17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот КироВарна » 03 дек 2016 10:02

Загубихме важен мач и естествено на всички ни е тежко!!!Но плюнките,които се сипят върху играчите в подобни случаи,едва ли помагат за ефективното вдигане на тези момчета......от които ще очакваме следващият път да играят по добре!!!Разбирам,че всяка загуба стресира и всеки изживява стреса по свой си начин!!!Аз например,след загуба слизам в мазата да преточа зелето!!!Хем на жена си се подмазвам,хем избягвам глупостите,които човек говори в състояние на афект!!!В празното тъмно мазе,мога да викам,да псувам според ситуацията,но само аз се чувам!!!Не обиждам никого и не сравнявам със земята хора,които вчера съм величал!!!И които дай Боже,пак ще величая!!!Защото този мач свърши и идва следващия!!!А следващият мач винаги е най важен!!!Отборът е това което е.....и ние много добре го знаем!!!При други треньори с физкултурнически и миши наклонности,мрънкащите мрънкаха.....че пред отбора не са поставени цели!!!Е сега цел има и тя е влизане в шестицата!!!С наличните сили,всички знаем че това е реална цел!!!Отборът я изпълнява и на моменти,както се казваше по времето на Тато,дори я преизпълнява!!!ГОНЗО защото е непримирим и има голям хъс,обяви и апетити към третото място!!!Това е прекрасно,но не бива и съвсем да се пренавиваме!!!Знаем,че пейката е къса и ни трябват попълнения!!!Ако това стане и ако новите паснат към отбора.....можем да мислим за тройки и Европейски турнири!!!Сега сме на гол ентусиазъм и късмет!!!В Пловдив късметът ни изневери,защото реалния резултат беше равният!!!Но не би!!!Играхме лошо през второто полувреме и загубихме,но това не е единственото ни слабо полувреме!!!Както се казва в популярното клише"Това е футболът"!!!През първото бяхме по добри и тогава,ако бяхме вкарали......и ако бяхме били,едва ли някой щеше да упреква играчите във всички световни грехове!!!Затова,по добре да помислим как да сме повече следващият път в Каварна!!!Аз пак се разбъбрих и написах дебел ферман.....ще прощавате!!!Отивам да си точа зелето!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот yavorescu » 03 дек 2016 10:10

Няма от какво да се срамуваме. Мачът си беше равностоен, даже имахме и повече положения. Вятърът беше убийствен (особено второто полувреме) и голяма част от грешките се дължат на него. Гадно е, когато губиш, без да си заслужил, но какво да се прави. Харесва ми, че напоследък не излизаме като мишленца когато гостуваме. Остават 2 мача, които трябва да изиграем на макс.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот blue avalanche » 03 дек 2016 11:18

yavorescu написа:Няма от какво да се срамуваме. Мачът си беше равностоен, даже имахме и повече положения. Вятърът беше убийствен (особено второто полувреме) и голяма част от грешките се дължат на него. Гадно е, когато губиш, без да си заслужил, но какво да се прави. Харесва ми, че напоследък не излизаме като мишленца когато гостуваме. Остават 2 мача, които трябва да изиграем на макс.

Вятърът не духаше ли и за Локо???
Това,че Кики беше оставен абсолютно сам на границата на нак.поле ,за да се прицели и стреля, какво общо има с вятъра?

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот КироВарна » 03 дек 2016 12:36

blue avalanche написа:
yavorescu написа:Няма от какво да се срамуваме. Мачът си беше равностоен, даже имахме и повече положения. Вятърът беше убийствен (особено второто полувреме) и голяма част от грешките се дължат на него. Гадно е, когато губиш, без да си заслужил, но какво да се прави. Харесва ми, че напоследък не излизаме като мишленца когато гостуваме. Остават 2 мача, които трябва да изиграем на макс.

Вятърът не духаше ли и за Локо???
Това,че Кики беше оставен абсолютно сам на границата на нак.поле ,за да се прицели и стреля, какво общо има с вятъра?

Вятърът духаше едно полувреме за ЧЕРНО МОРЕ и едно полувреме за Локомотив!!!Мачът както винаги между двата отбора,беше изигран честно!!!Има победители и победени!!!Ние загубихме и поздравяваме победителите!!!При вас обаче нещата не стоят така!!!Вие никого не поздравявате,когато загубите,защото сте долни.....и никой не ви поздравява,защото сте безчестни!!!А относно вятъра.....той откъдето и да дойде,все ви духа под опашките!!!С вечните си грандомански изцепки,които гоните с всички непозволени средства и разни "други начини".....сте вечно втори!!!А цяла БЪЛГАРИЯ се радва на красивата родна картинка,как бурен вятър развява г....ди опашки!!!
Последна промяна от КироВарна на 03 дек 2016 18:56, променено общо 1 път.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот guglata » 03 дек 2016 13:13

Честно казано аз съм много доволен според очакванията си от този сезон, след канските кольови мъки направо се представяме супер, дори с проблясъците на хубава игра футбол. Мача беше типичен за нашето първенство и както го загубихме така можеше и да го спечелим, просто късмет. Надеждата ми остава, че с наближаване на крайния срок на пускането в експлоатация на стадион Варна, собствениците ще се постараят да се изгради и силен отбор, който ще му приляга новия стадион и целите ще са съвсем различни.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Iceberg » 03 дек 2016 15:02

guglata написа:Честно казано аз съм много доволен според очакванията си от този сезон, след канските кольови мъки направо се представяме супер, дори с проблясъците на хубава игра футбол. Мача беше типичен за нашето първенство и както го загубихме така можеше и да го спечелим, просто късмет. Надеждата ми остава, че с наближаване на крайния срок на пускането в експлоатация на стадион Варна, собствениците ще се постараят да се изгради и силен отбор, който ще му приляга новия стадион и целите ще са съвсем различни.


+1. Абсолютно! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот ShooterMan » 03 дек 2016 16:48

Не ще и дума, перфектна есен! Особено на фона на миналогодишната пародия есента и тоталната катасрофа от пролетта. Най-тежкия, но и най-важния мач за цялата есен го спечелихме в Подуене и сезона продължава, а не да му хлопваме мандалото още ноември. Малко селекция, ЗАВРЪЩАНЕ на Тича, Финал за Купата и 4-то място на пролет 8-)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот zeleno-beliya » 03 дек 2016 17:29

ShooterMan написа:Не ще и дума, перфектна есен! Особено на фона на миналогодишната пародия есента и тоталната катасрофа от пролетта. Най-тежкия, но и най-важния мач за цялата есен го спечелихме в Подуене и сезона продължава, а не да му хлопваме мандалото още ноември. Малко селекция, ЗАВРЪЩАНЕ на Тича, Финал за Купата и 4-то място на пролет 8-)



За съжаление едва ли ще има завръщане на Тича в близките години. Дано довършат стадиона в Балчик, че да домакинстваме там. Поне е по близо.

На линия
Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Vladislav » 03 дек 2016 18:24

Да, това е най- лошото. За съжаление това първенство, а и цялото следващо няма да играем във Варна. Жалка история, но това е действителността.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Sole » 03 дек 2016 19:05

Vladislav написа:Да, това е най- лошото. За съжаление това първенство, а и цялото следващо няма да играем във Варна. Жалка история, но това е действителността.

Ако е вярно,че държавата ще си прибере парите отпуснати за ремонт при положение,че ремонтът не започне до края на годината--то ремонт на Тича няма да има! А, за ст.Варна пари има само за грубия строеж.Така,че никой не знае след колко години отборът ще се завърне във Варна. :oops:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Vladislav и 33 госта