Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 06 дек 2017 14:37

Ми, прав е Гонзо ....и аз това казвам, че нашите футболисти са безхарактерни. На терена като трябва да се вложат, да играят на макс и т.н. - има ли го това - няма го!!! Единствено Хасани, Жоро Илиев, Мартин Костадинов и Марек Кузма ми изглежда да се опитват да го направят :roll: Другите играят прекалено спокойно - каквото стане... и не се опитват да се вложат на 100% на макс да променят резултата. И като са контузени част от тях излиза, че играем с 2-3 човека ...ако Жоро Илиев не го броим понеже е на възраст ...излиза, че излизаме с 1-2 на терена ....ако Хасани го няма заради червен картон излиза, че по-добре да не излизаме изобщо на терена и да даваме трите точки, защото никой няма да играе :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот sicilianecat » 06 дек 2017 15:42

Малоумно решение, явно Китанчето се завръща...Определено бих предпочел някой от двамата вратари на Верея да дойде, ако Илиян се разбере с ТИМ.

Черно море обяви раздялата си с украинския вратар Евгений Боровик. Договорът на стража ще бъде прекратен по взаимно съгласие.

Той пристигна на "Тича" в средата на август и оттогава записа едва три мача с екипа на варненци.

В началото на октомври Боровик получи много тежка контузия, след като счупи крак по време на тренировка, което го извади от игра до края на годината.

Ръководството на Черно море благодари на Боровик за съвместната работа и му пожела успех занапред.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Mathias_Coureur » 06 дек 2017 16:20

За мен най-важният трансфер през зимата, който си пожелавам да се осъществи е завръщането на Илиан Илиев на " Тича" като старши треньор! А относно селекцията след това той най-добре знае кои трябва да останат , кои трябва да си заминат и кои трябва да дойдат на "Тича".
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Кролик » 06 дек 2017 16:29

Да не бъда черноглед, но целта на ТИМ за края на сезона е ясна, 6-8 място. Ако дойде Илиян и накара тези играчи да се размърдат, има голяма вероятност за "deja vu" и отбора да бъде разбит в края на сезона.
Ха дано не съм прав !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот violetovgeneral » 08 дек 2017 00:02

Малките играят с хъс...Имат и необходимата физика...Така трябва да ги налагаме.Малките са по-яки от големите.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Iceberg » 25 дек 2017 19:43

С риск да възбудя духовете, но не се сдържах! :( Какво е това?! :?: :evil: Журналистическа провокация, с думи извадени от контекста на някое по-обширно изказване или интервю, или.. още един, който вместо да мисли и коментира отбора, за който играе и който храни него и семейството му, се изцепва и обяснява в любов на друг тим? (Моля коментиращите да се придържат, към добрия тон и възпитание ;) )

Орлин Старокин: Обичам Левски и следя всеки мач на отбора
25 декември 2017 | 14:31
https://www.sportal.bg/news.php?news=700822

Полузащитникът на Черно море Орлин Старокин заяви, че симпатизира силно на Левски и следи всеки мач на "сините". Той направи равносметка на отминаващата годината.
"Благодарен съм на Георги Иванов, че ме взе в Черно море. Мислите му бяха да направим добър колектив и да сме в челните позиции, но не успяхме да оправдаем очакванията и да зимуваме в шестицата. Обичам Левски и постоянно следя ситуацията там. Гледам всеки един мач, като имам възможност. Надявам се "сините" да тръгнат по правилния път и да изградят един силен отбор. Според мен в нашето първенство трябва да играят повече български футболисти, това ще се отрази и на националния отбор", каза Старокин пред Bulgaria On Air.
"Надявам се Петър Хубчев да ме повика отново в националния тим, защото тръпката там е неописуема", добави футболистът на "моряците".
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот rodman » 26 дек 2017 15:14

Весела Коледа и една по-добра Нова 2018 година на всички! Провокация е, Айс. В дните около празниците няма новини и е старо правило да се търсят провокации. А на нас колко ни трябва да се хвърлим на Старокин, един от малкото с футбола в главата и краката...
Повече хора по трибуните и по-силна подкрепа и търпение :) :)
Весели празници!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот blue avalanche » 26 дек 2017 17:59

Iceberg написа:С риск да възбудя духовете, но не се сдържах! :( Какво е това?! :?: :evil: Журналистическа провокация, с думи извадени от контекста на някое по-обширно изказване или интервю, или.. още един, който вместо да мисли и коментира отбора, за който играе и който храни него и семейството му, се изцепва и обяснява в любов на друг тим? (Моля коментиращите да се придържат, към добрия тон и възпитание ;) )

Орлин Старокин: Обичам Левски и следя всеки мач на отбора
25 декември 2017 | 14:31
https://www.sportal.bg/news.php?news=700822

Полузащитникът на Черно море Орлин Старокин заяви, че симпатизира силно на Левски и следи всеки мач на "сините". Той направи равносметка на отминаващата годината.
"Благодарен съм на Георги Иванов, че ме взе в Черно море. Мислите му бяха да направим добър колектив и да сме в челните позиции, но не успяхме да оправдаем очакванията и да зимуваме в шестицата. Обичам Левски и постоянно следя ситуацията там. Гледам всеки един мач, като имам възможност. Надявам се "сините" да тръгнат по правилния път и да изградят един силен отбор. Според мен в нашето първенство трябва да играят повече български футболисти, това ще се отрази и на националния отбор", каза Старокин пред Bulgaria On Air.
"Надявам се Петър Хубчев да ме повика отново в националния тим, защото тръпката там е неописуема", добави футболистът на "моряците".

Много футболисти, играещи в едни отбори, симпатизират на друг. Масово явление и не виждам повод за истерия. Къде пише, че всички играчи на Галатасарай, например, ТРЯБВА да симпатизират на Галатасарай?
Рууни, дори при престоя си в МЮ твърдеше, че сърцето му принадлежи на Евертън. И това е най-нормалното нещо. И никой не го "обеси" за това.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 27 дек 2017 22:29

Ако, това наистина го е казал Старокин шут в г@за и да се приземява направо в л^йната в обора. И без това в този отбор на пръстите на едната ръка се броят тези които наистина заслужават да носят зелената фланелка. :evil: Достатъчно време изтърпяхме един дето уж беше дошъл да работи за Черно море, а вместо това денонощно мислеше и плещеше за Левски!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот blue avalanche » 27 дек 2017 22:44

Че то, пък, от тези, които са в отбора, кой симпатизира на Ч.море? Освен вашите юношки?
Станчев ли? Или М.Огнянов? Или, може би, Зехиров? Хасани, Цветков, Сукуп, Кузма???
Я ги изгонете всичките... И доиграйте сезона с юношите, които ви симпатизират. Да видим докъде ще я докарате.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта