16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Мнениеот Onq » 30 ное 2016 08:41

forever bluet написа:
blue_lagoon_1914 написа:Жалко за Горна. Изпуснаха един слаб отбор. Просто Джоман трябваше да вкара и втория подарък от дядото Илиев и мача свършваше. Е ясно е че тогава щеше да падне рев не за 3 дузпи,а поне за 7 ,но за тук това е нормално ;).

Аааа тука не съм съгласен с теб ;)! Съдията реши мача,времето също! Трябваше да даде 4 те дузпи и да изгони по същия критерий,като в 80-та минута още поне 3-ма от Локото! Това да не е ръгби? Ритаха като коне тези и Съдията ги подпираше. А за дузпите нямам думи! Няма такова рязане. Това си е тенденция срещу Морето . Ако не ги режат съдийте няма кой да ги бие. И за какъв хикс говорим ,като вратаря им сам си вкара гол? 2-0 си е реалния резултат! Аман от разбирачи!!!


И на теб успех, мило! Дано спечелите титла и купа!

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: 16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Мнениеот forever bluet » 30 ное 2016 08:45

зеления написа:
KellyB написа:Локомотив ГО дърпа нагоре. Х или 2 според мен.


Хахаха. Или си пълен профан във футбола, или си абсолютен веселяк. :lol: :lol: :lol:

Този пък Кели Би,как не е баннат. С прогнозата си дръпнал дявола за опашката. Ама само единия знак позна!
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Мнениеот Кролик » 30 ное 2016 09:46

Победата беше изцяло в краката на момчетата, в частност на Бакари и вратаря ни. Стига сте ревали за този съдия. Той ли накара Коварж да прави глупости пред вратата ни ? Той ли кара Илиев и той да връща рисково към нашата врата ? Той ли накара Бакари да пропуска ?
Много надценявате Гонзи и отбора ни. С тази къса скамейка и липса на резерви на основни позиции, в нормално първенство щяхме да сме в зоната на изпадащите.
Не разбирам и защо подценявате Локо Горна ? Тези ни притискаха през целия мач.
Според мен стана хубав мач с резонен резултат.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Мнениеот yavorescu » 30 ное 2016 10:11

Средната възраст на титулярния ни състав е 29.4 години, сигурно най-високата от всички отбори в първенството. Не можем да очакваме едни и същи хора да поддържат високо ниво при толкова сгъстен цикъл. Кузма е страшно неефективен, а Бакари е по-скоро австралопитек, отколкото футболист. Гонзо няма абсолютно никакво доверие на някои играчи (Малик, Романов, донякъде Дани) и всички юноши, което прави скамейката ни изключително къса. Основните футболисти се чувстват сигурни за титулярните си места, а на резервите им е ясно, че нямат никакъв шанс да се доберат до стартовия състав. Липсата на конкуренция, в комбинация с натрупаната умора и отсъствието на типичен атакуващ халф водят до очакваното колебливо представяне.

Локо ГО бяха трагични при тъпана Червенков, сега са съвсем друг отбор. Аз не видях подценяване, просто еднообразни атаки, които за противника бяха лесно предвидими. Равенството е резонно, има и такива мачове. През първото полувреме вратаря им не направи нито едно спасяване. Тръгнахме да гоним дивото, след като ни вкараха най-смешния гол. По-добре да се вгледаме в истинските причини, вместо да се оправдаваме със съдията. Набухай им 3-4 гола, пък нека съдията свири слабо...

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Мнениеот guglata » 30 ное 2016 11:42

Съдията, че ни поряза с минимум две дузпи е ясно, щом и пристрастните коментатори го казаха, но големият ни проблем е че играем само с един и същ състав, резервите като се наложи да влязат са загубили игрови ритъм и трудно успяват да покажат качества. Не е нормално да играеш с 11 твърди титуляри и да очакваш постоянство, особено като има сгъстен цикъл от мачове и средната им възраст е 30 години. За всеки пост трябва да има двама които да се борят със зъби и нокти да играят.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Мнениеот Clarion » 30 ное 2016 12:11

Съдята ни поряза с едно огромно мотане и протакане на изпълнението на всяко едно нарушение!!! Според мене трябва да си поседи тази събота и неделя пред телевизроа и да гледа, задължително с хронометър в ръка, за колко време се изпълнява пряк свободен удар в Англия, Германия, Испания, ...
Иначе коментара ми за мача ... а бе не беше чак толкова студено на стадиона ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Мнениеот КироВарна » 01 дек 2016 00:26

forever bluet написа:
blue_lagoon_1914 написа:Жалко за Горна. Изпуснаха един слаб отбор. Просто Джоман трябваше да вкара и втория подарък от дядото Илиев и мача свършваше. Е ясно е че тогава щеше да падне рев не за 3 дузпи,а поне за 7 ,но за тук това е нормално ;).

Аааа тука не съм съгласен! Съдията реши мача,времето също! Трябваше да даде 4 те дузпи и да изгони по същия критерий,като в 80-та минута още поне 3-ма от Локото! Това да не е ръгби? Ритаха като коне тези и Съдията ги подпираше. А за дузпите нямам думи! Няма такова рязане. Това си е тенденция срещу Морето . Ако не ги режат съдийте няма кой да ги бие. И за какъв хикс говорим ,като вратаря им сам си вкара гол? 2-0 си е реалния резултат! Аман от разбирачи!!!

Не ми хареса мача,защото играхме доста вяло през първото полувреме и съвсем неефективно през второто!!!Съдията не ми харесва от много години,защото е пълен смешник и подлога на който го пожелае!!!Не ми харесва,че трябва да ходя до Каварна в пек и в студ!!!Особено в студ....но винаги съм там!!!Не ми харесва,че първенството се провежда само за да могат Чорбар Етрополе да станат трети,а вечно вторите.....да станат някога първи!!!Вие двамата сини,обаче много ми харесвате!!!Възхитен съм от това,че вместо да си гледате и подкрепяте обора.....вие гледате моя!!!Ако нямате работа,си го гледайте моя.....но не се обаждайте!!!Такава концентрация на тъпотия,не се среща често!!!Сега си обяснявам,защо никой не може да понася левскарите!!!Вас Лудите ви размазаха и луди ви направиха......вие сте тръгнали МОРЕТО да гледате!!!Не е за селтаци тази работа!!!Ако не ви харесва вашия отбор,сменяйте боята и ставайте фенове на Лудогорец!!!Пак ще сте Шампиони!!!Вашите съселяни отдавна са се ориентирали,не изоставайте!!!А за ЧЕРНО МОРЕ,не берете грижа!!!Ние сме показали на БЪЛГАРИЯ,какво е топка и от коя страна се рита!!!С един равен мач,за нас светът не свършва!!!За вас обаче приключиха и първенството и Купата!!!Остава да гледате моя!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 16-ти кръг Черно море-Локомотив ГО 29.11.16 г.,15:00 ч.

Мнениеот Готвача » 01 дек 2016 01:47

КироВарна написа:
forever bluet написа:
blue_lagoon_1914 написа:Жалко за Горна. Изпуснаха един слаб отбор. Просто Джоман трябваше да вкара и втория подарък от дядото Илиев и мача свършваше. Е ясно е че тогава щеше да падне рев не за 3 дузпи,а поне за 7 ,но за тук това е нормално ;).

Аааа тука не съм съгласен! Съдията реши мача,времето също! Трябваше да даде 4 те дузпи и да изгони по същия критерий,като в 80-та минута още поне 3-ма от Локото! Това да не е ръгби? Ритаха като коне тези и Съдията ги подпираше. А за дузпите нямам думи! Няма такова рязане. Това си е тенденция срещу Морето . Ако не ги режат съдийте няма кой да ги бие. И за какъв хикс говорим ,като вратаря им сам си вкара гол? 2-0 си е реалния резултат! Аман от разбирачи!!!

Не ми хареса мача,защото играхме доста вяло през първото полувреме и съвсем неефективно през второто!!!Съдията не ми харесва от много години,защото е пълен смешник и подлога на който го пожелае!!!Не ми харесва,че трябва да ходя до Каварна в пек и в студ!!!Особено в студ....но винаги съм там!!!Не ми харесва,че първенството се провежда само за да могат Чорбар Етрополе да станат трети,а вечно вторите.....да станат някога първи!!!Вие двамата сини,обаче много ми харесвате!!!Възхитен съм от това,че вместо да си гледате и подкрепяте обора.....вие гледате моя!!!Ако нямате работа,си го гледайте моя.....но не се обаждайте!!!Такава концентрация на тъпотия,не се среща често!!!Сега си обяснявам,защо никой не може да понася левскарите!!!Вас Лудите ви размазаха и луди ви направиха......вие сте тръгнали МОРЕТО да гледате!!!Не е за селтаци тази работа!!!Ако не ви харесва вашия отбор,сменяйте боята и ставайте фенове на Лудогорец!!!Пак ще сте Шампиони!!!Вашите съселяни отдавна са се ориентирали,не изоставайте!!!А за ЧЕРНО МОРЕ,не берете грижа!!!Ние сме показали на БЪЛГАРИЯ,какво е топка и от коя страна се рита!!!С един равен мач,за нас светът не свършва!!!За вас обаче приключиха и първенството и Купата!!!Остава да гледате моя!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Не съм гледал друг отбор да играе така срещу лудите като сините.Паркираха автобуса след случаен/подарен според мен/ гол и решиха да ритат като магарета и противници ии топка.Наредени 11 сини пред и в наказателното си поле и чалкане напред към вратаря на лудите.Ние бяхме трагични,но тези Щампиони бяха смешни и жалки.И им пяха нещо за някаква синя тишина разградските фенове.Докъде я докараха грандовете-някакво селско отборче да си прави гаргара с тях,а те да ходят да го подкрепят на националния.Безценно!Май са готови и другите с припознаването.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта