Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот James Beattie » 18 яну 2016 15:36

Едно не разбирам ... Като емблемата ви е на синьо райе, защо играете с бяло-зелени фланелки?
И защо сега емблемата ви е синя? :mrgreen: Да не сте станали от Спартак? Преди не беше ли зелена?

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот icko65 » 18 яну 2016 15:56

James Beattie написа:Едно не разбирам ... Като емблемата ви е на синьо райе, защо играете с бяло-зелени фланелки?
И защо сега емблемата ви е синя? :mrgreen: Да не сте станали от Спартак? Преди не беше ли зелена?

Щото така са решили от ръководството.Има ли изискване екипи и емблема да са с еднакъв цвят?Плюс това имаме и сини екипи.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот yavorescu » 18 яну 2016 17:48

Този отбор, на който всички сме фенове, се казва Черно море,не Владислав или Тича.Щото както сте тръгнали дай да сменим и името на отбора.

Ми то като ги сложите и следващото ви искане ще бъде да върнете името на Тича-Владислав!?Заеби..

Сори ама това което правите ще обезличи Черно море.Това е нашия клуб!

Няма лошо, че има хора против смяна на емблемата. Лошо е, когато се прибягва до преувеличаване и изопачаване в защита на тази теза, че едно такова решение неминуемо би довело до низ от фатални събития с трагичен характер. Класически пример за "slippery slope", а това няма как да бъде нито валиден аргумент, нито пък успешна стратегия при воденето на спор.

https://en.wikipedia.org/wiki/Slippery_slope

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот HANIBAL » 18 яну 2016 18:13

Обсъждане на подобни сериозни въпроси трябва да се провежда само на събрания,където се знае кой,кой е.Без разни тролове,като тоя и onq.Вместо всеки да си каже мнението и да узнае какво мислят другите,ставаме свидетели на съмнителни истерики.Отвратително и спартаклийско.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот icko65 » 18 яну 2016 18:26

Даването на акъл тип дървен философ също е спартаклийско ама нейсе..Мразя тъпите сравнения.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
мокана
Мнения: 29
Регистриран на: 26 юли 2011 09:20
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот мокана » 18 яну 2016 19:16

Това, доколкото разбирам е някакъв сондаж на мнения, половината от които са на ицко. :) Ние като фенове, едва , ли можем сериозно да говорим за промяна на каквото и да е. Иначе и на мен ми замириса на провокация в синио (ама не черноморското) :lol:
[rimg]http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Vladislav_logo.png[/rimg]

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот HANIBAL » 18 яну 2016 20:09

icko65 написа:Даването на акъл тип дървен философ също е спартаклийско ама нейсе..Мразя тъпите сравнения.

Ти и Черно море мразиш,ама нейсе.Като написах тоя и onq,точно теб визирах като "тоя".Доволен съм,че се позна и се издаде.Нали си гузен!Доста лошо замаскирано тролче си.Такива като теб и onq,гонят хората от стадиона,а сега се опитвате и от форума да откажете който ви се върже!Eмблемата трябва да отговаря на историята и традициите на отбора.На вас троловете това не ви харесва,затова тровите атмосферата.Съвсем умишлено!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот icko65 » 19 яну 2016 07:52

HANIBAL написа:
icko65 написа:Даването на акъл тип дървен философ също е спартаклийско ама нейсе..Мразя тъпите сравнения.

Ти и Черно море мразиш,ама нейсе.Като написах тоя и onq,точно теб визирах като "тоя".Доволен съм,че се позна и се издаде.Нали си гузен!Доста лошо замаскирано тролче си.Такива като теб и onq,гонят хората от стадиона,а сега се опитвате и от форума да откажете който ви се върже!Eмблемата трябва да отговаря на историята и традициите на отбора.На вас троловете това не ви харесва,затова тровите атмосферата.Съвсем умишлено!

Нямаш си на идея колко далеч си от истината!От написването визирането та чак до познаването.Аз като съм играл за Черно море ти си бил незнайно къде!Няма как да мразя това което обичам все още...Ходи се гръмни!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
мокана
Мнения: 29
Регистриран на: 26 юли 2011 09:20
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот мокана » 19 яну 2016 09:55

Авторитетни сайтове поставят годината на основаване 1945, водени от родни ново-историци, фенове на софийски грандове и пловдивски отбори. Владислав и Тича били закрити и несъществуващи, което по дефиниция е грешно. Има разлика нежду закрит и обединен. И то обединен, не поради фалит, а по решение на партия , която решила, че има много отбори във Варна и броят му трябвалo да се намали. Нашите историци насмитат под килима факти, как отбори фалират, играят с чужди лицензи но зaпазват историята си. По кое правило , никой не знае. Но щом стане дума за Владислав и Тича, веднага се прилагат разни правила и норми , които всъщност не съществуват в писмен вид. Ицко, това че празнуваш всички празници с емблемата с четирите звезди, три от които са благодарение на Владислав, (ама не те eбяло за Владислав) не променя факта. Това , че си играл за юношите , също не го променя. Аз също съм играл и съм по-стар от теб. Това тук няма значение. Добре е емблемата да представя цялостно историята на отбора, а тя не е от 1959, както ни убеждава onq.
[rimg]http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Vladislav_logo.png[/rimg]

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6764
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море

Мнениеот icko65 » 19 яну 2016 11:13

мокана написа:Авторитетни сайтове поставят годината на основаване 1945, водени от родни ново-историци, фенове на софийски грандове и пловдивски отбори. Владислав и Тича били закрити и несъществуващи, което по дефиниция е грешно. Има разлика нежду закрит и обединен. И то обединен, не поради фалит, а по решение на партия , която решила, че има много отбори във Варна и броят му трябвалo да се намали. Нашите историци насмитат под килима факти, как отбори фалират, играят с чужди лицензи но зaпазват историята си. По кое правило , никой не знае. Но щом стане дума за Владислав и Тича, веднага се прилагат разни правила и норми , които всъщност не съществуват в писмен вид. Ицко, това че празнуваш всички празници с емблемата с четирите звезди, три от които са благодарение на Владислав, (ама не те eбяло за Владислав) не променя факта. Това , че си играл за юношите , също не го променя. Аз също съм играл и съм по-стар от теб. Това тук няма значение. Добре е емблемата да представя цялостно историята на отбора, а тя не е от 1959, както ни убеждава onq.

Само ми обясни как разбра че не ме ебе за Владислав?Уважавам историята ни и предшествениците.Ако се поразровиш из темите ще видиш че многократно съм я защитавал.Даже съм скандирал "Тича" с феновете..Но ние сме Черно море-продължител на футб.история на Тича и Владислав.Дано в скоро време обогатим витрината си и с така дълго чакана шампионска купа.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта