20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

palio_morqka
Мнения: 130
Регистриран на: 27 фев 2011 18:05
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот palio_morqka » 18 фев 2017 18:15

Само се плюете кой какъв фен е а за мача утре нищо. :o

palio_morqka
Мнения: 130
Регистриран на: 27 фев 2011 18:05
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот palio_morqka » 18 фев 2017 18:18

Прогнозен състав, прогноза за резултат,мнения за новите ,ако някой е ходил на тренировките .........Сините днес се изложиха яко утре е момента да бием и да ги застигаме :mrgreen:
Последна промяна от Iceberg на 18 фев 2017 19:39, променено общо 1 път.
Причина: т.9

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот КироВарна » 18 фев 2017 18:22

Onq написа:Ти лично и преди да има интернет само мрънкаше.За мен не форум, но и цялата "козирка банда" да я няма- все тая. 90 процента от ходещите под козирката отивате за да се напсувате и да си избиете комплексите. Не са двама трима , както се опитвате да ги изкарате.Няма друга трибуна на света на която да се чува в петата минута- Аре веееее.ше играйте ли неска вееееееееееее. Иначе ако ви слуша човек сте най-верните фенове. Верни на псуването и мрънкането и само като се вкара гол се вика Тича 5 пъти. Да ви имам фенството. Толкова ви мързи.че когато от агитката почнат "Запей" отговаряте не повече от 20 човека "За моряците". Чак на финала закупата бях изненадан,че отговорихте масово, но то беше щото бяхте смесени с В сектор хората. Мрънкайте си колкото искате, просто не се бийте в гърдите какви фенове сте, защото не сте нищо повече от пародия. Псуване,клетви и семки.Това ви е подкрепата.

Както вече написах по горе,аз имам свое мнение и си го казвам!!!Ти също имаш мнение и си го казваш!!!За това е създаден форума!!!Всеки да си казва мнението!!!Всичко,което сме споделили,е записано и се пази!!!Аз съм сравнително доволен,че никога,след изразяването на моето мнение,не ми предлагат,да отида на лекар.....нито ме питат дали съм сляп!!!Това е така,защото,никога не обиждам никого от нашите!!!Независимо,дали е на терена,или по трибуните!!!Не съм обиждал и теб!!!Който е от ЧЕРНО МОРЕ е наш!!!Без значение дали пее в агитката,или е от "козирка банда"!!!Тези дето сядаме под козирката,за щастие помним половината от историята на НАШИЯ ОТБОР!!!За съжаление,годините не прощават на никого и не сме вече с момчешкия темперамент,да скачаме цял мач!!!Когато обаче,ние бяхме агитката,бяхме няколко хиляди.....повече от колкото сега,въобще идват на стадиона!!!И тогава имаше,чичковци чоплещи семки,но ние ги уважавахме,защото те помнеха и първите 50 години от славната история на ЧЕРНО МОРЕ,ТИЧА,ВЛАДИСЛАВ и СПОРТИСТ!!!Хората сме различни и всеки е някакъв!!!Нашето поколение е по елементарно,дори както твърдиш не можем да се сетим за какво е форума!!!Но никога не сме смятали,че светът е създаден с нашето раждане!!!Нито ЧЕРНО МОРЕ,който е отбора на нашия живот!!!Това беше и отбора на живота на баща ми и на дядовците ми!!!Така,че оценявам мнението ти,но не мога да се съглася,че всички сядащи на отсрещната страна,е по добре да ни няма!!!Аз се радвам на всеки дошъл на ТИЧА !!!Уважавам момчетата от агитката и доста от тях са ми близки приятели!!!Това,което се прави заслужава похвала и винаги съм помагал и ще помагам с каквото мога!!!Който ме познава да каже ,че не е така!!!Само един,ако ме упрекне в някаква демагогия.....обещавам публично да изям една футболна топка в централния кръг на ТИЧА!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот ShooterMan » 18 фев 2017 18:53

Преди мача, след мача - товарене по ГМО-то от Микре-Етрополе на 100%!!! И за разлика от Киро - БЕЗ значение за мен какво правят на терена те, съдиите им или оня полу-ръст хобит Гриша - тотална гавра с футболната ИЗЦЕПКА на България! Нито грам аванта! Подигравки и сочене с пръст от ВСИЧКИ, защото иначе тези селяци ще си пишат историята или ще крадат тази на истинския ЦСКА. Подигравани и плюти, сочени с пръст, осмивани както досега ТЕ НИКОГА няма да са нещо повече от техния родител Литекс...и класирането го показва! Ще правят напъни да се легитимират 3-4 години, ако Домуз задържи нивото и си ги ползва за презервативче след този период отиват в историята! Ти ако искаш се примирявай....НИЩО свързано с този отбор НЕ Е, НЕ МОЖЕ И НЯМА да бъде нормално! Както и да свири той е доказана подлога на Гриша. Ако вземат мача - това ще е причината, ако не - ще сме ги били ВЪПРЕКИ организацията им. ТОЧКА!
Последна промяна от Iceberg на 18 фев 2017 19:46, променено общо 1 път.
Причина: т.9
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

nosmoky
Мнения: 489
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот nosmoky » 18 фев 2017 20:17

Утре да сте повече от 500, че срамота иначе. Да сте гости..па да си мислите, че гаврите някой..пък и на него му пука видиш ли. :lol:
Гришата е в отлични отношения с Тимаджиите..100% ше си правят мръсно, за да си развалят отношенията..болни мозъци. :lol:
А сватбата е човек на Домуса..нищо чудно да гледа да добута до хикс мача.
На терена мачът ще си се играе..както се игра и есента. Ако сте по-добри..спечелете.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот КироВарна » 18 фев 2017 20:30

palio_morqka написа:Прогнозен състав, прогноза за резултат,мнения за новите ,ако някой е ходил на тренировките .........Говедата днес се изложиха яко утре е момента да бием и да ги застигаме :mrgreen:

Прав си,че мача утре е най важен,а не кой къде сяда!!!На тренировките,ГОНЗО здраво набляга на бързата игра!!!Затваря ги в малки игрални полета и очаква бърза мисъл,бързи решения и бързи комбинации!!!Какво ще се получи,утре ще видим!!!Аз съм много притеснен от каръците,които ни сполетяха в защитата!!!ТРАЯН ТРАЯНОВ до преди мача с Несебър,въобще не тренираше с отбора!!!Както и МИШО ВЕНКОВ!!!Сега е в групата,но не знам дали ще е титуляр!!!Най вероятно защитата ще е СУКУП,СТАНЧЕВ,ПАЛАНКОВ и КОСТАДИНОВ!!!ГЕОРГИ ИЛИЕВ и АЛЕКСАНДЪР ЦВЕТКОВ са без алтернатива!!!Аз лично бих искал да видя БАЛДЖИЙСКИ и ХЛУПИК в състава!!!Чехът ми харесва с повратливост,активна и умна игра!!!Ако се е адаптирал,ПИРУЛО може да заиграе зад нападателя,но аз нямам много впечатления от него!!!Каквото съм видял,ми е харесало.....просто по малко съм го гледал!!!Дали ще започне с БАКАРИ или КУЗМА,ГОНЗО ще реши в зависимост от тактиката,която ще приложи!!!По мое скромно мнение,ще ги видим утре и двамата,да се сменят в центъра на атаката!!!Разбира се и КОКОНОВ е опция!!!С него общо взето свършват вариантите,включващи опитни,стари кучета!!!Аз много харесвам ВАЛЕНТИН ЙОСКОВ и ИЛИАН ИЛИЕВ,но при наличието на МАРТО в основния състав,ГЕОРГИ ИВАНОВ едва ли ще пусне и друг младок,като титуляр!!!Но като резерви в зависимост от развитието на мача,сигурно ще видим някой от тях!!!А защо не и РУМЕН КАСАБОВ!?Вратарят ВОЙТЕХ ШРОМ,не съм го гледал в истински ситуации и не мога нищо да споделя,освен че е висок,умен и красив!!!Дано да е и добър!!!От целия състав не споменах само ЕМО МИХАЙЛОВ !!!Той е добър вратар,но дано да не се налага да влиза утре......защото няма да е от хубаво!!!Първи мач е и всичко може да стане!!!На мен ми е притеснено,но аз съм си такъв.....притеснителен!!!Успех на футболистите,а ние всички да сме в Каварна!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Sole » 18 фев 2017 20:42

За съжаление Черно море са принудени за втори път в историята си да играят с отвращение с някакъв изкуствено измислен отбор озовал се в ППЛ благодарение на някаква мафиотска схема, нямаща до сега аналог в световния спорт! За всички е ясно,че дните на "Хибрида" между Етрополе и Ловеч вече са преброени от ФИФА/УЕФА.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот КироВарна » 18 фев 2017 21:17

nosmoky написа:Утре да сте повече от 500, че срамота иначе. Да сте гости..па да си мислите, че гаврите някой..пък и на него му пука видиш ли. :lol:
Гришата е в отлични отношения с Тимаджиите..100% ше си правят мръсно, за да си развалят отношенията..болни мозъци. :lol:
А сватбата е човек на Домуса..нищо чудно да гледа да добута до хикс мача.
На терена мачът ще си се играе..както се игра и есента. Ако сте по-добри..спечелете.

Ние ще сме там!!!Ти къде ще си,за да ни преброиш?Ще бъдеш ли на стадиона,или пак ще слушаш мача.....на село по радиоточката?Гришата е наистина в отлични отношения с ТИМ-аджиите,но ние го познаваме още от истинския,ловешки Литекс!!!Някога вие го псувахте повече от Домуса,защото тогава той ви ядеше белия комунистически хляб и ви бъркаше в червените продажни гъ........пардон,джобове!!!Помним го как ставаше Шампион с вашите номера!!!Търговия с влияние,сателитни отбори,подизпълнители и съдии!!!Тогава беше най лошият!!!Но както гласи мъдрата народна поговорка,"Вълкът града си мени,но отборът никога"!!!Гришата се пренесе със своя Литекс в София!!!Сега изведнъж стана добър!!!Ами я да се върнем,към поговорката....."Вълкът града си мени,но нравът никога"!!!Гришата купува ли съдии?Нагъл ли е,като двугърба хлебарка?Дружбата му с ТИМ,никога не му е пречела да си идва със съдиите!!!Или сега може!!!Защото си от малко село,ще използвам още една народна мъдрост.....Пременил се в червено Илия,погледнал се пак в тия!!!Как според теб се е променил Гришата,от времето когато го псувахте!!!Същия е,но вие го величаете!!!Това показва,че вие сте се променили!!!А сватбата е човек,на който го пожелае!!!Домуса за вас не му дреме,защо да поръчва хикс?За едно си прав!!!Нека да победи по добрия,но искам да добавя,че е хубаво както е по правилата отборите да са съставени от по 11 футболиста!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот ShooterMan » 19 фев 2017 06:32

Разбира се, че полу-ръстът от графството Микре е вече добър след като натика пачки в гърлата на тези хорица без капка морал и достойнство :mrgreen: . Парите не миришат, но в случая с поддръжниците на НЕДОРАЗУМЕНИЕТО от Етрополе Тире София даже си и лепнат. Важно е гаврата с тях да продължава на 100% :lol: .
ПС: Киро спомена Емо Михайлов...сещам се, че направи невероятни спасявания при една наша победа над ЦСКА с 2:1 през 2013. Особено спасяването срещу Сидибе с 1 ръка беше може би спасяването на сезона. Е, сега играем с друг отбор, напълно непознат за футболната общественост, в отбора им НЯМА почти българи, т.е. - пълна АНОНИМНА енигма, но смятам, че ще се справим!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот thebully » 19 фев 2017 14:28

Излъгаха ни с две думи,живота продължава и гледаме напред,Само Черно Море :mrgreen:
HASTA DE LA VICTORIA


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта