18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот КироВарна » 14 дек 2016 10:50

tipin написа:
КироВарна написа:
forever bluet написа:Реакцийте ви само доказват,колко съм прав. Фен клуб на Морето в София има ли? За Варна знам ,че на Левски са няколко. Иначе,колко сте,какви сте сами си отговорете. Пребройте се колко сте форумците,вижте търпите ли чуждо мнение и как се отнасяте вие и админите ви към всички . Но ваша си работа. Въпрос на ниво. Все пак 1-2 признаха,че дузпи има :). С какво точно провокирам,г-да ..........? Че изказвам различно от мнението ви за мача ли? Да,дузпи имаше и факта че Съдията го отнесе жестоко от СК го доказва. Иначе да ви дразни човек няма смисъл ,вие сами си палите :).

Всеки път,след като прочета твое мнение,си спомням тъжната сентенция,че глупакът е като покойник!!!На него му е все едно,тежко е за околните!!!С моя златен и изключително добронамерен характер,нямам никакво намерение да се заяждам с твоята скромна персона!!!Искам само да изразя,най искрените си съболезнования на хората,които са около теб!!! Относно мача,всеки има право на мнение!!!Пищенето на столичния коментатор,ме втрещи!!!Никога,коментатор не е плакал толкова за каквато и да е ситуация!!!Тоя мамин сладък,рева сякаш са го лишили от наследство!!!Или му беше мъчно за третото място на Етрополе!!!Ако ги е толкова грижа за Дунав,защо не плакаха,когато ги резнаха срещу Верея!?На стадиона никакви дузпи не видях!!!Адекватно и ясно повторение,на претенциите за ръка на МИХАИЛ ВЕНКОВ също не видях!!!Обикновено в такива случаи,коментаторът казва"Да се доверим на съдията!!!"Този път,неясно защо нищо подобно не чухме!!!При втората ситуация играчът не притежава топката при сблъсъка с нашия!!!Тогава,защо това да е дузпа?Както всеки селски губещ отбор русенци хукнаха да падат в наказателното ни поле за дузпа в последните минути!!!Ако не им свирят,поне ще има с какво да се оправдават!!!Е,не им свириха дузпа.....сега нека се оправдават!!!


Подкрепям! Никаква дузпа!
И Гонзо така казва!
Тези варненци, казващи че има 2 дузпи не милеят за отбора си.

Само не мога да разбера, защо Венков спря да играе и стоя като наакан десетина секунди, след като дори не докосна топката с ръка?

Малко по горе,изразих мнение,че не се вижда при повторенията какво се случва с топката и ръката на МИХАИЛ ВЕНКОВ!!!Камерите на стадиона са малко и са доста далече от това положение!!!Или не е така?За разлика от някои коментиращи ситуацията,както винаги бях и на стадиона!!!Не видях нито отклоняване на топката,нито пък МИШО да е спрял да играе!!!Интересно ти как ги видя тези десетина секунди?Камерата да не би да следи специално за теб само ВЕНКОВ?Не мога да разбера,що за глупости измислят всякакви шушумиги като теб?Ако с подобни доказателства искаш да ме убедиш,че има дузпа.......да ти имам критериите!!!Ти защо не станеш съдия?Можеш да твориш и фантазираш на терена,не по зле от некадърните български рефери!!!

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 14 дек 2016 17:44

Киро, за ръката на Венков наистина нямаше камера с много добър изглед, но траекторията на топката беше такава все едно се е отбила в ръката му, а и самата ръка беше далеч от тялото. За второто положение, Юлиан Ненов пусна топката пред себе си в наказателното поле, след което бе спънат. Ако не беше повален, можеше да продължи включването си в атака. Всеки има право на мнение, аз така ги видях нещата.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот greenpeak » 14 дек 2016 18:11

nitro77 написа:Киро, за ръката на Венков наистина нямаше камера с много добър изглед, но траекторията на топката беше такава все едно се е отбила в ръката му, а и самата ръка беше далеч от тялото. За второто положение, Юлиан Ненов пусна топката пред себе си в наказателното поле, след което бе спънат. Ако не беше повален, можеше да продължи включването си в атака. Всеки има право на мнение, аз така ги видях нещата.


На кой му пука за тъпото ти мнение!!! :mrgreen:
Покажи ми, ръката на Ванков да я видя на видео.
Няма игра с ръка, никаква!!!
Ако имаше ръка, топката щеше да се отклони. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот Готвача » 14 дек 2016 18:11

nitro77 написа:Киро, за ръката на Венков наистина нямаше камера с много добър изглед, но траекторията на топката беше такава все едно се е отбила в ръката му, а и самата ръка беше далеч от тялото. За второто положение, Юлиан Ненов пусна топката пред себе си в наказателното поле, след което бе спънат. Ако не беше повален, можеше да продължи включването си в атака. Всеки има право на мнение, аз така ги видях нещата.

Виж сега колега,смяната на траекторията може и да е дошла след удар в чепа на Мишо.Кой знае?След като не се вижда добре,можем само да гадаем.А за паданетоо на вашият след като подаде топката...ами той така я отигра и топката пое в такава посока,че 5 минути да беше стоял на крака,нямаше да може да се срещне с нея.Какти да е,минало-заминало.Ти кажи няколко думи за поредното клане срещу нас и нереването на Гонзо след мача.Но сте в правото си да искате смяна на комисии,съдии и шефове,успех в което.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 14 дек 2016 18:32

greenpeak написа:
nitro77 написа:Киро, за ръката на Венков наистина нямаше камера с много добър изглед, но траекторията на топката беше такава все едно се е отбила в ръката му, а и самата ръка беше далеч от тялото. За второто положение, Юлиан Ненов пусна топката пред себе си в наказателното поле, след което бе спънат. Ако не беше повален, можеше да продължи включването си в атака. Всеки има право на мнение, аз така ги видях нещата.


На кой му пука за тъпото ти мнение!!! :mrgreen:
Покажи ми, ръката на Ванков да я видя на видео.
Няма игра с ръка, никаква!!!
Ако имаше ръка, топката щеше да се отклони. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Топката СЕ отклони. Изгледай пак видеото, ако трябва махни си зелените очила. 8-)

Готвача написа:Виж сега колега,смяната на траекторията може и да е дошла след удар в чепа на Мишо.Кой знае?След като не се вижда добре,можем само да гадаем.А за паданетоо на вашият след като подаде топката...ами той така я отигра и топката пое в такава посока,че 5 минути да беше стоял на крака,нямаше да може да се срещне с нея.Какти да е,минало-заминало.Ти кажи няколко думи за поредното клане срещу нас и нереването на Гонзо след мача.Но сте в правото си да искате смяна на комисии,съдии и шефове,успех в което.

Не съм гледал мача ви, но поздравления за спечелената точка. От съдиийството на Никола Попов имаме доста неприятни спомени и определено заслужава да бъде включен в "черния списък" на инициативата на феновете. Гонзо може и да не е ревал, но нахлу на терена и като нищо може да отнесе някоя санкция по доклад. От БФС само търсят за какво да се хванат, особено срещу отбори, различни от първите три във временното класиране.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот Vladislav » 14 дек 2016 18:46

nitro77 написа:
greenpeak написа:
nitro77 написа:Киро, за ръката на Венков наистина нямаше камера с много добър изглед, но траекторията на топката беше такава все едно се е отбила в ръката му, а и самата ръка беше далеч от тялото. За второто положение, Юлиан Ненов пусна топката пред себе си в наказателното поле, след което бе спънат. Ако не беше повален, можеше да продължи включването си в атака. Всеки има право на мнение, аз така ги видях нещата.


На кой му пука за тъпото ти мнение!!! :mrgreen:
Покажи ми, ръката на Ванков да я видя на видео.
Няма игра с ръка, никаква!!!
Ако имаше ръка, топката щеше да се отклони. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Топката СЕ отклони. Изгледай пак видеото, ако трябва махни си зелените очила. 8-)

Готвача написа:Виж сега колега,смяната на траекторията може и да е дошла след удар в чепа на Мишо.Кой знае?След като не се вижда добре,можем само да гадаем.А за паданетоо на вашият след като подаде топката...ами той така я отигра и топката пое в такава посока,че 5 минути да беше стоял на крака,нямаше да може да се срещне с нея.Какти да е,минало-заминало.Ти кажи няколко думи за поредното клане срещу нас и нереването на Гонзо след мача.Но сте в правото си да искате смяна на комисии,съдии и шефове,успех в което.

Не съм гледал мача ви, но поздравления за спечелената точка. От съдиийството на Никола Попов имаме доста неприятни спомени и определено заслужава да бъде включен в "черния списък" на инициативата на феновете. Гонзо може и да не е ревал, но нахлу на терена и като нищо може да отнесе някоя санкция по доклад. От БФС само търсят за какво да се хванат, особено срещу отбори, различни от първите три във временното класиране.

Уж не си гледал а пък Гонзо нахлул на терена. Че вече го и наказа.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 14 дек 2016 19:35

Vladislav написа:Уж не си гледал а пък Гонзо нахлул на терена. Че вече го и наказа.

Гледах репортажа в гонг.бг. И не съм го наказал, просто изразявам мнение как биха процедирали от БФС срещу отбори като нашия. Веселин Великов отнесе три мача само защото казал нещо накриво на съдията, без да навлиза в игрището. Ако за Черно море и Гонзо има друг аршин, моля за извинение. Не съм разбрал. :oops:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот ogrizko » 14 дек 2016 19:41

nitro77 написа:
Vladislav написа:Уж не си гледал а пък Гонзо нахлул на терена. Че вече го и наказа.

Гледах репортажа в гонг.бг. И не съм го наказал, просто изразявам мнение как биха процедирали от БФС срещу отбори като нашия. Веселин Великов отнесе три мача само защото казал нещо накриво на съдията, без да навлиза в игрището. Ако за Черно море и Гонзо има друг аршин, моля за извинение. Не съм разбрал. :oops:

Естествено, че не си разбрал ..ти ако си на мястото на тия дето наказват - от Веселин Великов ли ще те е страх повече, или от Гонзо ако трябва да ги наказваш? Най-много 1 мач ...а иначе може и 5 да заслужава, ама на кой му стиска да накаже Гонзо, а? :twisted: :twisted:
Изображение

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот КироВарна » 14 дек 2016 20:42

nitro77 написа:Киро, за ръката на Венков наистина нямаше камера с много добър изглед, но траекторията на топката беше такава все едно се е отбила в ръката му, а и самата ръка беше далеч от тялото. За второто положение, Юлиан Ненов пусна топката пред себе си в наказателното поле, след което бе спънат. Ако не беше повален, можеше да продължи включването си в атака. Всеки има право на мнение, аз така ги видях нещата.

Уважавам мнението ти,както и правото ти да си го изкажеш!!!Аз постоянно негодувам,срещу всякакви съдийски тесли и аванти,които както прекрасно знаем са ежедневие в БЪЛГАРИЯ!!!Но според мен,те са с постоянна посока....и облагодетелстват определени отбори!!!Донякъде,дори се радвам на сливането на Литекс и Етрополе,защото привилегированите отбори останаха с един по малко!!!Не вярвам да смяташ,че ЧЕРНО МОРЕ е от тимовете чакащи покровителство свише!!!Ситуациите в Каварна ги виждаш различно от нас,защото си фен на Дунав!!!Но това не е гаранция,че си прав!!!Призоваваш да си свалим зелените очила!!!Казвал съм го и го повтарям:Аз съм се родил със зелени очила!!!Защо обаче мислиш,че твоите очи са по обективни от нашите?Защо не допускаш,че и ти гледаш ситуацията през своите очила?Няма нищо странно в това!!!Във всеки мач има подобни спорове!!!Едните ги боли,защото са загубили и смятат,че след като не са играли нищо цял мач......не би било зле да им дадат дузпа в края и да се отърват!!!Но не е честно и не е справедливо!!!И въпреки това,ако има нарушение.....нека се отсъди дузпа,или каквото се полага по правилник!!!Дори да спорим до 2017 година,нищо няма да решим!!!Затова аз повдигнах въпроса за малкото камери!!!Удар на топката в ръката не се вижда!!!Ама променила се била траекторията на топката,както ти се струва!!!Ми тя тази траектория се променя във всеки мач,по няколко хиляди пъти!!!Но дузпа е само когато се удари в ръката!!!А подобно нещо не се вижда!!!За какво спорим тогава!!!Виждам,че ви режат и че ви изтикват от шестицата,но ние не сме виновни за това!!!На нас не ни пречите,даже напротив!!!Ние се радваме,че напоследък има повече отбори от североизтока!!!По близо сте и ни е по възможно да си гледаме мачовете на живо!!!Когато ни бихте в Разград,ние имахме претенции към това,че при половин празен стадион бяхме натикани в отвратителната клетка!!!Освен това вашите билети бяха по 5 лв а за нас по 10!!!В зверилника!!!Това са претенции!!!Доказани претенции!!!Вие дойдохте в Каварна и си купихте билети по 4 лв.Може да не си бил там и да не знаеш,но е факт!!!Това е нагледен пример за отношението ви към нас и за нашето към вас!!!Останалото е футбол!!!В Разград ни надиграхте и го приехме!!!В Каварна ви надиграхме.....и се разпищяхте!!!Когато нас ни режат,което е същото като при вас,защото и ние заплашваме бронза на "тирето"......ние не пищим!!!
Последна промяна от КироВарна на 15 дек 2016 09:39, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 14 дек 2016 21:52

Киро, съгласен съм, че първото полувреме ни надиграхте и отървахме разгром. Резултатът спокойно можеше да е поне 3:0 на почивката. Второто взехме инициативата и някъде след 60-65 минута ви натикахме във вашето поле и както написа един от вашите, изравнителният гол се печеше. Кулминацията бяха спорните положения и още едно около минута след тях, при което Коварж се справи блестящо на два пъти. Така че, по съм съгласен с формулировка за поделено надмощие през двете полувремена и повече изпуснати положения от ваша страна, отколкото за тотално надмощие на Черно море. Повтарям - такова имаше, но само през първото полувреме.
Темата за цената на билетите я дъвкахме достатъчно преди 3-4 месеца. Искам само да отбележа, че ние като фенове бяхме категорично против двойната цена и предупреждавахме ръководството за санкциите, които ги заплашват. Решението на БФС по този казус заслужава само адмирации, въпреки че беше в наш ущърб. Успех на Черно море в първенството и дано поне вие натриете носа на гнусното ГМО-изчадие! :geek:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта