Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот Iceberg » 20 ное 2015 12:08

sirakov77 написа:
Iceberg написа:Отново се очертава труден мач, според мен! И то не толкова, че Ботев са някакъв фактор в момента или пък ние сме слаби, а по-скоро заради факта, че се представяме много непостоянно в последно време. Куца мотивацията на футбалерите ни в мачовете за първенство. Причините, почти всеки фен-моряк ги знае - липса на конкретни, амбициозни цели, поставени от собствениците пред отбора. А и още нещо - Ботев са с нов треньор и при всички случаи ще има някакъв ефект. Знам Ники Костов, като много сериозен и принципен човек и треньор, който държи много на дисциплината, добрата организация и физическата издържливост на играчите. Ако футболистите на канарчетата го приемат сериозно и решат да играят.. ще ни е трудно, но не невъзможно да бием. Има обаче и друг сценарий?! Може да решат да не го приемат и да го саботират още от началото, което малко ме съмнява де. Тогава без зор ще си вземем точиците. Мен обаче, най ще ми приляга варианта, Ботев да излязат нахъсани и обновени, а нашия отбор да покаже така желаната мотивация и организация на игра, което би довело до реализиране на нелошия ни потенциал и успеем да си вземем мача с много раздаване, добра игра и без треперене до края. Примерно, с 2:0 да кажем и голове вкарани извън последните 20-ина минути на мача.

А иначе за тематичната среща на ракийка и салатка - пишете ме сигурен! :) Стига да има желание и одобрение от участниците де... ;)

Ако нашите балерини най-после изиграят един мач нахъсано и с желание да вземат нещо от него и вие ни биете с игра, да ви е честита победата тогава! А дано, ама на дали! Едва ли за толкова кратък период под ръководството на новият треньор ще ги видим преобразени! :(
На мен лично ми се иска да видя здрав мач и резултат 2-2 например, ама...........!!! За нас всяка точка до нова година ще е бонус, в предвид програмата!


Ами, пожелавам ви искрено успех, стабилизиране на клуба, но по напълно обясними причини... след мача с нас ;) А иначе, дано в Неделя стане един оспорван и здрав мач, с много достойнства и по-добрият победи! Очаквам наш успех, но да видим...
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот ShooterMan » 22 ное 2015 00:41

Дано прекъснем тенденцията на лакатушенето и да влеземе най-после в час и ние. Не ме притеснява отборът на Ботев, тях трябваше да ги опердашим още в Пловдив ако не играехме като балерини с 11 срещу техни 10. Притесняват ме нашите хора, които приемат ролята на средняк и определено им липсва мотивация за нещо повече в доста от миналите мачове.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот KIL » 22 ное 2015 09:31

Уважавам канарите,но в темата във форума на Ботев една костенурка развали добрия тон.С Курьор в атака се надявам на добра игра,раздаване,на една игра на котка с канарче...! Прогноза-3:1 ! Искрено пожелавам успех на Ботев... след мача днес. Ай',МОРЯЦИИИ!!!
П.П. А за ракийката и зеленцето се включвам и аз,може и домакин да бъда,Киро ми има координатите. :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот КироВарна » 22 ное 2015 10:32

KIL написа:Уважавам канарите,но в темата във форума на Ботев една костенурка развали добрия тон.С Курьор в атака се надявам на добра игра,раздаване,на една игра на котка с канарче...! Прогноза-3:1 ! Искрено пожелавам успех на Ботев... след мача днес. Ай',МОРЯЦИИИ!!!
П.П. А за ракийката и зеленцето се включвам и аз,може и домакин да бъда,Киро ми има координатите. :mrgreen:

За домакин и аз ставам,място има!!!Дай Боже да сме толкова хора,че да се наложи на ТИЧА да се срещнем!!! :mrgreen: Всички,на които имам координатите ще бъдат своевременно уведомени!!!"Когато му дойде времето" както обича да казва Н.В. Симеон II .Тези с които не се познавам лично,могат ако имат желание да ми пишат на Л.С. !!!Готвя се за днешния мач с Ботев Пд!!!Обилно ще хапна и леко ще пийна....дано и момчетата да са добре подготвени и да ни зарадват!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот koseto40 » 22 ное 2015 12:32

Живи-умрели,днес мача го взимаме...:))))) Малко ме притеснява вятъра,но,,,каквото за нас,това и за тях..Аз съм на Тича и ще си подкрепям любимците както винаги..Дано имаме и късмета днес да покажем истинските си възможности и да бъдем усмихнати и доволни след мача..НАПРЕД,МОРЯЦИИИИИИИИ..:) Кире,искам място на сбирката и аз..Щом ще е с истински фенове-каква по приятна компания от това.. А и карнобатската в комбинация с кисело зеленцеееееее...мммммммммммм..прави чудеса..:)

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот thisisthelife » 22 ное 2015 14:29

Бурабия отново гледа мача без билетче.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот thisisthelife » 22 ное 2015 14:54

След първото полувреме какво може да се каже, което вече не е казано? Бурабия и Кулибали за пореден път са потресаващо слаби и вредни за отбора. Няма абсолютно никаква идея как да се организира атака. Стига се до центъра и от там боц напред. Къде отиде играта ни по земя? Къде отидоха разиграванията? Къде останаха извеждащите подавания? Каква е тази пародия на футбол, която показват нашите? За 45 минути не видях нищо, ама абсолютно нищо смислено и градивно откъм атака. Венков и Паланков се мъчат да направят нещо, а останалите седят на едно място и се чудят какво да правят. И какво от това, нали контрираме противника с могъщия нападател Живко Петков!
Truth is hate for those that hate the truth.

MOREE
Мнения: 209
Регистриран на: 05 яну 2009 23:45
Контакти:

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот MOREE » 22 ное 2015 15:14

Всеки мач грешки на мишока спасов
САМО П.Ф.К.ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот bayern_munchen » 22 ное 2015 15:55

Казах ли ви нещо аз за НИКОЛАЙ КОСТОВ???

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Черно море-Ботев (Неделя 22.11.15г.)

Мнениеот sandi74 » 22 ное 2015 15:57

Честита победа на Ботев.По-класния и по-добрия отбор днес заслужено победи.Гостите надиграха по всички показатели своите противници и заслужено спечелиха.Черно море са гола вода-един от най-слабите отбори в групата.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта