Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ShooterMan » 13 авг 2017 22:30

Украинеца има във визитката си доста стойностни отбори, такива, където милициоенрско-микренските звезди правят трансферите на живота си. Надявам се да е класа, защото много лесни голове влетяха в нашата врата, а и Емо не е стабилен. До тук смея да кажа, че 2 точки са загубени поради липсата на класен вратар, дано този се доближава до нивото на Коварж :twisted:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот зеления » 14 авг 2017 15:48

ShooterMan написа:Украинеца има във визитката си доста стойностни отбори, такива, където милициоенрско-микренските звезди правят трансферите на живота си. Надявам се да е класа, защото много лесни голове влетяха в нашата врата, а и Емо не е стабилен. До тук смея да кажа, че 2 точки са загубени поради липсата на класен вратар, дано този се доближава до нивото на Коварж :twisted:


Едва ли ще се доближава до класата на Коварж. Като гледам колко отбора е сменил и никъде не се е задържал... Като, че ли ще е нещо като Шром. Дано да греша.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 14 авг 2017 18:01

зеления написа:Едва ли ще се доближава до класата на Коварж. Като гледам колко отбора е сменил и никъде не се е задържал... Като, че ли ще е нещо като Шром. Дано да греша.

И на мен това ми мина по-скоро през акъла. Само дето не е като Шром, а като Емо ...демек заменяме един Емо с друг Емо.... ако трябва да съм честен предпочитам си даже оригинал Емо, отколкото някакъв временен палячо. Ако го вземаме за резерва при евентуална контузия на Емо или нещо от сорта - става. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 14 авг 2017 19:57

ogrizko написа:
зеления написа:Едва ли ще се доближава до класата на Коварж. Като гледам колко отбора е сменил и никъде не се е задържал... Като, че ли ще е нещо като Шром. Дано да греша.

И на мен това ми мина по-скоро през акъла. Само дето не е като Шром, а като Емо ...демек заменяме един Емо с друг Емо.... ако трябва да съм честен предпочитам си даже оригинал Емо, отколкото някакъв временен палячо. Ако го вземаме за резерва при евентуална контузия на Емо или нещо от сорта - става. :roll:

На 32 години 184 сантиметра...Няма ли някой италианец на 23 години 200 сантиметра да играе с двата крака? :lol: :roll:

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 14 авг 2017 20:05

А забравих.И да не буха топката напред от ръка,а да подава на защитата за да се започва нещо,а не спорна първа и втора топка.Абе тия наши момчета не гледат ли футбол?Не попиват ли нищо от играчите на Барса,Реал,Юве,Баерн,Юнайтед,Тотнъм и т.н.? :mrgreen:

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 14 авг 2017 20:41

По въпроса за позициите на футболистите.Ами не е ли нормално един играч да може да играе навсякъде по терена?Не казвам,че ще е много добър,но каква е разликата от Ц.П. до Л.П. ИЛИ Д.Полузащитник?Целта е една.Дори и защитник...Всичко зависи от желанието за игра.Много я роботизираха тази лесна и приятна игра.Ако не ти доставя удоволствие-бягай надалече.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот gihuelo » 14 авг 2017 22:39

violetovgeneral написа:По въпроса за позициите на футболистите.Ами не е ли нормално един играч да може да играе навсякъде по терена?Не казвам,че ще е много добър,но каква е разликата от Ц.П. до Л.П. ИЛИ Д.Полузащитник?Целта е една.Дори и защитник...Всичко зависи от желанието за игра.Много я роботизираха тази лесна и приятна игра.Ако не ти доставя удоволствие-бягай надалече.

Ако сериозно го мислиш това ,което го написа ти правя една произволна защита от близкото минало.
Ляв бек- Стоичков
десен-Костадинов
Централни -Балъков и Лечков

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 14 авг 2017 22:46

Хахахах...Ами при нужда може и да могат.Ти футбол играл ли си?Какво ти е странно?Едно и също е...Звиси само от теб.
Не можеш да браниш или не можеш да атакуваш?Проблема е ако не ти доставя кеф играта.
Да споменавам ли защитници,които са повеждали атаки за своят отбор?Няма смисъл нали?Обичта към играта е най-важна.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот gihuelo » 14 авг 2017 23:20

violetovgeneral написа:Да споменавам ли защитници,които са повеждали атаки за своят отбор?Няма смисъл нали?Обичта към играта е най-важна.


[offtopic]За втори път те питам ! Наистина ли твърдиш ,че всеки трябва да може да играе навсякъде по терена? :) Ако отговора ти е ДА .....повече всички въпроси са излишни ,даже и този дали съм играл футбол :)[/offtopic]

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 14 авг 2017 23:37

gihuelo написа:
violetovgeneral написа:Да споменавам ли защитници,които са повеждали атаки за своят отбор?Няма смисъл нали?Обичта към играта е най-важна.


[offtopic]За втори път те питам ! Наистина ли твърдиш ,че всеки трябва да може да играе навсякъде по терена? :) Ако отговора ти е ДА .....повече всички въпроси са излишни ,даже и този дали съм играл футбол :)[/offtopic]

Да разбира се.Няма разлика на какъв пост си.Важното е да си добър и от там всичко приключва.А СЕГА ти можеш да ме опровергаеш...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта