Черно море - Пирин

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот greenpeak » 26 сеп 2015 18:21

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6Z6VWxOoTvU[/youtube]

Поредното домакинско треперене до последно.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот ShooterMan » 26 сеп 2015 19:29

Пореден слаб мач изиграхме след като се завърнаха слабо играещи играчи в титулярния състав. Ужасно изглеждахме в градивния елемент от играта, като цяло - абсолютно нищо смислено не направихме за цял мач като основните виновници разбира се са повече от ясни и няма да ги повтаряме постоянно. Учудващото е упорството на КОЛЬО да наложи лице на отбора в който лидерите му да са абсолютно посредствени футболисти в лицето на Бурабия ;). Нападението също беше много зле, Бижев, Петков - няма да им коментирам играта. В защита също изобщо не се справихме добре. Работата си я свършиха само полузащитниците и по фланговете РАЙКОВ и КУРЬОР, но проблемите ни тепърва предстоят. Не всички отбори са слаби като Пирин и не умеят да вкарват голове при 100% ситуаиции. Днешния мач, един отбор от типа на Монтана спокойно щеше да го вземе с 1:2 уж калитарски, не може да се играе така и не може да се продължава така! Ето пак, Гъргоров в Локо Пд...повече му дава заплата Локо Пд ли? Ама нали взехме някакъв мароканец и сега ще му търпиме всичко - некъдърност (ясно), диетите от Курбан Байрама - и те....смех смех, за това ли мотаха ЕРНАНДЕС 2 месеца, докато не си намери отбор?! Да налагаме абсолютно посредствени футболисти в гръбнака на ШАМПИОНСКИ отбор?! Гледам как нито КЛОК, нито СТЕНИО, а още по-малко МАРЧИН, доказано класни футболисти си имат и най-малка идея какво прави този Бурабия на терена, особено МАРЧИН, никой от тях не може да се сработи с него и причината е ясна - просто е посредствен играч и няма място до тях. От смазаната машина с ЕРНАНДЕС начело, която мачкаше в средата на терена няма ни най-малък помен!
Последна промяна от Iceberg на 26 сеп 2015 20:05, променено общо 1 път.
Причина: т.1
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот КироВарна » 26 сеп 2015 19:57

Седя си,пия едно нежно,хладно Шардоне и замезвам със страхотни миди в пикантен сос.Съжалявам,че форумът не е кулинарен,защото щях да помоля жена си да ви издаде рецептата.За съжаление тук обсъждаме футболни теми,а след днешния мач....на мен за футбол не ми се говори!!!Добре поне,че победихме !!! :mrgreen:

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот ShooterMan » 26 сеп 2015 20:59

Победата си е победа, но за мене това не е футбол, или поне не и стойностен футбол. Играчи като ЕРНАНДЕС и БАКАРИ липсват, но никой не прави нищо да бъдат заменени от СТОЙНОСТНИ футболисти. Дори БОЖИЛОВ и КОКОНОВ не можем да заменим, а чужденците от лятото тука са или туристи, или некъдърници...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот зеления » 26 сеп 2015 23:25

ShooterMan написа:Победата си е победа, но за мене това не е футбол, или поне не и стойностен футбол. Играчи като ЕРНАНДЕС и БАКАРИ липсват, но никой не прави нищо да бъдат заменени от СТОЙНОСТНИ футболисти. Дори БОЖИЛОВ и КОКОНОВ не можем да заменим, а чужденците от лятото тука са или туристи, или некъдърници...


Тук си убийствено точен! За сметка на напусналите не дойде нито един футболист, за който да кажем - надграждаме. Само Васев и Бижев според мен имат бъдеще като футболисти, но им трябва много време. Не взехме дори един футболист, който да се доближава до класата на Ернандес и Божилов. Плювачите на Божилов да кажат, ама с ръка на сърцето, кой, Вареа или Бурабия са по-полезни от него на терена?!! За Ернандес няма какво изобщо да говорим - единствено Жоро Илиев може да бъде сравняван с него!
Тук мои приятели ме оплюват, че видите ли много съм критикувал отбора. Ами какво да правя, зимен сън ли да спя като виждам, че след първия мач за ЛЕ постоянно играем Ганкиното? Днес се видя, че след излизането на Клок, най-добрия ни футболист в момента, сме за втората половина на Б група. Да мълча ли? Не, не мога! Аз обичам тоя отбор и никога няма да се съглася да бъдем средняците в А група особено със собственици срамно богати за българските стандарти! Нашия голям треньор ( не, не искам смяната му ) освен "хайде, хайде" и ""Райкооов или този или онзи" нещо смислено да е направил? Дани десен бек?!! Че и децата около мен виждаха, че това не е позицията му. Взел си нов бек, ами пробвай го поне първите 30-тина минути. Нападателите ти ялови. Ами изнеси Матиас като таран и виж какво ще се получи. Ако не стане в първия половин час - имаш достатъчно време за промяна на игровата схема. И т.н, и т.н.
РАЗОЧАРОВАН СЪМ!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот yavorescu » 26 сеп 2015 23:55

Безобразен мач, единственото хубаво нещо бе победата. Новото португалче не е водило свястна подготовка и Кольо явно не иска да рискува. Бурабия трябва да седне на пейката, както се случи с Бижев след много по-кратка поредица от слаби мачове в началото на сезона. Не ми харесва особено формацията с двама нападатели -- изритани топки напред, никаква доминация в средата на терена, абсолютно никаква фантазия.

Гледах Лудогорец-Литекс и (меко казано) не съм изпълнен с оптимистични чувства за гостуването ни следващия кръг...

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот ShooterMan » 27 сеп 2015 01:17

При очакваната продажба на КЛОК в АЗ Алкмаар зимата този отбор ще се сгромоляса ако не бъдат взети мерки с АДЕКВАТНИ попълнения, а тези дошли лятото от типа "Будинов" задължително трябва да бъдат изхвърлени начело с Вареа. Дано си върнем ЖОРО ИЛИЕВ и ако на МЕХИЯ нещо не му е провървяло в Турция...не знам, Наско Илиев да върнем дано. Всеки има слаби мачове, но при нас липсата на какъвто и да е футбол след Финалите за Купа и Суперкупа (донякъде само, Гела си кроеше шапката на Бруното и не му прати рефери на помощ) е очевадна. Играем селски, играем грозно и критиките са основно към ръководството защото те не осигуриха достатъчно класни попълнения след големия отлив на класни играчи лятото. Честно казано заминаха 5-ма (1 контузен), не дойде НИТО ЕДИН!
И малко за следващия ни мач. Твърда еденица. Не, че Гелосаните играят нещо, не, но видяхте ли как им свириха? И то с Литекс, а ние - байчовци, нас ни режат и срещу Монтана, Ботев, кой ли не, какво да говорим за Разград, направо ще ни насекат ако мача се закучи. Но и това не очаквам, с нашия "футбол" и скорост от времето на дядовците ни просто не виждам какво ще направим, освен да вдигнем поредния клетник на крака :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот ogrizko » 27 сеп 2015 12:03

На мен честно казано вчера ми хареса единствено играта на Марк Клок, който и на един крак игра пак по-добре от останалите :lol: Иначе другите са пълна трагедия... Китанов пази добре, ама играта му с крака е супер зле и можеше и гол да ни вкарат от бавното обработване на топката ...защитниците и всички общо взето в дефанзивен план правеха грешки... но в това няма лошо ако напред правехме нещо ...а там Живко като докосне топката му бяга на 20 метра, а Бижев си мисли, че прави нещо като стигне топката до него ...ама само си мисли :roll: демек и той не знае какво иска да направи с топката ....обаче това дето искам да кажа е, че ми писна от малоумни картони ....Бурабия, Стенио ....Бижев си просеше червен и трябваше да го получи ...ама не му го дадоха може би щото първия беше малко спорен ...нашите са големи малоумници що се отнася до картоните, тотално ме дразнят! Вместо да се опитат да се пазят от картони, сякаш си ги просят ...и лошото е, че си просят и червени такива!!!!! Ама тотално ме дразнят с тия безсмислени фалове!!! Иначе искам няколко думи да кажа за попълненията и играчите ни.... Стенио всички във форума го хвалят за постоянството му, а аз такова не виждам ...виждам някакъв малоумник, който напоследък се е взел супер на сериозно и рита през краката противниците и ги задържа през кръста и постоянно го виждам с червен картон като се появи на терена ...едно време играеше чисто, сега е станал някакъв безсмъртен, неподвластен на картоните уж ...мислех, че от финала за Купата ще си вземе поука, ама.... само ми се е искало :) Друго ...поне 2 гола се сещам, че станаха от негови несериозни пасове, които бяха пресечени и станаха контри (не помня точно кои мачове, а само грешките му) ...вчера имаше възможност да подаде на открит играч, който излизаше срещу вратаря ...ама пак се взе за велик и че ще мине през 5 човека и ще вкара сам .....така че ако някой искам да е на пейката това е Стенио докато не му дойде акъла, предпочитам Паланков или Бургхарт на неговото място ...а Марк Клок просто няма алтернатива - твърд титуляр!! Васев за мен е много добър играч, със сигурност по-добър от Коконов, дрибъла и контрола над топката го показват! За мен просто му трябва още малко време за адаптация към мъжкия футбол!! Но има бързина и техника и всичко!!! Крилата ни са добре и тук сме надградили!!! Бурабия ...всички го плюят, но докато не постеше беше най-добрия ни играч ...така че аз очаквам скоро отново да заприлича на себе си!!! Със сигурност е по-добре от Божилов!!! Вече нападателите са зле ...Вареа, Живко, Бижев ...за съжаление засега не показват почти нищо! Но пък в защита със сигурност Траянов е по-добре от Живко ....така че и там смятам се надградили ...вярвам, че скоро ще тръгнем нагоре, имаме всички предпоставки за това :!: Но вчера беше злеееееееее :oops:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот mursusaid » 27 сеп 2015 12:30

Вчера,а и не само вчера беше много ама много слаб и селски мач и за двата отбора.До някъде съм съгласен с Огризко,че имаме потенциал и футболисти,естествено ни липсва класен нападател и центр.защитник,но в средата на терена имаме потенциал.За мен проблема е не че тези футболисти не могат,а по-скоро защо не могат и не показват това което могат.Ние вчера,а и в предните мачове не показваме никакво движение по терена,играем супер бавно,супер бавно обработваме топката,бавно мислят на терена,когато вземат топката нямат идея какво и как да развият атака,а хората без топка около тях статисти,никакво движение,никакъв опит да се измъкнат от противника,да искат топката,изобщо никакво движение без топка.Така няма как да стане.Играчите ми се струва са изпаднали в някаква летаргия и само разхождат зелената фланелка по терена.Да се стягат и да започват да вдигат темпото,ако ли не Кольо да си ги взима един по един до себе си на пейката да погледат.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Пирин

Мнениеот Iceberg » 28 сеп 2015 06:16

Адмирала призна за умора. Играчите му се пестели срещу Пирин.

Наставникът на Черно море Никола Спасов демонстрира завидно самочувствие след победата с 1:0 над Пирин Благоевград. Треньорът заяви, че не иска да обижда днешния опонент, но просто са могли да си позволят да не играят на ръба на възможностите си.
"Имахме минути на колебание и слаби моменти. Имаше критични моменти пред нашата врата. Не сме подценили противника. Имаше умора, тъй като преди няколко дни играхме за купата на България. Оттам дойде проблемът. Футболистите не можеха да тичат.
В крайна сметка можеше да си позволим да играем по този начис с Пирин. Без да ги обиждам, ама сме по-добрият отбор. Затова играхме по този начин", заяви Спасов.

http://bgfootball.com/new.php?id=57349& ... m=facebook
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта