "Черно море"!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот КироВарна » 19 фев 2017 20:04

Доста съм афектиран,не ми се коментира!!!Днес е неделя,може да не ходя на църква.....но се старая,поне да не псувам много!!! И без това заради днешните съдии,доста наруших основните си принципи на благоприличие......преди началото на Великденските пости!!!Не съм гледал още мача на запис с повторения,за да преценя правилно ли съм ругал реферите днес!!!Искам само с големи букви,да напиша ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО НА МАРТИН КОСТАДИНОВ !!!Днес младото момче игра страхотно!!!Желая му да продължава така!!!Личи си,че е футболист!!!Същото желая и на другите млади момчета от ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14209
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 21 кръг - Славия - Черно море

Мнениеот damyanov1963 » 19 фев 2017 20:56

КироВарна написа:Доста съм афектиран,не ми се коментира!!!Днес е неделя,може да не ходя на църква.....но се старая,поне да не псувам много!!! И без това заради днешните съдии,доста наруших основните си принципи на благоприличие......преди началото на Великденските пости!!!Не съм гледал още мача на запис с повторения,за да преценя правилно ли съм ругал реферите днес!!!Искам само с големи букви,да напиша ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО НА МАРТИН КОСТАДИНОВ !!!Днес младото момче игра страхотно!!!Желая му да продължава така!!!Личи си,че е футболист!!!Същото желая и на другите млади момчета от ЧЕРНО МОРЕ !!!

Значи първо псуваш съдиите, после преценяваш дали си бил прав :lol:
Ти си по-наред от твоите съотборници, те само си ги псуват, без да ги интересува дали са прави :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2017 22:16

Къде го видяхте този... "равностоен мач"?
Кюскане и блъскане първото и когато второто ЦСКА заигра футбол, минахте в опълчение.

Педро изтърва 2 чисти и веднъж Арсенио... все сами срещу вратаря.

Айде лека, .... ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта