6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот ShooterMan » 07 мар 2016 21:39

Ами след като разни филмари заомбирани от Грийн стрийт хулиганс даваха цяла есен наклон на уя на хората, които искаха да сменим Спасов о време, още на ранна есен преди каруците да са се обърнали в канавката (Купа и Първенство).....защо да не напиша и аз ред-два? Сериозно ли някой мисли, че ако ПУБЛИКАТА, цяла и единна беше показала на Спасов вратата след БЕЗБРОЙНИТЕ резили от есента, след провалите в Европа, А група, Купа...ръководството щеше да го остави?! Не, разбира се, но намери опора в едни хора- където ВИНАГИ я намира, така омразното уж ръководство! СПАСОВ ТРЯБВА ДА СИ ХОДИ и всяка минута от тук насетне влошава...наследството за новия треньор.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот violetovgeneral » 07 мар 2016 22:38

ShooterMan написа:Ами след като разни филмари заомбирани от Грийн стрийт хулиганс даваха цяла есен наклон на уя на хората, които искаха да сменим Спасов о време, още на ранна есен преди каруците да са се обърнали в канавката (Купа и Първенство).....защо да не напиша и аз ред-два? Сериозно ли някой мисли, че ако ПУБЛИКАТА, цяла и единна беше показала на Спасов вратата след БЕЗБРОЙНИТЕ резили от есента, след провалите в Европа, А група, Купа...ръководството щеше да го остави?! Не, разбира се, но намери опора в едни хора- където ВИНАГИ я намира, така омразното уж ръководство! СПАСОВ ТРЯБВА ДА СИ ХОДИ и всяка минута от тук насетне влошава...наследството за новия треньор.

За мен след смяната на Романов с Йосков нещата си дойдоха,друг е въпроса,че тропахме хоро пред вратата им и няма кой да нанесе удар!Това е оптималния състав и всеки на поста си.Ако редува Бакари и Йосков в атака-това е.Според съперника може да пробва и 4-4-2.Когато няма положителни резултати пръв гори тренера,дори и името му да е Моуриньо.Остава да видим Маркович в игра.Дано не сме в Б група,докато построят стадиона.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот КироВарна » 08 мар 2016 00:01

blue avalanche написа:1. Неумението да се отбележи гол не се нарича малшанс. А когато ударът на Лазаров мина на сантиметри от празната врата си беше направо шанс за Ч.море. ;)
2. Спасов много добре знае,че Йосков не може да играе 90мин. при мъжете и то на тази картофена нива!!! Пусна го в ТОЧНОТО време! Когато играчите на гостите вече не бяха толкова свежи.
3. За да не спорите - нито Романов,нито Райков направиха нещо запомнящо се. Технични крила...на този терен...забравете!
4. Ако поседнете малко и се успокоите,ще установите,че и Йосков не направи кой знае какво. Освен един мижав удар с глава. А имаше достатъчно време.
Ако "ударът" на защитника В ТЯЛОТО???? на Йосков се е чул на 50м,значи Йосков сега трябваше да е в интензивното.
5. Що се отнася до "шумния стадион" - той си беше направо тих! С изключение на 3-4 скандирания. Сигурно "шумът" е бил от чопленето на семки.

Забелязал съм,че си пишеш глупостите,дори когато любимият ти отбор играе!!!Явно не гледаш мачовете и на своите,но "компетентно"се изказваш за нашите мачове!!!Горещо съм поласкан,че обръщаш такова внимание на нашия отбор и те поздравявам!!!Правилно си се насочил!!!Дали нашият стадион е шумен,или не,едва ли можеш да знаеш,по горепосочените причини!!!Ти си просто една форумна мишчица,която живее с екраните на компа и на телевизора!!!Това не е живота,драги!!!На всеки стадион е доста шумно!!!Ако някога захвърлиш виртуалния свят и напуснеш Кривата нива в която живееш,ако отидеш на мач в съседния град......ще забележиш че,светът е пълен с шумни олигофрени!!!Някои от тях са по зле и от тебе!!!Така,че първо ела и виж!!!После ми обяснявай,колко децибела е на ТИЧА!!!Относно "ударът" "В ТЯЛОТО",както пишеш.....искам да ти поясня,че пак си гледал друг мач!!!ВАЛЕНТИН ЙОСКОВ стигна пръв до топката,а защитникът го ритна в крака!!!Звукът беше като удар на обувка в обувка,или в кора!!!Сигурно си забелязал,че аз съм от малкото хора на форума,които ти обръщаме внимание!!!Така е,защото си ми симпатичен с това,че проявяваш толкова голям интерес към нашият отбор.....пък и дебилите винаги са ми били слабост!!!Не забравяй,какво ти препоръчах!!!Излизай повече на въздух и дишай дълбоко!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот Готвача » 09 мар 2016 17:17

С какъвто се събереш,такъв ставаш-народна мъдрост.Искрено се надявам дебила да се промени,а не ти,защото харесвам твоята компания,а не на дебила и защото имаме още много пиене да изпием и много приказки да си споделим. :) По темата-отбора ни върви надолу с пълна сила ии няма нещо което да може да спре това стремглаво спускане в пропаста.Тоест има-краят на сезона е затова,а какво ще става после,един Бог знае.Но от години си знач е Морето ТРЯБВА да бъде в златната среда според собствениците и всичко останало е един вид грешка в наша/на феновете/ полза.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 6 март 14.00 - Черно море - Монтана

Мнениеот icko65 » 11 мар 2016 18:57

Готвача написа:С какъвто се събереш,такъв ставаш-народна мъдрост.Искрено се надявам дебила да се промени,а не ти,защото харесвам твоята компания,а не на дебила и защото имаме още много пиене да изпием и много приказки да си споделим. :) По темата-отбора ни върви надолу с пълна сила ии няма нещо което да може да спре това стремглаво спускане в пропаста.Тоест има-краят на сезона е затова,а какво ще става после,един Бог знае.Но от години си знач е Морето ТРЯБВА да бъде в златната среда според собствениците и всичко останало е един вид грешка в наша/на феновете/ полза.

Потвърждение на думите ти:http://novavarna.net/2015/03/04/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD-%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%B2-%D1%87%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5-4-%D0%BC%D0%BB%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82/
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта