15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот KIL » 26 ное 2016 13:24

АЙ', МОРЯЦИИИ !!! Можете!!!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот KIL » 26 ное 2016 13:27

ГОООООООООЛ!!!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот rodman » 26 ное 2016 14:25

КРИТИЦИТЕ НА ПАЛАНКОВ ДА ЗАМЪЛЧАТ.
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот KIL » 26 ное 2016 14:27

ХО-ХООО!!! Браво,Тошко! Чудесен гол! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот ShooterMan » 26 ное 2016 15:19

Кво да мълчим критиците на Паланков? Всичките неточности в играта ни бяха пак от него, даже си мислех, че ще го сменят на почивката. 1 гол не може да промени всичко. Междудругото не мисля, че изиграхме кой знае какъв мач, но го изиграхме с много класа и без почти никакво напражение. В този стил се печелят медали. Ходът на Гонзо да върне Жоро Илиев назад - успешен за пореден път, но ние това тук сме го повтаряли още от ден 1-ви :) , като няма кой да изнесе топката - няма и игра. Сега е важното да затвърдим срещу Горна и особено срещу Локо Пд. Според мен 4-6 точки в тези 2 мача и 3 срещу Дунав после ни дават твърдо шансове в битката за медал. Пак ще кажа, супер беше, че не се изпотихме добре даже днес и победихме с класа, когато вземаш 3 точки така, значи си стигнал едно добро ниво. :P
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот КироВарна » 26 ное 2016 20:14

ЧЕСТИТО МОРЯЦИ!!!Продължаваме да сме в играта за Евро турнирите!!!
Последна промяна от КироВарна на 26 ное 2016 20:19, променено общо 1 път.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот КироВарна » 26 ное 2016 20:16

Хубав мач!!!Изиграхме го умно!!!Монтана не са кой знае какво мерило,а треньорът им стана смешен когато се заоправдава със съдийството!!!Доживяхме и такова чудо,някой да пищи,че ни бутат аванти!!!Мисля,че добре вървим и се надявам ТИМ-аджиите да развържат кесиите за 2-3 добри попълнения!!!Щом далеч преди да е настъпила паузата,оглеждаме хора....при това професионално, с проби!!!Значи нещата може да са по сериозни този път!!!Жалко,че на ТИЧА все още движение няма!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот Mathias_Coureur » 26 ное 2016 20:39

Много добър мач , който изиграхме умно , особено втория гол в мача на Паланков беше шедьовър.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот rodman » 26 ное 2016 21:00

ShooterMan написа:Кво да мълчим критиците на Паланков? Всичките неточности в играта ни бяха пак от него, даже си мислех, че ще го сменят на почивката. 1 гол не може да промени всичко. Междудругото не мисля, че изиграхме кой знае какъв мач, но го изиграхме с много класа и без почти никакво напражение. В този стил се печелят медали. Ходът на Гонзо да върне Жоро Илиев назад - успешен за пореден път, но ние това тук сме го повтаряли още от ден 1-ви :) , като няма кой да изнесе топката - няма и игра. Сега е важното да затвърдим срещу Горна и особено срещу Локо Пд. Според мен 4-6 точки в тези 2 мача и 3 срещу Дунав после ни дават твърдо шансове в битката за медал. Пак ще кажа, супер беше, че не се изпотихме добре даже днес и победихме с класа, когато вземаш 3 точки така, значи си стигнал едно добро ниво. :P

Съжалявам, my man, най-малко искам да се заяждам със "свой"! Но, повярвай, често ми идва в повече когато "храним" НАШИ футболисти!!! Нима ти си непогрешим на работното си място? Аз, признавам си, не съм! Може би и за това, а и заради възрастта си и житейския опит (подобно на Киро Варна), винаги призовавам да подкрепяме Отбора и футболистите, не на последно място и треньора! Критикуването ей така, заради спорта или без да сме се събличали по физическо никак, ама никак не е здравословно...
Лошата новина ли? Чух я по време на баскетболната среща Черно море Тича - Левски 2014. Май няма да има ремонт на "Тича Парк". Дано да греша. САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 15 кръг Монтана - Черно море 26.11.16 / 13:00

Мнениеот ShooterMan » 27 ное 2016 00:54

Виж сега какво....първо целия ти пост към мен е базиран на ИЗКРИВЯВАНЕ на действителността! Кого храня, чакай малко? Да не съм отишъл на стадиона на храня Паланков? Никога на съм плюл играч наживо, само съм подкрепял. ТОВА Е ФОРУМ и е за ДИСКУТИРАНЕ на мнения! Дори лицето Никола Спасов, който недолюбвам наживо една лоша дума не съм казал или дори викнал ОСТАВКА, дори на Наглия не съм викал. С какво пречи едно МНЕНИЕ тук по адрес на когото и да било от отбора? Има мачове в които всеки е играл слабо, какво сега? Да не напиша мнението си за мача ли? Да не съм отишъл на оградата да му викам ей, майка ти да е**, кво играеш бе? Я се дръж малко по-сериозно. Много знаеш ти дали съм се събличал по физическо, ай недей да говориш глупости, щото аз спечелих бронзов медал в моя спорт преди мнозина от тях да го направят през 2009. Знам какво е спорта, макар и индивидуален. Мога да критикувам, защото това е право на всеки привърженик на отбора И НЕ МОЖЕ НИКОЙ ДРУГ да казва на останалите - не, ти няма да критикуваш, защото аз мисля друго яче. Мисли си какво искаш, за теб може Паланков да е герой, за мен изигра пореден много слаб мач, а от 20 такива удара много добре знаем, че е направил 19 аута, нали? Днес колко паса сбърка за ен-ти не знам кой път? Цяла есен играем с 10 човека, всеки го вижда, абсолютно виновен за малоумния гол на подуенци от засада, да не се връщам за всички глупости през сезона, дори за Купата мача 0:2 беше свършил ако не даде поне 20 паса в краката на Аниете, Адениджи, Нар и не знам си още кой. Браво за гола, той и Бижев имаше по 1-2 гола на сезон, истината е, че всеки може да вкара гол....днес Сашо Цветков не вкара, ама беше най-добрия. Ако искаме нещо да направим и спечелим с дупки в отбора няма да стане, а такива - има, не само на неговия пост, в защитата сме зле, Коконов не е за титуляр, също нямаме и офанзивен халф. 3 попълнения и сме медалисти, без попълнения....ще гледаш увисванията на Траянов (добре, че беше Монтана, щото някой класен отбор...уж диктуваме мача, цък 0:1, цък 0:2, както Гората ни би) и на Паланков глупостите. Не е плюене, това им е класата, това могат, това показват.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта