6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот ogrizko » 28 авг 2016 18:45

Паузата в шампионата идва в правилния момент за нас. В домакинските си мачове досега сме безпогрешни и се надявам поне това да го запазим и да си печелим домакинствата, като нека от сериозните отбори вземем първо скалпа на Лудогорец :twisted: :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот greenpeak » 28 авг 2016 20:07

Тъпи са ни ножовите ogrizko, за да ги скалпираме точно сега.

Не че не сме го правили :o :

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VHkXEmeE3wg[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3CXfzbRgjpE[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U11e83kYpHg[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UIvGv39kV2k[/youtube]
Последна промяна от greenpeak на 28 авг 2016 20:09, променено общо 1 път.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот sandi74 » 28 авг 2016 20:08

Успех на Лудогорец.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот ogrizko » 28 авг 2016 21:24

dindan написа:
MOREE написа:
sandi74 написа:Успех на Лудогорец.

.....................................

Що обиждаш и псуваш като каруцар,човека си има предпочитания.
А тая тема ден преди мача няма да я намеря къде е , много рано сте я пуснали.

и това лошо ли е? ...още по-добре да си коментираме главно нашите тук, че не ми се четат страници малоумщини ...ей го тоя санди74 постоянно примерно влиза да се заяжда и да провокира ....аз лично го възприемам като табуретка и му обръщам нулево внимание, както и на другите подобни между впрочем ...обаче някои се връзват и се почва ....апелирам на подобни провокативни и целящи да дразнят мнения изобщо да не се обръща внимание! то човека си пише, щото има кой да му се връзва ...така че с наша помощ сам ще си млъкне :geek: но все пак различни характери де, не мога да контролирам другите какво да правят .....в крайна сметка както казах преди 5 реда - още по-добре, че няма да се намира темата :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: 6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот dindan » 28 авг 2016 21:30

Значи ти е хубаво да ти каже някой "я си ........................."?
Човека си казва мнеие без да псува и провокира тоя го псува.
Да си кажа и аз мението за мача:
Като ги гледах с нашия Дунав само 3 парцала отнесоха,то по логиката с Лудогорец ще са двойно повече ако нямате промени в състава.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5170
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот ogrizko » 28 авг 2016 21:51

dindan написа:Значи ти е хубаво да ти каже някой "я си....................."?
Човека си казва мнеие без да псува и провокира тоя го псува.

нито ми е хубаво, нито ми е лошо ...прави ми вятър покрай ушите, все едно нищо не ми казва, просто не достига до мен по никакъв начин ...да си лае там който си иска като му се занимава все ми е едно и не виждам що трябва да обръщам някакво внимание :P
ами то хубаво си казва мнение ...ама като цъфва във всяка тема и постоянно против нашия отбор ..може би става леко натрупване и хората почват повече да се дразнят и идва един момент в който чашата очевидно прилива ....и тъпото е, че покрай това още 3-4 мнения в темата дето са излишни :!:

иначе като се замислиш Лудогорец са ни абонати, имаме не малко спечелени битки срещу тях ..второ те имат мач малко след това и цялата им пауза по-скоро ще бъде насочена натам и срещу нас вероятно да има повечко резервни играчи, така че и Гонзо сега като ги шамари всеки ден тия 10на дни ще покажем друго лице и що да не бием 2:1 примерно с много мъка :geek:
Изображение

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот зеления » 28 авг 2016 22:53

ogrizko написа:
dindan написа:
MOREE написа:
sandi74 написа:Успех на Лудогорец.

.....................................

Що обиждаш и псуваш като каруцар,човека си има предпочитания.
А тая тема ден преди мача няма да я намеря къде е , много рано сте я пуснали.

и това лошо ли е? ...още по-добре да си коментираме главно нашите тук, че не ми се четат страници малоумщини ...ей го тоя санди74 постоянно примерно влиза да се заяжда и да провокира ....аз лично го възприемам като табуретка и му обръщам нулево внимание, както и на другите подобни между впрочем ...обаче някои се връзват и се почва ....апелирам на подобни провокативни и целящи да дразнят мнения изобщо да не се обръща внимание! то човека си пише, щото има кой да му се връзва ...така че с наша помощ сам ще си млъкне :geek: но все пак различни характери де, не мога да контролирам другите какво да правят .....в крайна сметка както казах преди 5 реда - още по-добре, че няма да се намира темата :lol: :lol: :lol:


То си има начин, бе Огризко. Аз тая пача и авеланча съм ги блокирал от незнам кога. Сега ми е драго да вляза във форума.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот anihilator » 28 авг 2016 23:05

dindan написа:Значи ти е хубаво да ти каже някой "я си ........................."?
Човека си казва мнеие без да псува и провокира тоя го псува.
Да си кажа и аз мението за мача:
Като ги гледах с нашия Дунав само 3 парцала отнесоха,то по логиката с Лудогорец ще са двойно повече ако нямате промени в състава.

Айде по сериозно Дунав с два удара 3 гола вкараха , да резулата е сериозен но нашите изтърваха много положение с малко повече късмет спокойно можехме да бием в този мач .Тук разбира се не искам да защитавам отбора защото да тотално се изложиха.

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: 6 кръг - Черно море - Лудогорец 09.09 21.15

Мнениеот g3_ev2 » 28 авг 2016 23:19

anihilator написа:
dindan написа:Значи ти е хубаво да ти каже някой "я си ........................."?
Човека си казва мнеие без да псува и провокира тоя го псува.
Да си кажа и аз мението за мача:
Като ги гледах с нашия Дунав само 3 парцала отнесоха,то по логиката с Лудогорец ще са двойно повече ако нямате промени в състава.

Айде по сериозно Дунав с два удара 3 гола вкараха , да резулата е сериозен но нашите изтърваха много положение с малко повече късмет спокойно можехме да бием в този мач .Тук разбира се не искам да защитавам отбора защото да тотално се изложиха.


Вярвай си...



Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта