Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот yavorescu » 18 яну 2016 06:34

Onq написа:Парите не са за изработката на емблемата,а за всичко останало с което е свързана тази промяна.Помисли малко и ше се сетиш,колко неща трябва да се сменят покрай евентуална смяна на емблема.И както казва Ицко 65,къде бяхте 26 години?Антикомунисти такива.

Ще се смени когато се сменят екипите и по този начин няма да има никакви допълнителни разходи. Остава само да се подмени на сайта, което е елементарна операция. Сезонните билети всеки сезон са различни и за тях се прави предпечатна подготовка, така че няма проблем. Нямаме печатно издание, нямаме 1000 фен артикула като нормалните клубове. Не се сещам колко други неща трябва да се сменят. Освен емблемата на баскетболната зала -- там ще има разходи, но не е фатално да си остане така. Новата емблема се подава към БФС, ПФЛ, УЕФА и медиите в подходящи формати/резолюции и всички започват да си я ползват. Не е непосилна задача и не е като да не е правено преди.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот Готвача » 18 яну 2016 09:03

action66 написа:
Готвача написа:Здравейте приятели и съмишленици.След проведената сбирка под надслов "на кисело зеле и ракийка" се обсъди идеята за подмяна на емблемата на Черно море,като на мястото на нищо не означаващата футболна топка,бъде поставена четирилистаната детелина на Владислав и бъде втъкано и червеното на Тича.Нека се върнем към корените си.Тази идея явно е родена в главата на един голям моряк,живеещ понастоящем в Белгия-многоуважаемият доктор Огнян Калинов.ПОКЛОН ПРЕД ТОЗИ ЧОВЕК,МАКАР И ЖИВЕЕЩ НА ХИЛЯДИ КИЛОМЕТРИ ОТ ВАРНА,НЕ СПИРА ДА РАБОТИ В ПОЛЗА НА ЛЮБИМИЯТ СИ КЛУБ.Човека е пълен с превъзходни идеи,но смятам,че по някакъв начин той трябва да оповести какви са следващите му идеи и планове свързани с МОРЕТО.Проводника на идеите му и съмишленик на местна почва е Велико-човека чиято книга за Черно море излиза в края на месеца.Благодаря че ви има!Сега по темата.Завръщането на четирилистната детелина донесе и така нужният ни късмет.Всичко започна на финала за КБ в Бургас и продължи пак там.Мъжеството и себераздаването на момчетата в зелено-бяло няма как да бъде подминато,но свише се появи така необходимата ни доза КЪСМЕТ и аз съм убеден че той пристигна на Лазур заедно с екипите в зелено-бяло изработени в стила на Владислав и окичени с четирилистната детелина.Това драги ми колеги,приятели и съмишленици е отново благодарение на доктор Калинов.За да засвидетелствам моето преклонение ще го наричам отсега нататък с големи букви-ДОКТОРА!!!Нека някой който може да постне идеята за новата емблема,за да могат хората които не са я виждали,да добият представа за какво иде реч.И след това да започнем дискусия,която се надявам да приключи с успешната подмяна на съществуващата.Зная че това е един много дълъг процес,но съм на мнение ,че накрая ще имаме това от което имаме нужда-връзката с историята и харизмата на нашите предшественици.


А какво против емблемата със синьо-бялото рае и вертикално изписаното 1913 ? Аз съм израснал с тази емблема и до ден днешен си нося фланелката с №20,хвърлена в публиката от Станислав Стоянов..Тя е от мизерния период след Илия Павлов(Вечна му памет!) и кой знае защо е с тази стара емблема без никакви реклами. Аз съм тази синьо-бяла емблема.

Ето за това е темата.Кой какво иска,как го иска и какво предлага.Разбира се уважаме напълно и мненията на хората които са ПРОТИВ.Всеки си има основания.Дискусията и нормалният тон ще решат съдбата на предложението между нас.Ще се опитаме да направим още едно събиране за доизбистряне на нещата,надявам се последвано от още много такива в бъдеще.Заедно наистина можем да постигнем различни хубави неща,а разделени...е,разделени ще продължаваме както досега.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот BRF » 18 яну 2016 09:39

Знае се,че не съм фен на вашия отбор,но ще си кажа мнението по принцип.
Против съм смяна на емблема по какъвто и да е повод.Щом е такава-тя си е такава!Не отива на екипите?Не отива на артикулите?Стара е?Какво от това-това си е емблемата на клуба!Харесвам ли емблемата на ЦСКА?А герба на България?Няма значение дали ги харесвам,това са знаците на моя отбор и моята родина!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2016 09:44

А къде може да се види проектоемблемата с въпросната детелина, изготвена от вашия запален активист?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6775
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот icko65 » 18 яну 2016 09:50

BRF написа:Знае се,че не съм фен на вашия отбор,но ще си кажа мнението по принцип.
Против съм смяна на емблема по какъвто и да е повод.Щом е такава-тя си е такава!Не отива на екипите?Не отива на артикулите?Стара е?Какво от това-това си е емблемата на клуба!Харесвам ли емблемата на ЦСКА?А герба на България?Няма значение дали ги харесвам,това са знаците на моя отбор и моята родина!

За първи път сме на едно мнение но го отчитам и приветствам!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
мокана
Мнения: 29
Регистриран на: 26 юли 2011 09:20
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот мокана » 18 яну 2016 10:37

Няколко пъти беше задаван въпроса "какво й е" и няколко пъти беше отговаряно. Накратко казано, не отговаря на историята и цветовете на клуба. Синият цвят беше въведен от хора , които искаха клуба да няма история преди 45та година. Тези хора все още ги има и учудващо има такива между тези пишещи са като фенове на Черно море. Свидетелите сме на все по-нагли опити историята ни да се триe и незачита. Доживяхме да прочетем от фен, представящ се с големи заслуги към клуба, че сме нямали нищо общо с Владислав, след като 13 футболиста от Владислав играят в Тича-Владислав. Има ги поименно в статията в уикипедия. Владислав и Тича са от историята ни. Емблемата с детелината в червения ромб я има от 45 година, не е нищо ново. Новото ще е ако я сложим в сегашната емблема, обаче зелена.
[rimg]http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Vladislav_logo.png[/rimg]

Потребителски аватар
мокана
Мнения: 29
Регистриран на: 26 юли 2011 09:20
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот мокана » 18 яну 2016 10:51

ицко, герба на България беше променян няколко пъти, ако наистина си на 50 години, няма нужда да ти го казвам аз. Герба на ЦСКА изобщо не ме интересува
[rimg]http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Vladislav_logo.png[/rimg]

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6775
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот icko65 » 18 яну 2016 10:58

мокана написа:Няколко пъти беше задаван въпроса "какво й е" и няколко пъти беше отговаряно. Накратко казано, не отговаря на историята и цветовете на клуба. Синият цвят беше въведен от хора , които искаха клуба да няма история преди 45та година. Тези хора все още ги има и учудващо има такива между тези пишещи са като фенове на Черно море. Свидетелите сме на все по-нагли опити историята ни да се триe и незачита. Доживяхме да прочетем от фен, представящ се с големи заслуги към клуба, че сме нямали нищо общо с Владислав, след като 13 футболиста от Владислав играят в Тича-Владислав. Има ги поименно в статията в уикипедия. Владислав и Тича са от историята ни. Емблемата с детелината в червения ромб я има от 45 година, не е нищо ново. Новото ще е ако я сложим в сегашната емблема, обаче зелена.

Ми то като ги сложите и следващото ви искане ще бъде да върнете името на Тича-Владислав!?Заеби..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
мокана
Мнения: 29
Регистриран на: 26 юли 2011 09:20
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот мокана » 18 яну 2016 11:06

Не, това изобщо не е на дневен ред. Ти си се фиксирал на море и моряци. Никой не се е изказвал против това, и то е част от историята ни.
[rimg]http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Vladislav_logo.png[/rimg]

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6775
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот icko65 » 18 яну 2016 11:24

мокана написа:Не, това изобщо не е на дневен ред. Ти си се фиксирал на море и моряци. Никой не се е изказвал против това, и то е част от историята ни.

Остава и на дневен ред да е!Казах:ИзображениеСтадиона се казва Тича.На фанелките има детелина на Владислав.Имаме зала Владислав.Пазим постиженията на предшествениците.Скандираме името на Тича.Честваме дати и годишнини от събития свързани с предшествениците.Какво още трябва?Сори ама това което правите ще обезличи Черно море.Това е нашия клуб!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта