Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 03 юли 2017 19:15

guglata написа:Ей на това му се вика издръжка на отбора, сигурно и лихви вървят по тези заеми.


Много ясно че вървят лихви. По 3 милиона разходи за лихви на година (2015г. и 2014г.) : http://picbg.net/pic.php?u=45387Xb3CB&i=860789

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот yavorescu » 03 юли 2017 20:25

Нали точно за тия неща говорихме преди 2-3 седмици. Защо изобщо има учудени, не ми е ясно.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 03 юли 2017 21:09

yavorescu написа:Нали точно за тия неща говорихме преди 2-3 седмици. Защо изобщо има учудени, не ми е ясно.

Чак учудени едва ли. Ние от 15 години я караме на заеми. Странни са 20те милки за последните две години. Големи инвестиции, голямо нещо.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот onegavon » 03 юли 2017 22:29

Голяма пералня се оказа това Черно море.Иначе два-трима от вашите редовно киснат в нашия форум и припяват мантри за морал.А то какво излезе най- мафиотския клуб бил вашия/ не че не се знаеше де/.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 03 юли 2017 22:37

Не знам дали правиш разлика? Черно Море се издържа от "заеми" към собствениците. Иначе казано "дължи" нещо само на тях. А вие не знам на кого не дължите.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 03 юли 2017 22:59

onegavon написа:Голяма пералня се оказа това Черно море.Иначе два-трима от вашите редовно киснат в нашия форум и припяват мантри за морал.А то какво излезе най- мафиотския клуб бил вашия/ не че не се знаеше де/.

Една малка подробност,че на вас ви остана само форума,защото отборът ви го закриха на 9.IX.1916 г. защото дължи 60млн. на стотици кредитори.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Готвача » 04 юли 2017 10:00

Сега сериозно.Въпроса е на кого се дължат тези заеми и откъде точно са дадени,защото както всички знаем,собственици са една фирма,която вероятно няма в сметките си и 1млн лева.И най важното-с какви активи са обезпечени.Защото ако някоя фирма поиска примерно 1млн за инвестиции и развитие на бизнеса си започва едно ходене по мъките,а тук се наливат 50 млн и срещу какво?Друг е въпроса че такива пари на Тича/респективно в отбора на Черно море/въобще не са виждали.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот onegavon » 04 юли 2017 10:18

Vladislav написа:Не знам дали правиш разлика? Черно Море се издържа от "заеми" към собствениците. Иначе казано "дължи" нещо само на тях. А вие не знам на кого не дължите.


То си пише бе пич - 8 млн. кредит от акционерите.Петте милиона загуба са наследени.
За теб нормален ли е този заем в такъв размер при вас. Това ,ако не е пране на пари здраве му кажи. Какви са ви активите вие ремонт на стадиона не бяхте правили от времето на бай Тошо. Сега слагате една трева което не е повече от милион.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Vladislav » 04 юли 2017 11:08

onegavon написа:
Vladislav написа:Не знам дали правиш разлика? Черно Море се издържа от "заеми" към собствениците. Иначе казано "дължи" нещо само на тях. А вие не знам на кого не дължите.


То си пише бе пич - 8 млн. кредит от акционерите.Петте милиона загуба са наследени.
За теб нормален ли е този заем в такъв размер при вас. Това ,ако не е пране на пари здраве му кажи. Какви са ви активите вие ремонт на стадиона не бяхте правили от времето на бай Тошо. Сега слагате една трева което не е повече от милион.

Само за сведение- за тревата и лампите доколкото знам "нашите" не са дали и един лев. Няма да се учудя ако са и прибрали нещо. Има си следствие, има прокуратура- да разследват. Аз не съм, а и нямам намерение да ставам адвокат на ТИМ. Това че не ги харесвам е факт, но едва ли има някакво значение. Също е факт, че Черно Море не дължи нищо нито на НАП, нито на напуснали и настоящи служители, нито има някакви забавяния на плащания.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот onegavon » 04 юли 2017 11:21

Така се прави за да не предизвикват проверки. Мръсните пари обичат тишината.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта