18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот КироВарна » 15 дек 2016 10:12

nitro77 написа:Киро, съгласен съм, че първото полувреме ни надиграхте и отървахме разгром. Резултатът спокойно можеше да е поне 3:0 на почивката. Второто взехме инициативата и някъде след 60-65 минута ви натикахме във вашето поле и както написа един от вашите, изравнителният гол се печеше. Кулминацията бяха спорните положения и още едно около минута след тях, при което Коварж се справи блестящо на два пъти. Така че, по съм съгласен с формулировка за поделено надмощие през двете полувремена и повече изпуснати положения от ваша страна, отколкото за тотално надмощие на Черно море. Повтарям - такова имаше, но само през първото полувреме.
Темата за цената на билетите я дъвкахме достатъчно преди 3-4 месеца. Искам само да отбележа, че ние като фенове бяхме категорично против двойната цена и предупреждавахме ръководството за санкциите, които ги заплашват. Решението на БФС по този казус заслужава само адмирации, въпреки че беше в наш ущърб. Успех на Черно море в първенството и дано поне вие натриете носа на гнусното ГМО-изчадие! :geek:

Съгласен съм,че след 65-та минута ни понатиснахте.....но ГОНЗО,често прави така!!!Пък и не само той!!!Много треньори като поведат,дръпват своите малко по назад!!!На това му викат,затваряне на мача!!!На мен не ми харесва,но е често прилагана тактика!!!Треньорите не искат да допускат рискове за изравняване,макар че е доста рисковано,да каниш противника в наказателното си поле!!!Играчите на губещия отбор се ентусиазират,но и често прибързват!!!Хвърлят се на "рибки" и се надяват да получат дузпа,че минутите текат....и мачът свършва!!!Търсят всеки повод да изнервят съдията,който по принцип в БЪЛГАРИЯ е аланкат!!!Когато софийския коментатор,който също не е цвете,реши да налее масло в огъня....нещата стават съвсем объркани!!!Всеки естествено гледа от своята камбанария и защищава своя интерес!!!Съдията и коментатора също за жалост не са безпристрастни и служат на някого!!!Аз само казвам,че ЧЕРНО МОРЕ не печели мачовете си с нечия помощ!!!Доказателства за това има безброй и ние няма от какво да се срамуваме!!!Защото всеки варненец би се срамувал,от нечестно спечелен мач или приз!!!На някои цялата им история е такава,но......шопската психика е нещо сложно!!!За тях няма разлика дали ги плюят,или дъжд вали!!!При нас не е така!!!Ако видим,че ни помагат,сами ще се развикаме!!!След като не виждам нищо на 100% обаче,как да кажа че съм видял!?Гордея се,че политиката на нашия клуб е винаги честна и достойна!!!Знаеш кои са ни собствениците и знаеш,че ако решат,съдии и журналисти ще забравят за Левски,тирето и Лудогорец......и ще правят всичко възможно,да ни се харесат!!!Никога подобно нещо не се е случвало и няма да се случи!!!А грешки понякога стават!!!Аз не знам имало ли е удар на топката в ръката на МИШО!!!Знам само,че съдията беше там и не свири!!!Там беше и съдията зад вратата!!!Той също не реагира!!!На камерите нерегламентирано съприкосновение не се вижда!!!Е как да кажа,че има дузпа?Само защото,някакво хамаво софийско коментаторче,пищи от телевизора ли?Ами по добре да изключа телевизора и да реша въпроса!!!Надявам се че ме разбираш!!!Нямам нищо против Дунав Рс и ви желая успех!!!Също така и весели празници!!!

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 15 дек 2016 21:09

Няма проблем, Киро. Морето винаги са ми били симпатичен отбор, тъй като са един от най-силните отбори от "провинцията" и се опъват здраво на Левски, ЦСКА и отскоро и на Лудогорец (който дори не е "провинциален", а по-скоро чуждестранен). И нашите претенции нямат за цел да намекнат, че победата ви е незаслужена или че имате някаква уговорка със съдийската бригада. Просто в някои мачове ни режат доста фрапиращо, лишиха ни от публика точно за очаквания първи домакински мач в Русе и тези спорни ситуации бяха кулминацията на натрупалото се в нас, феновете на Дунав, напрежение и недоволство. Мачът мина и замина, резултатът е такъв какъвто е, няма смисъл повече да спорим. Успех занапред и се надявам през април и май да изиграем поне още два мача помежду си, вече в собствените си градове. :)

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот Vladislav » 15 дек 2016 21:21

За какво са ви лишили от публика? Убягнала ми е тази работа. Тя на Дунав публиката е кротка, какво толкова сте сторили? Аааа, и утре успех срещу Микрето с Тирето!

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот nitro77 » 16 дек 2016 00:59

Vladislav написа:За какво са ви лишили от публика? Убягнала ми е тази работа. Тя на Дунав публиката е кротка, какво толкова сте сторили? Аааа, и утре успех срещу Микрето с Тирето!

[offtopic]Според формулировката на БФС сме "иницирали масов бой с противниковия отбор". Всъщност става въпрос за няколко разменени удара през оградата на сектора за гости между наши и фенове на Горна Оряховица. В същото време на "Армията" изстреляха факли по Спас Русев и раниха тежко полицай с предмет, за което получиха само частично затваряне на сектор. Феновете на Берое се сбиха с охранителите на "Лаута" и също бяха наказани само частично. А в нашия случай няма пострадал човек, даже няма и реално сбиване, а наказанието е затваряне на целия стадион. Може би съм пристрастен, кажете вие като неутрални наблюдатели как преценявате наказанието ни, сравнено с другите два случая?[/offtopic]

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот Готвача » 16 дек 2016 01:27

nitro77 написа:
Vladislav написа:За какво са ви лишили от публика? Убягнала ми е тази работа. Тя на Дунав публиката е кротка, какво толкова сте сторили? Аааа, и утре успех срещу Микрето с Тирето!

[offtopic]Според формулировката на БФС сме "иницирали масов бой с противниковия отбор". Всъщност става въпрос за няколко разменени удара през оградата на сектора за гости между наши и фенове на Горна Оряховица. В същото време на "Армията" изстреляха факли по Спас Русев и раниха тежко полицай с предмет, за което получиха само частично затваряне на сектор. Феновете на Берое се сбиха с охранителите на "Лаута" и също бяха наказани само частично. А в нашия случай няма пострадал човек, даже няма и реално сбиване, а наказанието е затваряне на целия стадион. Може би съм пристрастен, кажете вие като неутрални наблюдатели как преценявате наказанието ни, сравнено с другите два случая?[/offtopic]

Ами ти сам си напипал проблема.Просто не сте "правилен" отбор от "правилно" място.Ако гледаме правилниците в последните години,трябваше няколко пъти да разкарат от групата и сини и червени.Но не би!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Мнениеот КироВарна » 16 дек 2016 15:40

nitro77 написа:Няма проблем, Киро. Морето винаги са ми били симпатичен отбор, тъй като са един от най-силните отбори от "провинцията" и се опъват здраво на Левски, ЦСКА и отскоро и на Лудогорец (който дори не е "провинциален", а по-скоро чуждестранен). И нашите претенции нямат за цел да намекнат, че победата ви е незаслужена или че имате някаква уговорка със съдийската бригада. Просто в някои мачове ни режат доста фрапиращо, лишиха ни от публика точно за очаквания първи домакински мач в Русе и тези спорни ситуации бяха кулминацията на натрупалото се в нас, феновете на Дунав, напрежение и недоволство. Мачът мина и замина, резултатът е такъв какъвто е, няма смисъл повече да спорим. Успех занапред и се надявам през април и май да изиграем поне още два мача помежду си, вече в собствените си градове. :)

Всички нормални хора в БЪЛГАРИЯ виждат,че ви режат кански!!!Сега точно ви гледам мача с "тирето" и ви стискам палци!!!Пак аванти за ловешките софиянци,недаден ЧК за Китанов,дузпа макар,че топката не е в краката на Пр.Йорданов...такива борби има при всяко центриране в пеналта,но дузпи се свирят само за софийските отбори!!!Срещу Верея ви убиха ритуално!!!Всичко това е както казва,моят приятел Готвача,че не сте правилният отбор,на правилното място!!!Не сте поканени и не сте желани в първата шестица!!!За съжаление в БЪЛГАРИЯ играта на отбора,не е решаващ фактор за класирането!!!Може да сте българския Лестър,но тук не е Англия!!!СОРИ!!!Сори за целия роден футбол,който освен,че е слаб,е и нечестен!!!И да не ми говорят,че някакъв Перукан е виновен!!!Винаги е било така и за съжаление,май винаги така ще бъде!!!Лично моето мнение е,че Дунав играе много добър футбол с български футболисти!!!Олицетворение на нашата обща българска мечта!!!Но това вместо да се поощрява,се задушава!!!Не искам да съм лош пророк,но сега ще опитат да ви отмъкнат и основни футболисти!!!Както е прието у нас!!!Желая ви успех и дано напролет да играем с вас в първата шестица!!!Естествено на своите стадиони,защото при нас малко мирише работата!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта