20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот ti4a » 20 фев 2017 07:40

Абе, това беше до 70-тата мин., дотогава равностойно!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 20 фев 2017 08:32

Red_Neck написа:Къде го видяхте този... "равностоен мач"?
Кюскане и блъскане първото икогато второто ЦСКА заигра футбол, минахте в опълчение.

Педро изтърва 2 чисти и веднъж Арсенио... все сами срещу вратаря.

Айде лека, .... ;)

Новото име на Литекс е ЦСКА-София, а не ЦСКА. Изписвай правилно името на отбора! Иначе няма спор, че ЦСКА-София след 70-тата минута ни надиграха.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот Готвача » 20 фев 2017 10:56

Играхме слабо /след 70-тата мин/и закономерно загубихме.Двата гола станаха преззоната на младият бек,но и Паланков имаше голяма вина за головете.Докато Балджийски беше на терена,помагаше много на бекчето и опасностите не бяха много,но после младото започна да увисва и белята стана.Но и Мишо да беше там,ситуацията щеше да е същата.Просто отбора застаря,нямаме приемственост и имаме много къса скамейка.Все неща които си ги знаем и сме ги коментиралии многократно.На всичкото отгоре не см и домакини на Тича,което допълнително накланя везните в другата посока.Така че няма смисъл да правим трагедии,защото въпреки всичките изброени по горе неудачи сме все още в първата шестица и в борбата за КБ,така че не е толкова зле,колкото изглежда .На Костадинов му трябват мачове и то в зоната в която играе обикновено,за да трупа самочувствие и да му се получават нещата заради които все пак е повикан при мъжете.Нищо фатално не е станало,отиваме в София и се опитваме да вземем това,което изгубихме в Каварна.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 21 кръг - Славия - Черно море

Мнениеот КироВарна » 20 фев 2017 11:12

damyanov1963 написа:
КироВарна написа:Доста съм афектиран,не ми се коментира!!!Днес е неделя,може да не ходя на църква.....но се старая,поне да не псувам много!!! И без това заради днешните съдии,доста наруших основните си принципи на благоприличие......преди началото на Великденските пости!!!Не съм гледал още мача на запис с повторения,за да преценя правилно ли съм ругал реферите днес!!!Искам само с големи букви,да напиша ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО НА МАРТИН КОСТАДИНОВ !!!Днес младото момче игра страхотно!!!Желая му да продължава така!!!Личи си,че е футболист!!!Същото желая и на другите млади момчета от ЧЕРНО МОРЕ !!!

Значи първо псуваш съдиите, после преценяваш дали си бил прав :lol:
Ти си по-наред от твоите съотборници, те само си ги псуват, без да ги интересува дали са прави :)

Пиша бавно,за да можеш поне веднъж да прочетеш и разбереш,това което е написано!!!Концентрирай се и чети внимателно!!!Първо гледам мача на стадиона,защото не съм,като някои полуживи форумни дебили,които живеят в измислен свят!!!Гледането на играта,от трибуните,дава неповторими емоции и естествено реакции!!!Когато нещо ми харесва,аплодирам!!!Когато не ми харесва,изразявам недоволството си!!!Когато се прибера в къщи,гледам мача на запис,с повторения и с питиета!!!Това ми дава възможност за по точна оценка на ситуациите,при това от различни ъгли!!!Коментарът ти,че "първо псувам съдиите,после преценявам дали съм бил прав" много ми хареса!!!Когато успееш,да напишеш цяло изречение,без правописна грешка....аз го оценявам!!!За човек с твоето ниво,това е много!!!

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 530
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот 'enki' » 20 фев 2017 14:08

Много хора тук изтькват като главна причина за поражението вчера слабата ни защита. аз не сьм много сьгласен с това. до кьм 70 мин седяхме сравнително стабилно в защита с много малко изклюния. да не говорим за кадровите проблемите които имахме преди мача, а и всички знаем за ресурсите с които разполагаме. имам предвид нямаме пари, нямаме стадион, нямаме цели. та в този ред на мисли представянето ни си е повече от идеално. разбира се вчера можехме да забьркаме някой бетон и да издрапаме до хикс примерно. и кво. да щяхме сигурно да си осигурим сьс сигурност място в 6та. там пьк да разчитаме на защитна тактика срещу традиционно по/силни отбори като Левски, ЦСКА_Литекс, Лудогорец и с много кьсмет напреки сили да стигнем до 3то място. и кво. на есен в евро турнирите пьрвият по/класен сьперник ще ни разкове. това е доста кьсогледа стратегия. гонзо на няколко пьти говори в интервюта че иска да промени стила, облика, манталита на отбора, т.е. ние да водим играта и да задьржаме топката. нещо кето ще ни е много необходимо или по/скоро това ще напрви разликата, между ние евентулно да искаме 3то място и ние да се борим за 3то място.
Аз вчера видях в наше лице един отбор, който не знае и не може да вкара в нападение. Балджйииски според мен вчера игра в нападение доста слабо, пропусна доста леко най-доброто ни положение. доста лежа на терена (не мога да кажа дали е симулирал или не, надявам се второто) и като цяло има малко махленско поведение на терена. нов е, и затова бих му дал време и се надявам да изчисти играта си. при него ми харесва че има кильрски инстинкт, което е винаги добре за офанзивен играч. Та как да стане да вземем нещо от тоя мач след като не вкарваме. нашата тактика беше да се надиграваме с ЦСКА/София, което през по-голямата част от мача ние успяхме, а тяхните играчи са определено доста по-добри от нашите. този Педро с такава лекота се освобождаваше и боравеше с топката, че си мисля той далеч надхвьрля класата на нашето пьрвенство.
Абе дьлга и широка. Общо взето с две приказки, както някой друг вече спомена, за без пари ние се справяме повече от добре. ако искаме нещо повече трябват инвестиции.
За мача сьс Славия си мисля че ще ги бием.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 21 кръг Славия - Черно море

Мнениеот ShooterMan » 20 фев 2017 15:44

Нито подготовката е лоша, нито защитата ни е слаба За пореден път ще кажа - играчите над 33 години в нашия отбор не са малко и те след 70 минута НЕ играят на нивото, което са били ПРЕДИ 70 минута! Знам, че е болезнено за приемане поради простата причина, че движещата ни сила е даже на 36 години, но фактите са си факти. След 70 минута цяла есен боксувахме, боксуваме и сега. Такива са законите на природата. Гонзо трябва да ги забелязва тези неща и още 65-70 минута тези играчи трябва да бъдат заменяни с по-млади футболисти, които чакат своя шанс. Проблема е, че при нас няма средно положение - или е ветерана, или е юношата, по средата няма никой, което не е най-добрия сценарий. Ето, Костадинов не се справи по-зле от Мишо Венков, и през зоната на веков влизаха 90% от получените ни голове. Също си мисля, че след 70 минута Илиан Младши нямаше да бъде по-зле от Жоро. Такива смени за просто задължителни....губим ценъра, влизаме под преса, получаваме голове...лесно е за обяснение, не е случайно това, че инкасираме много попадения след 1 час игра...колко мача загубихме пък след 80 минута? Срещу Славия трябва да си оплетем кошницата рано-рано...те са много млади, ние имаме стари пушки...но като дойде време за смени - ТРЯБВА да се правят адекватните смени...защото иначе тези младите кьорпета в бяло само с въздух повече ще ни нашарят задниците :!:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Sole » 20 фев 2017 20:22

След първия пролетен кръг за съжаление обстоятелствата и фактите показват ,че вървим твърдо към OUT от първата 6-ца:
1.Слаба зимна подготовка с оглед провалените контроли и спаринги само с аматьори. 2.Слаба селекция -предвид,че не се надгради, а напротив точно обратното,сега отборът е по слаб отколкото есента.Имайки предвид,че не бяха привлечени равностойни заместници най вече на напусналите Чанович,Коварж и Секо . 3.Беше ясно,че с Бакари и Кузма в нападение нещата не вървят, но не се направи опит за привличане на добър център нападател. 4.За капак тръгваме без две основни фигури в защитата : Пл.Николов и Венков. 5.Дори и всичко друго в течение на първенството да се изглади,то вратарския пост си издиша. 7.И не на последно място всички останали конкуренти за топ 6/Хибрида,Берое,Локо Пд,Ботев,Дунав/направиха по добра селекция от нас. 8.Не е излишно е да прибавим и,че до края на първенството няма да имаме домакински мачове.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 20 кръг - Черно море - ЦСКА-София 19.02/12.30

Мнениеот Vladislav » 21 фев 2017 09:47

Загубихме защото не отбелязахме първи гол и защото след 65-70 минута физически бяхме отчайващо зле. Онези вероятно имат по- качествени футболисти и това е нормално при положение че са с пари. Да се правят заключения за вратаря след този мач е абсурдно. Не знам какво можеше да направи и при двата гола. Аз лично съм доволен как стоя отбора до 70 минута. Вероятно ако опитните ни футболисти бяха на терена можеше да затворим и да понакъсаме играта и да додрапаме до 0:0. Както и да е- нищо фатално не се е случило,с една точка или без нея- все тая.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта