Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот Eastern » 12 дек 2015 19:26

Това ме разсмя Бекир бил най добър в центъра.Не съм меринджеи като плювалниците,но се видя може и да е наш юноша,нищо особено не направи.
А пък и на никой не можеш да нареждаш или да даваш акъл,дали ще ходи на стадиона.[/quote]
Айде кажи ми какво повече направи бурабия че игра цял мач. Беки се пребори поне за 10 топки а мехди за колко? Във атака е ясно че никой нищо не направи.
ТОВА НЕ Е ЧЕРНО МОРЕ!!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот moreto vn » 12 дек 2015 19:34

зеления написа:
moreto vn написа:
Eastern написа:Мишките сте вие дето ходите и аплодирате тази пародия!!!!! Всеки си има право на мнение и вас като ви кефи да гледате разни мюсюлмани , връскарчета и заплатаджии си е ваш проблем, ходете давайте пари за вход и се радвайте на мутрите дето не правят нищо за ЧЕРНО МОРЕ , мутрите дето ни съсипаха градът , мутрите които изгониха поне 2000 хиляди редовно ходещи на стадиона МОРЯЦИ!!! Радвайте се и на неадекватника Кольо който игнорира момчетата от школата , например днес Беки беше най добър в центъра но АДМИРАЛА го извади а циганина бурабия има два точни паса(броил съм ги) и е непоклатим , това ли ви харесва бе близачи на ТИМ ??????????????????????????????????
ТОВА НЕ Е ЧЕРНО МОРЕ!!!!!!!!!!!!!!!!

Това ме разсмя Бекир бил най добър в центъра.Не съм меринджеи като плювалниците,но се видя може и да е наш юноша,нищо особено не направи.
А пък и на никой не можеш да нареждаш или да даваш акъл,дали ще ходи на стадиона.


Ти пиян ли беше или дрогиран? :roll:

Зелен със елементарни хора не ми се спори. ;)

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот moreto vn » 12 дек 2015 19:39

Eastern написа:Това ме разсмя Бекир бил най добър в центъра.Не съм меринджеи като плювалниците,но се видя може и да е наш юноша,нищо особено не направи.
А пък и на никой не можеш да нареждаш или да даваш акъл,дали ще ходи на стадиона.

Айде кажи ми какво повече направи бурабия че игра цял мач. Беки се пребори поне за 10 топки а мехди за колко? Във атака е ясно че никой нищо не направи.
ТОВА НЕ Е ЧЕРНО МОРЕ!![/quote]
Пребори се за няколко и следващия момент ги изгуби.За мен Бурабия не е единствената причина за загубите ни.
Никой не те кара насила да ги гледаш или да идваш на стадиона. ;)

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот зеления » 12 дек 2015 19:42

moreto vn написа:
зеления написа:
moreto vn написа:
Eastern написа:Мишките сте вие дето ходите и аплодирате тази пародия!!!!! Всеки си има право на мнение и вас като ви кефи да гледате разни мюсюлмани , връскарчета и заплатаджии си е ваш проблем, ходете давайте пари за вход и се радвайте на мутрите дето не правят нищо за ЧЕРНО МОРЕ , мутрите дето ни съсипаха градът , мутрите които изгониха поне 2000 хиляди редовно ходещи на стадиона МОРЯЦИ!!! Радвайте се и на неадекватника Кольо който игнорира момчетата от школата , например днес Беки беше най добър в центъра но АДМИРАЛА го извади а циганина бурабия има два точни паса(броил съм ги) и е непоклатим , това ли ви харесва бе близачи на ТИМ ??????????????????????????????????
ТОВА НЕ Е ЧЕРНО МОРЕ!!!!!!!!!!!!!!!!

Това ме разсмя Бекир бил най добър в центъра.Не съм меринджеи като плювалниците,но се видя може и да е наш юноша,нищо особено не направи.
А пък и на никой не можеш да нареждаш или да даваш акъл,дали ще ходи на стадиона.


Ти пиян ли беше или дрогиран? :roll:

Зелен със елементарни хора не ми се спори. ;)



Много си виСШ, бре. Когато стигнеш на батя се образованието и интелекта тогава ела и ми говори! Много, ама много си назад, малкия!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот moreto vn » 12 дек 2015 19:47

зеления написа:

Много си виСШ, бре. Когато стигнеш на батя се образованието и интелекта тогава ела и ми говори! Много, ама много си назад, малкия!!!

Голяма работа си хехехе!Добре чичко!Нямам и намерение! :mrgreen:

Потребителски аватар
charlitobg
Мнения: 137
Регистриран на: 17 фев 2009 11:16
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот charlitobg » 12 дек 2015 19:47

Колю... така наречената Мастика или Адмирал е най успешния ни тренер от време оно.Или сте плиткоумни несретници.Нямам нищо против юношите ни но който малко разбира от футбол ще разбере какво е да играеш при юноши и какво е при мъжете. И аз искам да съм космонавт но по ред причини не съм. Така че къкво го чака Черно море не ме интересува.Бил съм на стадиона от 1978 година като футболист и после като запалянко.Така че пак повтарям.С тези фуболисти толкова.Ако искате изкарайте 10 милиона на година и ги дайте на Колю или ако щете и на Станислав и ще видите разликата. Но понеже сте Мишки които чакат за парче кора хляб по добре си гледайте ръгбито и не плюите хора които са дали в пъти повече от вас за Черно море.УМНИТЕ ЩЕ МЕ РАЗБЕРА А ТЕЗИ КОИТО ОТ ЧОРАПИТЕ НА ГОРЕ СА КУХИ ЛЕЙКИ.....УСПЕШНО КЪПАНЕ В ПЛЮНКИТЕ ))))))

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот зеления » 12 дек 2015 20:11

charlitobg написа:Колю... така наречената Мастика или Адмирал е най успешния ни тренер от време оно.Или сте плиткоумни несретници.Нямам нищо против юношите ни но който малко разбира от футбол ще разбере какво е да играеш при юноши и какво е при мъжете. И аз искам да съм космонавт но по ред причини не съм. Така че къкво го чака Черно море не ме интересува.Бил съм на стадиона от 1978 година като футболист и после като запалянко.Така че пак повтарям.С тези фуболисти толкова.Ако искате изкарайте 10 милиона на година и ги дайте на Колю или ако щете и на Станислав и ще видите разликата. Но понеже сте Мишки които чакат за парче кора хляб по добре си гледайте ръгбито и не плюите хора които са дали в пъти повече от вас за Черно море.УМНИТЕ ЩЕ МЕ РАЗБЕРА А ТЕЗИ КОИТО ОТ ЧОРАПИТЕ НА ГОРЕ СА КУХИ ЛЕЙКИ.....УСПЕШНО КЪПАНЕ В ПЛЮНКИТЕ ))))))


Кой си ти, бе Чарли? Аз съм на стадиона от 1969 година?!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот Мляко с ориз » 12 дек 2015 21:24

кой е той ли :mrgreen: не го ли виждаш сложил си е чак аватар кой е, шебек без грам мозък, че и със самочувствие като някои наши фенове :mrgreen: Чарли, маймуно, не ти ли казах да си завреш мнението дето слънце не огрява :lol:

Потребителски аватар
charlitobg
Мнения: 137
Регистриран на: 17 фев 2009 11:16
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот charlitobg » 12 дек 2015 22:44

Зелен кой съм няма значение.......един истински фен на Черно море съм и такъв ще си остана.И мен ме боли когато Колю и играчите правят грешки но има ли Безгрешни на този свят????? Всички ние правим грешки в живота си но едно знам.. Лицемер не съм и никога не съм бил в сравнение на много наши колеги тук във Форума.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот ShooterMan » 13 дек 2015 01:10

Ако някой има очила да си ги сваля, Бекир не само, че беше най-добрия от халфовете, ами сигурно отне повече топки и от Клок! Спря поне 3 много опасни атаки на Лудогорец, а нашите 2 голови положения пак тръгнаха от него. Това беше най-безобразната смяна на Спасов продиктувана от СТРАХ, направо се беше насрал от шубе да не му изстине местенцето! После като видя какво безумие сътвори тръгна да пуска пък заминаващия си в понеделник Буркхард. Разбира се ние до края не можахме традиционно да си подадем 2 паса след като Бурабия, неговия човек остана сам...Чуде се, тези двамата, мароканския Зидан и Спасов да не си бъркат в гащите нещо, то няма такива протекции, няма такова ТОЛЕРИРАНЕ! Трябва да си ходят ръководители си мисля, Спасов е ясно, че трябва да си ходи, но и разните там Шабан и Маринов - аут! При едни добри ръководители:
1. Кольо нямаше да е треньор още след Коматево
2. Никога нямаше да позволят такава пародия на селекция
3. Никога нямаше да изпуснат Ернандес!
4. Стадиона ни нямаше да мяза на кочина
Повече няма какво да говорим. Провален сезон от ръководители и треньор. Измислените паляци като Бурабия, Кулибали, Вареа, Бижев, Петков, Васев...те просто толкова си могат!

И междудругото - ако имахме ръководители, поне един дето разбира от футбол, изгонването на Жиньо и ОСОБЕНО на Марчин щеше да бъде стопирано. На секундата! Отвсякъде се вижда, че португалеца може, а за Марчин няма да говоря, говорил съм достатъчно, всички знаем кой е той и какво може.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта