Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот ogrizko » 16 окт 2017 13:30

защо написа:Темата нещо подигравка ли е? Сър Луканов е нещо като господин Фратю, а сър Емо - като цар Киро, при тях със сигурност целта е подигравателна.

Донякъде е подигравка ...но по-скоро към плюенето и провокациите. Най-вече сицилианецът ме предизвика да пусна подобна тема с един коментар и реших да го направя, за да го зарадвам. :lol: И ми е ясно, че не печеля особени дивиденти с подобна тема и подобно заглавие... но като ще се мрънка поне да е както трябва, да има за какво реално :P

Но иначе мен сериозно ме кефи сър Луканов ..няма гаранция, че ще се справи ..но преди време му бях чел интервю за работата в школата на отбора и т.н. и ми направи много добро впечатление като мислещ и идеен човек и искащ да промени нещата в по-добра посока, не само на терена, а и извън него. А след като има различни идеи, това значи, че има потенциала да се открои ако получи шанс. И лично аз бих му дал шанс, въпреки че е ясно - няма никаква гаранция, че точно като старши треньор ще изпъкне :roll: Ама пък как да се разбере без да се пробва?! И така ...но на мен ми е точно все тая кой как вижда нещата, ако ще и всичките фенове да плюят Луканов ...за мен не е проблем да го подкрепям докато не ми покаже, че не става за старши и така :roll:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот sicilianecat » 16 окт 2017 13:36

Бях се сетил как пусна за Стефан Генов, като преди това Шутърмен го ''съроса'' и на мен също ми е смешно :mrgreen: А иначе Луканов не го плюя, просто не съм съгласен с доказано несупешната концепция на ТИМ да залага на помощници, които да не изсикват пари за футболисти и Пифа или Ставрев да бяха сложили, пак нямаше да съм съгласен, няма никакво значение в случая дали е Луканов или някой друг недоказан помощник, просто това е отбиване на номера и мишкуване във футбола от страна на ТИМ :idea:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот ogrizko » 16 окт 2017 14:00

ТИМ нали уж ще стягат по-сериозно отбора като довършат стадион Варна. Луканов 7 години е помощник вече. Сега е добър период да се пробва, едва ли ще изпаднем. Едва ли ще докопаме 3-4 място с който и да е треньор ...който и да дойде ще се иска поне да стабилизира отбора на тоя етап и да сме някъде в средата. Това и със сър Луканов може да стане. Ако не оправдае очакванията, лятото ще го сменят с по-сериозно треньорско име и така. Поне аз доста се надявам, че ще успее да си запази титлата "сър" :oops: Така или иначе е по-лесно да я спечелиш, отколкото да я запазиш ...дори и Адмирала не успя да запази титлата си достатъчно дълго :roll:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот sicilianecat » 16 окт 2017 14:07

ogrizko написа:ТИМ нали уж ще стягат по-сериозно отбора като довършат стадион Варна. Луканов 7 години е помощник вече. Сега е добър период да се пробва, едва ли ще изпаднем. Едва ли ще докопаме 3-4 място с който и да е треньор ...който и да дойде ще се иска поне да стабилизира отбора на тоя етап и да сме някъде в средата. Това и със сър Луканов може да стане. Ако не оправдае очакванията, лятото ще го сменят с по-сериозно треньорско име и така. Поне аз доста се надявам, че ще успее да си запази титлата "сър" :oops: Така или иначе е по-лесно да я спечелиш, отколкото да я запазиш ...дори и Адмирала не успя да запази титлата си достатъчно дълго :roll:

Стадион Варна докато го построят и въведат в експлоатация, може да се сменят към 5-6 треньора още. Същото се говореше и за Гонзо, как бил подписал 3-годишен договор, за да изгради отбор за стадион Варна, това за Луканов в Петел са пак халюцинации някакви.
Последна промяна от sicilianecat на 16 окт 2017 14:10, променено общо 1 път.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот yavorescu » 16 окт 2017 14:08

ogrizko написа:ТИМ нали уж ще стягат по-сериозно отбора като довършат стадион Варна.

Ей това подчертаното е най-важното. Това твърдение е някаква фенска фантазия, няма нито официално заявени намерения, нито някакви индикации за подобно "стягане". Да не говорим, че "като довършат" също е под голям въпрос.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот ogrizko » 16 окт 2017 14:22

Добре ...да речем, че назначаването на сър Луканов е експеримент. Обаче всъщност той най-добре познава обстановката на Тича, най-добре познава играчите ...най-добре знае какви са били изискванията на Гонзо и вероятно недоволството на играчите какво е било. Общо взето на него всичко му е ясно ...само за старши треньор не се знае как ще се справи. Но защо идване на нов треньор също да не е риск, макар и опитен... и независимо от името. За мен на тоя етап не е грешка да се даде шанс на помощника да оправи нещата. След още 5-6 кръга ако няма развитие винаги може да се помисли за друго треньорско назначение. Трябва ли непременно да гоним дивото .....вижда се поне в първите мачове, че играчите се доверяват на Луканов ...дано възходящата тенденция в играта ни да продължи :roll:

То е ясно, че искате Ван Гаал ....ама дори и той не пасна на отбор като Манчестър Юнайтед въпреки името си.. за мен 3-те желани варианта бяха Стойчо, Луканов, Илиян. Така че поне аз съм доволен засега :P След няколко кръга пак ще го мисля дали вървят добре нещата или не и така.

yavorescu, бъдещето носи повече надежда от миналото... може пък до лятото да са останали само довършителните работи :lol: ама дано ги довършат по-бързо от тревата на Тича...
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот sicilianecat » 16 окт 2017 14:36

ogrizko написа:
yavorescu, бъдещето носи повече надежда от миналото... може пък до лятото да са останали само довършителните работи :lol: ама дано ги довършат по-бързо от тревата на Тича...


Мхм и аз така ги виждам нещата, до лятото ще е построен стадиона, а след това ще чакаме 1 година да дойде тревата за Гагарин :idea: Луканов вече избира модела на треньорската си седалка, ще иска да е от онези модерните от кожа и с отопление.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот hydetoshi » 16 окт 2017 14:38

Кролик написа:Не мисля че тази новина заслужава цяла нова тема

За феновете на Черно море със сигурност е важно.
Хубаво се повдига тази тема,за да се обсъди един по-общ въпрос. Например: Какво става с един треньор в България ако загуби 4-5 мача? Най-често го уволняват. На негово място идва друг,който освен ако не е в някой отбор от т.нар. грандове или примерно Лудогорец,който и без треньор може сам да си върви общо взето ще повтори същия резултат. Ето например Черно море с Гонзо или без Гонзо пак ще си завърши около 5-6 място. В България няма толкова треньори,които да могат да се сменят постоянно. Не е ли по-добре клубовете назначавайки треньори да им дават по-голям кредит на доверие,за дълъг период от време,като в същото време инвестират в тях за обучение в треньорски школи. Повечето треньори в БГ са почти самоуки. Имат някакви лицензи ама.... И така ,оставяш треньора на спокойствие,плащаш за обучението му и съм сигурен,че ако не веднага,както искат всички собственици,то след година ще има положителен ефект за клубовете. Това би довело до увеличаването на броя на истинските специалисти у нас и със сигурност и на нивото на отборите ,и на футбола като цяло. Аз не съм чувал да има такава практика у нас. Ако някой знае нека сподели.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот yavorescu » 16 окт 2017 16:09

ogrizko написа:yavorescu, бъдещето носи повече надежда от миналото...

Това е вярно по принцип, но ако си живял достатъчно дълго, при това в България, надали ще си на това мнение.

Аз не казвам, че назначаването на Луканов е грешка, точно обратното. Нищо не губим, само може да спечелим. Стратегията за изграждане и налагане на собствени кадри е най-доброто нещо. Дали Луканов става за треньор или не е твърде рано да се каже. Може дори да се провали при нас и някъде другаде да се докаже. Само три мача начело на отбор с нулево самочувствие не стигат за адекватна оценка. Ако феновете нямат търпение, сбъркали са отбора.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: сър Емо Луканов - на Тича завинаги :)

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 16 окт 2017 16:51

ogrizko написа:....Това и със сър Луканов може да стане...

Със "сър Луканов" няма как да стане, поради простата причина, че титлата "сър" не се употребява само с фамилно име. ;) Вариантите са "сър Емануел Луканов", или просто "сър Емануел"... 8-)
П.П. Иначе колегата W84me го е написал много точно. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта